Fuente
РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦 | 3Післяматчева пресконференціяПам'ятаєте, як на початку сезону часто го...
141 Vistas/Alcance
2026-03-13 12:25
Mensaje №7702
🔽🔽🔽 3Післяматчева пресконференціяПам'ятаєте, як на початку сезону часто говорили, що «Ромі» бракує здатності реагувати після програшу? Цей аспект трапляється все частіше, але чи бачите ви, що команда покращується в цьому плані?«Команді ніколи не бракувало характеру, у неї просто є трохи більше ресурсів для відновлення, але ніколи не було проблем із характером». Захист, сильна сторона команди, останнім часом пропускає забагато голів.«Так, це також питання сили та адаптації. Зараз у нас не було Ермосо та Манчіні, очевидно, що це гравці, які в такому типі матчів, з великою фізичністю, грою з довгими м'ячами та підкатами, є вирішальними. Хоча Ґіларді провів чудовий матч, Челік вразив мене як захисник, навіть якщо він кращий на фланзі. Ми були трохи обмежені впродовж тижнів, також враховуючи дискваліфікації, але на матч-відповідь, якщо нічого не станеться, ми всі в грі». У такому матчі, на такому розпеченому стадіоні, наскільки мала значення відсутність тіфозі сьогодні?«Але ви ж чули наших тіфозі, правда ж! Коли ми забили, вони навіть вийшли на трибуни позаду мене, я почув бурхливі овації.Очевидно, стадіон позитивно вплинув на “Болонью” сьогодні, і те саме буде з нами в четвер. Сьогоднішній матч був таким, у якому було багато моментів, що, безумовно, пішло на користь”Болоньї” в кількох ситуаціях, і вони добре цим скористалися, але у матчі-відповіді буде важко впоратись зі всім, що сталося сьогодні». Ви намагаєтеся знайти партнерів в атаці для Малена, від Сарагоси до Ваза. Яка ваша думка щодо стану Коне та ситуації навколо Соуле?«Зрозуміло, що цей матч не найкращий для Сарагоси. Він дуже агресивний, грає довгими пасами та на підбиранні. Це не той стиль гри, який може зіграти йому на руку, але сезон довгий. Можливо, коли температура підвищиться, або, можливо, в останні хвилини, коли гра в повітрі зменшиться і буде більше футболу, він точно може стати для нас зброєю. Робіньйо добре впорався. Він дуже добре вийшов на поле і був фізично сильним, він був проактивним у цьому матчі. Важко передбачити повернення Соуле, реалістично побачимо після перерви. Він міг би повернутися раніше, але він давно не грав, тому це складно. Щодо Коне: у нього була проблема, і йому завжди потрібно трохи більше часу, щоб відновитися у напружених матчах, таких як, наприклад, проти “Дженоа”. Це не була проблема з м’язами, але ми віддали перевагу такому стану перед “Комо” та матчем-відповіддю». Чи можете ви розповісти нам про напружений момент перед тим, як гол Пеллєґріні був зарахований?«Я не знаю, яка могла бути причина скасування голу, і я навіть не зрозумів наміру судді зробити оголошення, адже коли ти оголошуєш, гол скасовується. Я не знаю чому, але ми одразу побачили монітор, і було дуже важко скасувати такий гол». Після помилки в Генуї та важкого тижня Пеллєґріні сьогодні забив. Як ви оцінюєте його гру?«Так не може бути. Якщо він забиває, це велика справа, а в Генуї це катастрофа. Ну ж бо, хлопці, немає жодного інтерв'ю, де б мене не запитали про Пеллєґріні. Бідолашний хлопець, залиште його в спокої! Він грає: іноді він грає добре, іноді гірше, але заспокойтеся». Яка ваша думка про Ель-Айнауї?«Кубок африканських націй часто спричиняє такі проблеми, але потім гравці відновлюються. Він не перший гравець, насправді, таких багато, тому потрібно бути обережним, підписуючи гравців, які грають на Кубку африканських націй, у грудні/січні ви потрапляєте в халепу. Він не той Ніл, якого ми бачили, коли він поїхав на Кубок, але він чудовий хлопець і дуже серйозний. Нам потрібно бути терплячими, і він зможе повернутися до своєї найкращої форми».