Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати
Añadido 24 may. 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Número de suscriptores: 2 712
Fotos: 15,900
Videos: 1,130
Enlaces: 11,900
Descripción:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty

👥 Número de suscriptores

2 712
Promedio/Día:: +3
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -21

👁️ Vistas promedio por mensaje

315
Promedio/Día:: 321
Promedio/Tiempo:: 316
ERR: 11.62%

📊 Mensajes por Día

4.8
Último día: 5
Promedio semanal: 6
Promedio por día: 4.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

Іще з 14го року у мене замість стандартної автомобільної аптечки - військовий несесер. Така камуфльована косметична сумка з кількома відділеннями, куди влазить значно більше, ніж у аптечку.Не пам'ятаю, звідки він у мене взявся, хтось подарував. Але праний - перепраний, а досі служить. Я ж боягузка, тому забила по вінця бинтами, пакетами для тампонування ран, якимись пластирями, оклюзійними наліпками і турнікетом. Раптом аварія, у когось кровотеча - і я тут така з оберемком вати. Ніби не втрачаю свідомість від крові. Також ця штука допомагає перетинати кордон. Митники завжди кидаються на неї як шуліки і патрають у пошуках наркотичних засобів. Не знаходять, розчаровано згрібають все назад і більше ніяких валіз не дивляться.Не знаю, чому так, але воно працює. Ну і тримаю я цю аптечку під рукою, не десь у закапелках авто. Щоб у разі чого відразу вихопити. Так от, сьогодні вперше подумала, що треба прикрити рушником або поставити так, щоб не було видно з вулиці. Бо таке відчуття, що за шматок камуфляжу у машині можуть розбити вікно. І ще деколи думаю, що б про це все сказав Руф. Може й нічого. Юрко завжди ідеалізував Україну як вищу цінність, але був досить скептичним щодо людей. Щоразу так радів, коли знаходив однодумців, ніби це була якась рідкість, ніби ми завжди у меншості. Може, він і правий.
​​А кого ми бачимо на фото? Ми бачимо п'ятого президента України Петра Порошенка, ми бачимо небожа пана Порошенка, Романа, який зараз успішно воює у 59-й окремій штурмовій бригаді Сил безпілотних систем. А ще ми бачимо "Пташку" з Азовсталі - Катерину Поліщук. Так-так, ту саму. Захисницю "Азовсталі", акторку, поетесу, а нині військовослужбовицю тої таки 59-ї бригади. І так, ту саму "Пташку" яку намагалися зробити епіцентром скандалу, здійнятого нібито від імені прибічників Петра Порошенка. Я ще тоді писав, що цілковито вважаю, що скандал з "Пташкою" розпалювали якісь невідомі ботоферми, на мою особисту думку - зелені як новенькі бакси. Бо те із якою швидкістю скандал підхопила ЗЕботва, а за ними й купа видань, говорило саме за себе. Нині "Пташка" приїхала з небожем Петра Порошенка до офісу партії Петра Порошенка. Отримувати допомогу для фронту, передачу якої ті таки зелені ботоферми стабільно називають піаром Порошенка. Ні. "Пташка" не стала прибічницею Порошенка. "Пташка" воює за Україну і особисто для мене це найбільш цінно. Зараз на першому місці - збереження України, а щодо всього іншого історія все розставить по своїх місцях. Згодом. Проте, для пані Катерини нормально зустрітися з п'ятим президентом України Петром Порошенко. Під камери. Чомусь зелені медіа і зелена ботва про це - ані мур-мур.
​​Трамп зробив те саме, що й Путін у 2014 р. Пригадуєте як пуйло спершу приїхало в Київ і по-факту висловило підтримку Януковичу, а потім кілька разів вітало проФФесора з перемогою? Трамп зробив ще краще - він прямо закликав угорців голосувати за Орбана. Тобто президент США прямо втрутився у вибори в іншій суверенній країні. Ні, а чьо? Ну вони ж так само потім прибіжать до Вашингтону грошей просити? Чьо Трампу з ними мигдальничати? Раніше підтримку Орбану висловив Нетаньяху... Мені цікаво, ці дві альтенативно-обдаровані особи, самі усвідомлюють який ящик Пандори вони відчиняють? Якщо втручатися у вибори в іншій країні можна США - чому не можна Росії? А чому не можна Китаю? А Японії? А... А ці два веселих чуваки не думали, що на наступних виборах у США, зберуться разом прем'єр Британії, канцлер Німеччини та президент Франції і хором підтримують опонента Трампа? А на всі протести відповістять: "А чьо? Тобі ж можна! Чому нам - ні?" До чого ми так дійдемо? Єдина радість - це ще один сигнал Європі, час коли можна було сподіватися на США, давно в минулому. Європі пора усвідомити, її безпека тепер тільки в її руках. Треба згадати Європі що то її сини відкрили Америку, а не навпаки. Європа або поверне собі велич часів Бонапарта та королеви Вікторії. Або все буде дуже погано. І болісно.
