Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦
Añadido 06 ene. 2025

РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦

@Roma1927UA
Número de suscriptores: 472
Fotos: 5,890
Videos: 897
Enlaces: 1,630
Descripción:
Ми є за «Рому» і за Україну 🙌🏻 🇺🇦 1️⃣🏆 🇺🇦-мовний канал для вболівальників «AS Roma» Секта свідків 3-х скудетто 🇮🇹 Чат каналу: https://t.me/radioromauachat 🟥🟨 Про весь Серіал крізь нашу 🐺 оптику ЗСУ♥ Усі 📸📃 матеріали належать їх авторам

👥 Número de suscriptores

472
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: -25

👁️ Vistas promedio por mensaje

163
Promedio/Día:: 218
Promedio/Tiempo:: 165
ERR: 34.53%

📊 Mensajes por Día

4.2
Último día: 0
Promedio semanal: 3.4
Promedio por día: 4.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-08

Muro

Estadísticas de telegram canal

Післяматчева пресконференціяСклянка наполовину порожня?«Склянка наполовину повна... Звичайно, стався пізній гол. Ми бачили, як два очки вислизнули з поля, але це футбол, голи рахуються, поки суддя не свисне у свисток. Але я дивлюся на склянку як наполовину повну, у ній багато чого є. Це все одно результат, який тримає нас у хорошій позиції. Є багато розчарувань, але гра була чудовою. Ми будемо триматися в топі та рухатися вперед». «Інтер» – єдина команда, сильніша за «Рому»?«”Інтер” проводить свій власний сезон. Особливість полягає в тому, що ці команди часто змінюють хід гри наприкінці матчів з гравцями, які добре грають у стандартних положеннях, це не випадковість, це щось ретельно сплановане. Ця фізична підготовка окупається наприкінці матчів, і ми повинні бути кращими. Однак ми також забивали зі стандартних положень. Це перевага в багатьох матчах, і ми повинні добре грати». Якою була атмосфера в роздягальні?«Звичайно, ми розчаровані, що не перемогли, але, заради всього святого… вони святкували так, ніби перемогли, ми не можемо впадати в депресію. Не сумуйте, зараз нічого не вирішиться, потрібно грати до кінця. Не можна зараз впадати в депресію через таку нічию. Ну ж бо, команда, яка так грає, заслуговує на краще. Вони святкували нічию, чи повинні ми бути в депресії?». Чи могли ви краще володіти м'ячем?«Я погоджуюся, але ми були ідеальними в такому модулі, який обрали для гри, хоча натомість нам ще є над чим працювати». Яким гравцем може стати Пізіллі?«Чудовим, він зіграв чудовий матч, я погоджуюся». Сенсаційний темп сьогодні ввечері.«"Юве – чудова команда. Ми продемонстрували чудову гру проти сильної команди. Іноді нам було трохи важко в першому таймі, але потім ми оговталися, провели чудову контратаку, забили чудовий третій гол і продовжували грати. Я думаю, що нам вдалося приборкати сильну команду, але саме тому, що це сильні команди, у них є інші ресурси, які, можливо, вони не використовують під час гри. Ми були трохи статичними. Нам потрібно краще грати в таких ситуаціях. За п'ять хвилин до кінця ми трохи застоялися, і вони цим скористалися. У таких ситуаціях вони виходять з сильними, дуже атлетичними гравцями. Той факт, що ми грали проти такої сильної команди та продемонстрували таку гру, мене розчаровує, але це змушує мене дякувати цій команді».
