Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати
Añadido 24 may. 2021

ПП!: пора перемагати

@aschotamupp
Número de suscriptores: 2 712
Fotos: 15,900
Videos: 1,130
Enlaces: 11,900
Descripción:
Політична аналітика, дайджести новин, війна, волонтерство, опозиційна боротьба - всі гарячі події на сторінці Пора перемагати. https://www.facebook.com/poraperemagaty
Fuente

ПП!: пора перемагати | ​​ЗЕботва переконує, що плівки Міндіча свідчать, що Зеленський свято в...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПП!: пора перемагати ПП!: пора перемагати @aschotamupp
354 Vistas/Alcance 2026-04-30 13:00 Mensaje №31148
​​ЗЕботва переконує, що плівки Міндіча свідчать, що Зеленський свято вірує у перемогу України - бо садибу собі будує, бачте, в Україні, а не в Іспанії. Відповім на це - Янукович Межигір'я з хонкам и та страусами теж собі будував не біля Ростову. Але жити довелося дещо не в Межигір'ї. Та й Медведчук, на каналі дружини якого працював Зеленський, теж собі садибу будував під Києвом. А он воно як. Взагалі мене дивує оце показне жлобство. Під час війни вони собі будують палаци... Щоби що? Щоб оселитися там після завершення президентства як Ющенко? Так Ющенко не будував собі палаців, Ющенкові для нірвани достатьно пасіки. Вони точно певні, що на тих садибах доведеться смажити шашлики, а не приймати делегації слідчих генпрокуратури? Вони певні, що їм не доведеться терміново виїжджати за кордон, бо в українців до них буде забагато питань? Я б просто зробив. Я б порахував скільки коштує утримувати такі от садиби протягом одного лише року. і порівняв би із задекларованими доходами Чернишова, Андрія та Вови. І поцікавився, на які кошти вони збираються собі забезпечувати життя у цих Версалях та Сан-Сусі криворізького штибу? У Януковича було Межигір'я. У Вови - "Династія". Навіщо?!