Ні, я не можу. Виставляє хлопець фото з дружиною. Так і підписує: це ми з дружиною.Якась пані у коментарях: я вам не вірю. Вона не може бути вашою дружиною. Власне, це все, що варто знати про соцмережі і соціум загалом. Можна витратити більшу частину життя, щось пояснюючи чи відповідаючи на безглузді закиди. Я повернулася зі Швеції теж в ореолі чужого здивування. Який сенс їхати добу туди, день там і добу назад заради годинного виступу? Ну нехай двогодинного.Та хто його знає, чесно. Тим більше, я як завжди сумніваюся у своїх виступальних здібностях, думаю, що хтось би значно краще сказав і розумніше. Але хтось кращий і розумніший не доїхав, лишилася я :) Найсумніше мені було говорити не зі шведами, а з нашою діаспорою. Одна пані сказала: я не знаю, чи ми ще потрібні Україні. Чи нас захочуть прийняти назад, чи не будуть дорікати, що ми виїхали. Як би мені хотілося її запевнити, що ніхто не дорікне. Але я знаю, що це не так, що люди все одно будуть чіплятися через дрібниці, а вже через те, хто де і по яку сторону кордону опинився - це само собою.Але своє життя не можна будувати, озираючись на коментаторів у соцмережах чи випадкових людей з вулиці. Ми просто щось робимо, помиляємося, перероблюємо, пробуємо знову. Це завжди комусь не сподобається, хтось вам обов'язково розкаже, що треба було інакше.Ми взагалі не впливаємо на те, що вони говорять. Ми впливаємо тільки на те, чи станемо ми це слухати.
Сьогодні на дискусійній панелі у Стокгольмі сказала очевидні для мене речі.Що Європу можна "вилікувати" від замилування російською культурою. І що ми, звісно, стараємося у цьому напрямку у міру наших можливостей, хоч і не все виходить. Але там, де ми недопрацьовуємо, росія впорається сама. Так як в Україні вони розбомбили бібліотеки з російськими книжками і пам'ятники своїм власним письменникам. До того і тут іде. Між поточною ситуацією і "деколонізацією", зверненням з імперських рейок і олюдненням російського режиму лежить війна. Все це буде здійснено через напад росіян, а потім їхню поразку у війні. От після цього можна буде говорити про якісь зміни на росії. А поки що росіяни перетворюють свою країну на Північну Корею, відключать інтернет і зв'язок із зовнішнім світом, мілітаризуються і закуклюються. І доки Європа знову і знову шукає на гімні сметани, тобто сенси у творчості толстоєвського, монстр готується до нападу. Після цього нападу симпатиків росіян поменшає з об'єктивних причин.
У життя вічне пішов Патріарх Філарет, великий духовний лідер і великий патріот України. З ним пішла в історію ціла епоха — час мрії про духовну незалежність і про воскресіння Українського Православ’я. Мрії, яка завдяки йому стала реальністю. Владика Філарет невтомно і без вагань працював над її втіленням. Йому було непросто, і тим, хто стояв поруч, було непросто, бо тяжким був шлях. Україна і її Православна церква пройшли його завдяки незламній волі Патріарха Філарета. Як сказано в Псалмі, Господь стояв по правиці його, щоб він не похитнувся. Ми пліч-о-пліч кілька років працювали над здобуттям Томосу, і Його Святість інтереси Український Церкви жертовно поставив вище особистих. Для мене була честь бути поруч з такою Людиною. Тепер канонічну автокефальну Православну Церкву України утверджують його учні. Дуже символічно, що нещодавно він зустрівся з Предстоятелем ПЦУ, щоб на прощання передати йому духовний спадок, підтримати Церкву в час теперішніх тяжких випробувань. Про сина донецької землі України, про його земний шлях ще будуть написані книги і зняті кінофільми, бо його життя було багате на драми і круті повороти. Як людина, яка мала честь багато спілкуватися з Владикою, тепер скажу лише найголовніше: він був великим Українцем. Таким він увійшов в історію нашої Церкви, народу і держави. В часи свого Президентства звання Героя України давав лише військовим... У 2019 зробив один з небагатьох винятків, бо довге земне життя Владики було присвячене Богу, народу та Україні. Спочивайте з миром, Ваша Святосте! Нехай Господь упокоїть Вас в оселях праведних. А вільна Україна буде завжди пам’ятати свого великого Патріарха.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