🔽🔽🔽 4«Олімпіко» знову буде повним на матч проти «Ювентуса», але тіфозі деякий час не зможуть відвідувати виїзні матчі. Скільки втрачає «Рома» через цю заборону?«Заборона на виїзні матчі обговорювалася кілька тижнів тому. На жаль, ви караєте тисячі людей, які хотіли б поїхати, щоб подивитися на гру команди. Це відбувається в Італії. Можливо, в Європі все інакше. Я не знаю точно, як працюють правила, але наступного тижня ми матимемо остаточну відповідь. Ми всі сподіваємося, що ці обмеження будуть скасовані, щоб люди могли вільно підтримувати свою команду на виїзді з тією ж пристрастю, яку вони демонструють вдома. Це частина гри, подорожувати зі своєю командою та відвідувати інші міста, де вони грають. Саме на це ми всі сподіваємося». Часто кажуть, що гравцям, які покинули «Аталанту», важко заявити про себе. Як ви це пояснюєте, згадуючи, наприклад, Коопмайнерса?«Це не завжди так. Я грав проти гравців, які були навіть кращими, ніж були в молодості в “Аталанті”. Я не завжди можу точно визначити причину, чому в інших клубах деякі гравці не виступили найкраще, хоча Коопмайнерс нещодавно забив два голи в Лізі чемпіонів. Можу запевнити вас, що Коопмайнерс – чудовий гравець. Я не знаю, чому він не зміг виправдати початкових очікувань, але в “Аталанті” він був чудовим гравцем». Що ви думаєте про жеребкування проти «Болоньї» в Лізі Європи та наскільки великою перевагою є гра у матчі-відповіді вдома?«Я думаю, що в таких матчах перший матч дуже важливий, тому що саме там можна створити певну перевагу. Двоматчеві протистояння дивні, відрізняються від матчів ліги. Там менше можливостей для помилок, і важче відігратися. Ось чому перший матч важливий. Коли ви досягаєте певного етапу, ви очікуєте зустрітися з сильнішими командами, ніж ті, з якими ви зустрічалися на груповому етапі.Шкода, бо це дві італійські команди, які могли б пройти далі та покращити рейтинг. Але в цьому змаганні ми повинні подолати великі перешкоди та бути амбітними, щоб пройти весь шлях». Говорячи про потенційне повернення Франческо Тотті до «Роми», ви сказали: «У мене є кілька ідей». Що ви мали на увазі?«Я випущу його завтра! (сміється – Ред.) Ні, зараз нічого не відбувається. Ми дійсно зосереджені на цій грі проти “Ювентуса”».
🔽🔽🔽 3Післяматчева пресконференціяЩо ви сказали команді в перерві?«Іноді ви не враховуєте суперника. Вони дуже добре захищалися, особливо на підбираннях. Вони ніколи не були небезпечними, але розривали хід гри довгими пасами та передачами назад. А з вінгерами ми не змогли допомогти Малену, який був досить ізольований. Ігри змінюються, коли знаходиш правильний ритм. Поставивши Крістанте поруч із Маленом, ми отримали більше присутності попереду, Ель-Айнауї та Коне були дуже хороші, коли ми перейшли до чотирьох захисників. Ми забили з двох кутових, чого не вистачало, але ми багато створили, і я думаю, що вболівальники задоволені». Щодо зміни розстановки. Ви прибрали захисника, щоб отримати трохи більше якості в матчі, в якому вам бракувало п'яти нападників. «Це залежить від характеристик. Іноді є нападники, які частіше вриваються у штрафний майданчик, наявність третього захисника, який рухається вгору, дозволяє вам бути захищеними у повітрі, але сьогодні ввечері ми були менш успішними. Але всі добре зіграли: Пізіллі, Вентуріно, Пеллєґріні та інші. Заміни додали нам стійкості в обороні, навіть якщо ми ризикували. Нам потрібно рухатися вперед, не ризикуючи: пропущені голи у контратаках ускладнюють все. Ми збалансовані, ми знаємо, як залишатися в грі, і порівняно з першою половиною сезону ми передбачаємо небезпеку. Ми завжди граємо на перемогу, і може статися, що гравець “втече”. Однак, якщо ми зосереджені, ми зберігаємо рівновагу». Як справи у Ермосо? Четвірка захисників є тимчасовим рішенням?«Я не знаю… Це залежить від матчів, від того, наскільки небезпечним і атакувальним ми можемо бути. Є переваги та недоліки. І це залежить від гравців, кількості півзахисників… Я вже думав про це впродовж тижня. Ми не починали з чотирма гравцями, але все пройшло добре. У Ермосо деякий час тому була проблема з клубово-поперековим м’язом, він почувався некомфортно, і ми воліли не ризикувати». «Мілан» та «Юве» мають ті ж труднощі, що й «Рома» раніше. Ви зараз на тому ж рівні, що й інші?«Ми випереджаємо “Юве”, йдемо врівень з “Наполі”, поступаємося “Мілану”... Турнірна таблиця говорить про це! (сміється – Ред.)» Чи можна щось зробити з ударами Коне?«У нього був неймовірний удар у першому таймі... Ґіларді прийняв його на себе, якби не він, це був би гол! Ні? Ну що ж... Далеко від воріт не пролетіло б! (сміється – Ред.)». Чи може він натренувати це?«Це проблема зі ступнею! (сміється – Ред.) Я переконаний, що це можливо!».
