Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати
Añadido 24 may. 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Número de suscriptores: 2 712
Fotos: 15,900
Videos: 1,130
Enlaces: 11,900
Descripción:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty
Fuente

ПП!: пора перемагати | ​​Помилуйтеся що пишуть на російських пабліках про російську металургі...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати ПП!: пора перемагати @aschotamupp
321 Vistas/Alcance 2026-04-26 17:38 Mensaje №31115
​​Помилуйтеся що пишуть на російських пабліках про російську металургію. Металобрухт став непотрібний з простої причини, у російській металургії різко впало виробництво і як наслідок - попит на сировину. А знаєте чому так сталося? Бо по-перше, західні санкції відрізали Росію від фінансування. А по-друге, Китай який "допомагає Росії" як раз допоміг - викинув нафіг Росію з ринків збуту. Гарячий привіт всім кретинам (інакше їх не назву) які мені кілометрами строчили про те як Китай підтримає Москву і про "китайський лендліз". Підтримав. Я за таку "підтримку" двома руками. Я давно писав - Китай Росії не союзник, Китай гріє руки і на нас і на Москві водночас, Росія для Китаю лише ресурсна база, яку вичавлюють і не церемоняться. Але регулярно до мене в коменти набігали альтернативно-обдаровані аби доводити, що Сі і Пу - брати навік і Китай допомагатиме Москві. Допомога на скані. Я щасливий що з певного моменту перестав дискутувати з кретинами. Єдине про що шкодую - про час витрачений марно в суперечках з кретинами протягом багатьох років. Коли ще дискутував. Слухати мене чи ні - обирайте самі. А ж маю повне право обирати на кого витрачати мій час, а на кого ні. Замало маю того часу.