​​🧐 Віталій ГАЙДУКЕВИЧ:Життєве. Волонтерська журба і бентега - відмовляти. Коли звертаються військові, а ти розумієш, що вся наявна допомога розподілена вже по підопічних і взяти "під крило" нових адресатів ти не можеш. Коли пишуть цивільні із проханнями "допоможіть знайомим з бригади N", але просять те, що не є твоїм профілем. Наприклад, ну не купує "Справа Громад" корчі, вони можуть випадково трапитися, але спецом - не наша тема. І т.д. І ти змушений казати "ні", бо не має можливості, або не твій профіль. Окреме "ні" завжди було у відповідь "ми у вас купимо". А ще на нас ображалися. Коли був сплеск запитів по сигналізаторів дронів, наша волонтерська група викупила першу партію одного з виробників під ключ і ми роздавали їх виключно нашим підопічним. Суть образи? Ми були капець погані, бо "скупили всьо". Мова про пристрій "Аспірин". Насправді завдяки тому, що перша партія була викуплена наперед, виробник зміг покращити прилад і налагодити масове виробництво. І тепер "Аспірин" є у відкритому доступі. Зайшов на сайт і придбав. Про це вчора написали багато хто, я ж просто порадію - нам не доведеться більше відмовляти на прохання "дістати дефіцитний гаджет", бо гаджет є у виробника, його не треба "діставати", можна просто купити. Як берці, окуляри чи одяг. Посилання на сайт. За поширення інфи вдячний окремо - насправді аналізатори лишаються актуальними, бо збереження життя завжди актуальне. P.S. А ми можемо зосередитися на наших профільних темах: душово-пральні комплекси, майстерні, шиномонтажі. Ми скучні, ми про логістику, комфорт і зручність військовослужбовця...https://www.facebook.com/share/p/1TQSH6pNvq/
Можливо цей допис буде досить "пісний" та нудний, але він системний та стратегічний для нашої діяльності на 2026 рік.  А тому я дуже прошу вас не лише його прочитати, а й допомогти розповсюдити (напишу це прохання ще раз наприкінці допису).Минулої пʼятниці Петро Порошенко та ГО Справа Громад передали до ЗСУ чергові 10 прально-душові комплекси й там серійний номер "найсвіжішого" був вже 328-й. Розумієте? Триста двадцять вісім комплексів виготовлено нами завдяки допомозі Фонд Порошенка та вашої допомоги! І... так: 5 гривень, і 10 гривень, і пару крипто-долларів  - це допомога! 328 комплексів, а це означає, що кожен третій прально-душовий комплекс з'явився у ЗСУ завдяки вам. Це означає, що понад 150 000 військових можуть помитися та випрати речі. Вони можуть побути у людських умовах. Завдяки вам!Станом на 18 березня ми отримали ще 87 "твердих" замовлень на цей рік. Це 87 контейнерів, які треб переобладнати. Це 87 причепів, які нам треб придбати, відремонтувати, відновити, пофарбувати та передати.Я багато разів писав про причепи. Я багато разів просив вас допомогти нам. Допомогти нам для того, щоб ми змогли передати чергові комплекси у ЗСУ. 87 причепів — необідний бюджет на цей рік лише на це завдання понад 23 000 000 гривень. Ні, не стоїть питання про те, що цю астрономічну суму потрібно зібрати "тут та зараз". Але 9 причепів на місяць — це майже 2 500 000 гривень кожного місяця для того, щоб працювати за планом. Так... прально-душові комплекси  не нищать ворога — не буде відео детонації ворожого б/к, не буде світлин влучання наших ФПВ у ворога. Такий... побутовий проєкт, не "героїчний" та не "видовищний". Але саме ті, хто керують ФПВ дронами, хто штурмує ворожі укріплення, хто боронить нашу землю — от саме вони й будуть приймати душ та прати свої речі.На світлині прально-душовий комплекс №329 та чергові 3 причепи, які щойно приїхали. Робота триває! 💳 ПРИВАТ245169 3305 3948 0845💳 Посилання на банку МОНОhttps://send.monobank.ua/jar/5QZhma2F8k💳 ІНШІ БАНКИ5375 4112 1895 1692🌐 USDT (TRC20)TNNrvJhVJsXZyaMXTPBJM8S4vbbG1MD4tK