🔽🔽🔽2Ви завершите свою кар'єру в Римі, в «Ромі»?«Я закінчив тренерську роботу, це надто виснажливо. В останні роки я зрозумів, що поразка мене з'їдає. Задоволення від перемоги триває недовго, ти одразу починаєш думати про наступний матч. Думаю, це так і закінчиться, але ніколи не кажи ніколи. Я пообіцяв, що більше не буду тренувати після “Кальярі”, а натомість звернулась “Рома”. І я не міг сказати “ні” “Ромі”». Чи було важко сказати «ні» національній збірній?«Який тренер не хотів би тренувати збірну своєї країни? Але водночас це не було складно, бо в мене контракт з “Ромою”. Був би шалений конфлікт інтересів. Наприклад: я є радником Фрідкінів, є матч збірної, а наступної неділі “Рома” – ”Наполі” або “Рома” – “Інтер”, або “Рома” – “Юве”. І я не викликаю жодного гравця “Роми”, або викликаю їх і не даю їм грати, відправляючи на поле гравців з іншої команди. В Італії був би хаос. Це здавалося найчеснішим вибором». Ви обрали Фрідкінів.«Я обрав “Рому” і підписаний контракт». І що вам сказали Фрідкіни?«Клаудіо, вирішуй, і що б ти не вирішив, ми будемо з тобою. Вони були дуже справедливими».
🔽🔽🔽4У зв'язку з цим я хотів би запитати вас, враховуючи січневе трансферне вікно, що вам найбільше подобається в останніх матчах «Роми» і де ви бачите простір для покращення?«Я думаю, що ми вже на хорошому рівні, але, очевидно, все можна покращити. Проблема зараз полягає у відсутності гравців: якщо ви втрачаєте Дібалу, Соуле, Ферґюсона та Ель Шаараві – чотирьох нападників на одній позиції – це стало б складністю для будь-якої команди. Якщо хтось пропускає тиждень, це одне, але коли відсутність триває місяць або навіть довше, ситуація змінюється. Є приклади, коли інші команди втрачають ключових гравців, але не мати чотирьох гравців на одній позиції важко. І ми досі не знаємо, коли і чи зможемо ми їх усіх повернути. Це єдиний справді критичний момент. Ми намагаємося максимально використати Вентуріно та Ваза, які молоді, а Мален, який щойно прибув, зробив нам значний внесок. Якби він не прибув у січні, все було б ще складніше. Зараз ми сподіваємося не втрачати більше гравців і якомога швидше повернути когось. Через два тижні ми також повернемося до кубкових змагань і будемо грати три гри на тиждень. Це означає, що нам потрібно спробувати максимально пришвидшити дозрівання та ріст Вентуріно та Ваза, тому що зараз альтернативою в атаці є переважно вони. Неминуче, що їм доведеться швидко розвиватися, навіть через матчі, але водночас ми повинні бути обережними, щоб не очікувати занадто багато від двох таких молодих гравців. У них є якість, але нам потрібно бути збалансованими в наших оцінках та очікуваннях». Напередодні матчу проти «Кремонезе», чи може Коне грати разом з Пізіллі? Чи є він альтернативою Крістанте чи Ель-Айнауї, які, можливо, є більш вправними гравцями?