​​Сталося нечуване. Зелений спікер ВР Руслан Стефанчук завітав до офісу партії "Європейська Солідарність". Тобто оцініть. Особа максимально наближена до самого найвпливовішого-бо-не-втіка, спілкувалася і сфотографувалася з депутатами Яною Зінкевич (яку щойно поливали брудом всі потворні зелені лайномети), та з депутатами Ар'євим, Фединою, Князевичем, Сюмар та Геращенко, про яких зелені медіа-смітники регулярно пишуть всіляку гидоту. І ще Стефанчук особисто і під камери постілкувався з фігурантом санкцій Зеленського, фігурантом пари десятків кримінальних справ від Портнова-Татарова, ворога номер один всієї зеленої медіа-обслуги ім. Литвина-Подоляка, особисто з Петром Порошенком. І сталося це на офісі ЄвроСолідарності, який Стефанчук відвідав уперше (!!!) за сім років - в тому самому, за який ЄвроСолідарність типу "не платить" і взагалі "намагається віджати". Мене старшна думка навідує. Тепер, перш ніж спілкуватися з найвпливлвішим, Стефанчука не зобов'яжуть проходити обряд очищення шляхом відвідування не менш як 5-6 концертів Кварталу? Що то було взагалі? Скажу так, після всього, я КАТЕГОРИЧНО не повірю в якусь добру волю з боку зелених. ЗЕлепень щирий і ввічливий може бути лише в двох випадках - якщо він тебе боїться або якщо йому від тебе щось сильно треба. Інших варіантів бути не може, у всіх інших варіантах зелень і зелені пахолки поводяться як Вова Петров на Ютубі, то то як слинява дворова істота що охреніла від безкарності.Очевидно також, що зустріч на офісі ЄС - не ініціатива Стефанчука. Візит Стефанчука відбувся не таємно, а публічно і під камери. Прояви Стефанчук такк ініціативу - Зеленський мав би всі підстави засумніватися, чи не сталося так що Стефанчук різко і несподівано полюбив шоколад? Конкретного бренду...Те, що Стефанчук зустрівся з депутатами ЄС на їхньому офісі, під камери (тобто публічно), означати може одне з трьох. Перша версія - зелених налякала ініціатива депутатів ЄС щодо деанонімізації Телеграму. А це їх таки налакало, зелені медіа-брехунці вже заволали ніби деанонімізація Телеги допоможе окупантам. Очевидно, деанонімізація, відкриє багато захоплюючих секретів і зелені в шоці від такої перспективи. Друга версія - у зелених пливе земля під ногами. Санкції проти Порошенка - на межі відміни. Підтримка їхня падає. Спроба вивалаяти в багні Яну Зінкевич дала протилежний результат - у Госпітальєрів злетіли збори, а на захист Яни виступили особи, які й близько не підтримують ЄС. Що роблять зелені коли в них пливе під ногами земля? Те саме що робив Зеленський у день початку повномасштабного вторгнення - він килимком стелився перед дорогим Петром Олексійовичем. Ймовірно, усвідомлення катастрофи, штовхає зелених домовлятися таки про уряд національної довіри, про необхідність якого давно кажуть порохоботи. І ще третя версія. У зелених повністю й остаточно розвалилася монобільшість. Зеленим доводиться домовлятися про підтримку з (страшно подумати!) ЄвроСолідарністю! Яка саме версія правдива - скоро побачимо. У будь-якому з варіантів - я не бачу підстав перейматися. Петро Олексійович їм виставить такі умови, що Зеленському на роялі Богемську рапсодію зіграти буде легше. А злили вони Петра Олексійовича довгі сім років... До речі, цікаво. А шоколадний рояль Петро Олексійович Стефанчуку подарував? Чи зберіг цю ідею до кращих часів?
Я співчуваю усім людям світу, які потрапляють під обстріли і бачать, як їхнє житло і життя руйнується.* Крім росіян, бо серед росіян нема невинних людей, вони співучасники. Але це і так зрозуміло. Можливо, світ побачить ще одну хвилю біженців із благополучних і багатих країн. Можливо навіть, згадають свої претензії до українців: чому ваші біженці з манікюром і зачісками, чому вони так добре вдягнені, чому на дорогих машинах.Чому з освітою, чому конкурують за офісні посади, чому знають мови, чому не хочуть у прибиральниці. Чому такі незручні у школах і батьківських комітетах, чому їм не подобаються наші банки і лікарні, чому поводять себе так, ніби у них там вдома було краще. Якщо у вас там було краще, то чому ви біженці, чому сюди приїхали? Європі та світові ще доведеться пережити і усвідомити той факт, що війни трапляються не лише з бідними країнами третього світу. Що війна може прийти до цілком собі багатих на гарних машинах. І може бути, що ця машина - єдине, що у тебе залишиться. Українці подорослішали швидше за своїх сусідів. Нам довелося, нас змусили перестрибнути юність і з підліткового віку відразу перейти у зрілість. У нас украли роки неспішного досвіду. У нас тепер є досвід життя по той бік війни. Ми не будемо ним ділитися, вимахуючи як прапором поперед себе. Напевно, ми просто почекаємо інших. У вас теж буде свій 22й рік. І от коли він настане, наберіться терпіння і згадайте про українців.