«Ці чотири гравці грають дуже добре. У нас достатньо кваліфікованих гравців у цій ланці. Нам також потрібно зрозуміти, враховуючи надзвичайну ситуацію, з якою ми стикаємося, чи можна когось із них розгорнути на більш атакуючій позиції. Це трохи схоже на ситуацію Пеллєґріні: вони можуть адаптуватися, але справжні характеристики нападників інші. Однак у півзахисті ми добре прикриті та сильні, і всі добре виступають. Коли ми повернемося до кубкових змагань, таке рішення буде величезною перевагою. Командам, які змагаються в кількох змаганнях, потрібен глибокий склад, і в півзахисті ми, безумовно, добре оснащені». Минуло 90 днів з першого матчу проти «Кремонезе». Чи щось змінилося у вашому характері? І чого ви очікуєте, тактично та в іншому плані, від «Кремонезе» в матчі на Олімпіко?«З точки зору характеру, ні, нічого не змінилося. У мене була сильна група з першого дня тренувальних зборів, і в цьому відношенні вони завжди були фантастичними, і це продовжується донині. Я впевнений, що вони продовжуватимуть бути такими до кінця. Мене ніколи не підводили з точки зору рішучості та почуття приналежності до команди. Я вважаю, що головною перевагою цього сезону, поки що, є саме бажання та відданість цих гравців. Все можна покращити, але що стосується характеру, у мене надзвичайна група». Якого матчу ви очікуєте від команди Ніколи?«Я очікую важкого матчу. На цьому етапі сезону очки починають сильно тиснути на всіх, як на тих, хто має високі цілі, так і на тих, хто бореться за виживання. У другій половині сезону ігри стають ще більш збалансованими та складними. У нас дуже сильна мотивація: якби чемпіонат закінчився сьогодні, ми були б винагороджені, і ми не хочемо опускатися з цієї позиції. Багато що залежить від нас: якщо ми не будемо робити помилок, іншим буде важко».
Вгадайте футболіста по його статистиці! 1992/93 ➜ 🇮🇹 Рома — 0 голів (2 появи)1993/94 ➜ 🇮🇹 Рома — 0 голів (10 появ)1994/95 ➜ 🇮🇹 Рома — 7 голів (25 появ)1995/96 ➜ 🇮🇹 Рома — 4 голів (36 появ)1996/97 ➜ 🇮🇹 Рома — 5 голів (30 появ)1997/98 ➜ 🇮🇹 Рома — 14 голів (36 появ)1998/99 ➜ 🇮🇹 Рома — 16 голів (42 появи)1999/00 ➜ 🇮🇹 Рома — 8 голів (34 появи)2000/01 ➜ 🇮🇹 Рома — 16 голів (35 появ)2001/02 ➜ 🇮🇹 Рома — 12 голів (36 появ)2002/03 ➜ 🇮🇹 Рома — 20 голів (35 появ)2003/04 ➜ 🇮🇹 Рома — 20 голів (32 появи)2004/05 ➜ 🇮🇹 Рома — 15 голів (40 появ)2005/06 ➜ 🇮🇹 Рома — 17 голів (29 появ)2006/07 ➜ 🇮🇹 Рома — 32 голів (50 появ)2007/08 ➜ 🇮🇹 Рома — 18 голів (35 появ)2008/09 ➜ 🇮🇹 Рома — 15 голів (32 появи)2009/10 ➜ 🇮🇹 Рома — 25 голів (31 поява)2010/11 ➜ 🇮🇹 Рома — 17 голів (40 появ)2011/12 ➜ 🇮🇹 Рома — 8 голів (31 поява)2012/13 ➜ 🇮🇹 Рома — 12 голів (37 появ)2013/14 ➜ 🇮🇹 Рома — 8 голів (29 появ)2014/15 ➜ 🇮🇹 Рома — 10 голів (36 появ)2015/16 ➜ 🇮🇹 Рома — 5 голів (15 появ)2016/17 ➜ 🇮🇹 Рома — 3 голи (28 появ)🏆 Всього за кар'єру: 307 (786 🏟️)📻: Як гадаєте, скільки потрібно давати часу молодому футболісту, щоб він розкрився? 🤔 #РомаГра
🔽🔽🔽 4«Рома» заробила 122 кутові, забивши лише двічі, і ще не забила зі штрафного удару. Це просто невдача? Ви працюєте над цим?«Ні, це обмеженність. Це, безсумнівно, наша обмеженнісь, тому що ми, я думаю, серед останніх у цій категорії. І все ж ці голи такі ж гарні, як і будь-які інші. Нам точно потрібно грати краще».«Рома» зараз відстає від «Наполі» лише на кілька очок. Чи є щось, чого, на вашу думку, команда Конте має більше, ніж ваша?«Мені здається, що команда Конте чудова. Поки що це не був щасливий сезон з точки зору травм, бо вони втратили кількох справді сильних і важливих гравців. Однак, “Наполі” виграв два Скудетто за останні три роки, і після цього кожен справедливо робить власні оцінки».Що ви думаєте про це питання календаря? Тема, яку також торкався Конте.«Я не сперечаюся, я поважаю поради кожного і поважаю думки кожного. Якщо ви запитаєте мене, виходячи з мого досвіду, гра в кубку мені допомогла. Потім, після цього, є ризик травми, тому що травми, як уже багато разів говорилося, переважна більшість з них трапляються в матчах і майже ніколи на тренуваннях. І це ризик. У багатьох інших аспектах гра в матчах завжди допомагала мені, як в Італії, так і в багатьох інших країнах Європи. Це те, що допомогло моїм командам зростати, а гравцям індивідуально протистояти іншим ситуаціям, іншим способам гри. Тож я завжди віддавав би перевагу грати в кубкових змаганнях, особливо в Лізі чемпіонів (сміється – Ред.)». Ви розглядаєте можливість залучення додаткового півзахисника? Наприклад, Пеллєґріні.«Послухайте, зараз я навіть не знаю, які гравці доступні, тому спочатку маю це перевірити. Потім побачимо, яким буде рішення. Пеллєґріні багато грав, так? Тож він серед доступних гравців, подивимося. Спочатку нам потрібно зрозуміти, як наші справи, сьогодні ми проведемо тренування, а потім вирішимо». З Сарагосою в атаці, чи покращився технічний рівень атаки, як ви говорили на початку року?«Ну, коротше кажучи, Мален мав дуже, дуже сильний вплив як на команду, так і на результати та гру. Мушу сказати, що, окрім голу в Турині, двох голів у ворота “Кальярі”, у нього було кілька можливостей проти “Мілана”, він точно міг би їх мати, але крім цього, він гравець, якого ми точно давно чекали, і якого ми як команда повинні намагатися підтримувати якнайкраще. Ось чому важливо, щоб інші гравці були в хорошій формі, щоб підтримувати його.Сарагоса має унікальні характеристики. Зараз він скоріше гравець, який може вписатися в гру, гравець другого тайму, але я переконаний, що він також може стати гравцем ротації, безумовно, гравцем, якого нам не вистачає в атаці через його характеристики, і з цієї причини він може стати дуже корисним».
🔽🔽🔽 3Перейдемо до «Роми», після пів сезону з Ґасперіні, чи очікували ви такого позитивного впливу?«Я вважаю, що безглуздо ставити під сумнів позитивну роботу Ґасперіні, адже кожен сезон має нескінченну кількість змінних. Якщо подивитися на травми "Наполі", можна сперечатися про сезон. Але я вважаю, що немає більшого виправдання для тренера, ніж грати пів сезону без одного гравця. Я також тренував команди без чудових гравців, хоча вони в мене були. У "Роми" показники нападників були набагато нижчими за очікувані через травми та адаптацію, та Ґасперіні набирав очки, і багато з них, граючи без нападників. І я додам одне: не лише нападники, навіть ті, хто мав атакувати, не грали. Тоді одного гравця стало достатньо, справжнього нападника, і з Маленом та Дібалою він зіграв гру в Турині, якої не було місяцями. Додам Соуле, який, мабуть, був найвирішальнішим з точки зору голів. Але один гравець може бути вирішальним, і це показує, що робота Ґасперіні величезна. Тоді, якби хтось сказав мені: "Дивіться, "Рома" виграла 15 матчів на початок лютого", я б подумав, що ми будемо другими в таблиці, але були поразки, яких можна було уникнути». Напередодні матчу з «Наполі», чого ви очікуєте від Ґасперіні та Конте?«Я багато чого очікую від команд, не від Ґасперіні та Конте. Чи знаєте ви, скільки стратегій у мене бувало в голові перед матчем? І, можливо, я думав, що це ідеально, але потім після пенальті чи вилучення світ змінювався. Тренери рідко погано готуються до матчів, але є ті, хто добре вміє коригувати їх виходячи з того, що відбувається, інші мають більше труднощів. Але з одного боку, є момент "Роми", який з деяких точок зору надзвичайно позитивний, єдине, що мене злить, це виліт з Кубка Італії, болюче питання, хоча не можна жадати всього, але ми могли і повинні були виступити краще. У Європі ми єдина італійська команда в 1/8 фіналу, яка не грає в плей-офф, в лізі все чудово, але, на жаль, проблема в "Інтері", який вирвався вперед і створює враження, що інші не дуже добре грають. Я вважаю, що це буде важкий матч для обох команд: “Наполі” показав, що ніколи не здається, “Рома” добре грає, але тепер вони без Коне, гравця, якого, я думаю, я ніколи не хотів би втратити. Але говорити про відсутність когось у “Роми” – це образа для “Наполі”, який місяцями грав без багатьох гравців. Це буде важкий, важкий матч, яким завжди був матч між “Наполі” та “Ромою”». Щодо Малена, кого він нагадує вам? «У Турині він виглядав як Роналдо-феномен, потім він зробив крок назад з “Міланом” і поїхав у відпустку до Удіне. Я хвилювався, що ми зробили з ним помилку, але натомість він добре виступив проти “Кальярі”. Я був на Олімпіко, і якщо ви бачите його наживо, у вас складається хибне сприйняття. Я сказав синові, щоб він дивився, як він не рухається, коли м'яч у “Роми”, і я знову побачив Мікколі, якого я тренував. Мікколі часом здавався байдужим, але це удавана байдужість: Мален робить рухи, бігає, щоб отримати м'яч, і в 99% випадків він його отримує. Це коли Дібали немає, інакше він бере участь по-іншому. Мікколі був схожий на нього, та насправді тут я упереджений. Очевидно, ми говоримо про різних гравців, але ментально вони однакові. І я тренував Мікколі, коли він бігав. І коли я говорю про нього, я говорю про феномен: я тренував Ді Натале, Муріеля, Міліто, але технічно не було нікого як Мікколі».
🔽🔽🔽 2Мати додає:«Йому зробили шість операцій. Ми постійно лягали та виписувались із лікарні». Його батьки вирішили запропонувати йому частинку нормального життя, купивши йому абонемент на «Рому».«Ми живемо для “Роми” – це частина нашого повсякденного життя» , – каже Валерія.Вона зазвичай дивилася ігри в залі очікування з іншими батьками. Увечері вони влаштовували міні-Курву Суд перед гігантським екраном.«Рома» була зв'язковою ниткою в житті цього хороброго маленького героя, і коли він пережив найгірше, знайшлася частина спільноти Джаллороссі, яка хотіла винагородити його за наполегливість: благодійна організація імені Мартіни Верреллі.Валерія продовжує: «Його створили батьки на згадку про свою доньку, яка загинула в дорожньо-транспортній пригоді у віці лише 18 років. Ми поділилися з ними досягненням Енеа. Вони подарували нам шарф і навіть зробили його членом. Це був дуже зворушливий момент». Коли ви боретеся зі своїм сином за його життя, ваші надії та бажання інші. Валерія бажає, щоб Енеа став не гравцем «Роми», а просто здоровим хлопчаком.«Досі він був справжнім маленьким героєм. Я мрію, щоб він міг добре вирости та насолоджуватися щасливим, здоровим майбутнім. Коли він був у реанімації, я майже завжди співала йому одні й ті ж дві пісні – і одна з них була (пісня Курви Суд на Олімпіко – Ред.) “Camminerò insieme a te” (з італійської “Я піду з тобою” – Ред.)».Попереду ще довгий шлях, але це шлях, який Енеа пройде з любов’ю поряд з ним.#RomaVita
🔽🔽🔽 5Коли ви згадували гравців, чиє майбутнє в клубі невизначене наприкінці сезону, чи мали ви на увазі поновлення контрактів, які потрібно зробити спочатку, чи орендні угоди?«Мален в оренді, Вентуріно в оренді, Сарагоса також в оренді. У Ферґюсона оренда з дуже високою клаузулою про викуп, тому ви або переглядаєте умови, або приймаєте інші рішення. Це дуже різні ситуації. Ви знаєте це, мені не потрібно вам пояснювати. Однак формула оренди з правом викупу – це добре. Не ідеально мати гравців, які можуть не бути частиною команди наступного року через контрактні вимоги чи інші причини. Я вперше опинився в такій ситуації, але розраховую на довіру. Знаючи цих хлопців, я переконаний, що вони віддадуть усе до кінця». Браян Крістанте виходив в старті у такої кількості різних тренерів. Як ви думаєте, чому так? І щодо Евана Ендіка, чи помітили ви якісь фізичні труднощі в останніх матчах?«На мою думку, Ендіка добре зіграв. Нелегко повернутися після Єврокубків, і особливо після Кубка африканських націй, який є дуже виснажливим змаганням, як фізично, так і психологічно. Однак він повернувся до команди. Зрозуміло, що йому також потрібно відновити свою енергію, але він все ще надійний гравець. Що стосується Крістанте, я думаю, що його виступи говорять самі за себе. Зараз він привносить у команду фізичну силу, вміння бити та чудовий тактичний інтелект. Те саме стосується Ендіка та Ель-Айнауї, які зіграли кілька матчів на Кубку африканських націй, що завершився досить серйозною травмою. А ще є Пізіллі. Ось хто у нас є. Якщо ви не хочете, щоб Крістанте грав (каже Ґасп, сміючись, до журналіста – Ред.)». Марко Палестра – один із найнебезпечніших гравців «Кальярі», який створив вам кілька проблем у першому матчі. Чи продумали ви якусь тактику, щоб обмежити його, можливо, тримаючи Веслі вище на полі?«Веслі не грав у першому матчі. Однак загалом наші вінґбеки, Веслі та Челік, здатні впоратися з такими ситуаціями.Палестра – гравець, який дуже добре грає. Він завжди був цінним гравцем, але цього року він неймовірно виріс. Я знаю його, і я також знаю, що якщо нам вдасться пресингувати його, ми можемо створити йому труднощі, як це буває з усіма гравцями. Я погоджуюся, що він дуже сильний гравець у всіх аспектах, як фізично, так і технічно, і йому судилося мати чудову кар'єру, граючи у дуже важливих клубах».