Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦
Añadido 06 ene. 2025

РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦

@Roma1927UA
Número de suscriptores: 472
Fotos: 5,890
Videos: 897
Enlaces: 1,630
Descripción:
Ми є за «Рому» і за Україну 🙌🏻 🇺🇦 1️⃣🏆 🇺🇦-мовний канал для вболівальників «AS Roma» Секта свідків 3-х скудетто 🇮🇹 Чат каналу: https://t.me/radioromauachat 🟥🟨 Про весь Серіал крізь нашу 🐺 оптику ЗСУ♥ Усі 📸📃 матеріали належать їх авторам
Fuente

РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦 | 3Після кожної поразки італійської команди в Європі знову постає питанн...

Logotipo de la comunidad de telegram - РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦 РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦 @Roma1927UA
113 Vistas/Alcance 2026-03-12 08:01 Mensaje №7686
🔽🔽🔽 3Після кожної поразки італійської команди в Європі знову постає питання конкурентоспроможності італійського футболу, чи справді він на рівні з іншими європейськими командами. Хочеться знати вашу думку, як переможця Ліги Європи, чи це справді так, і чи маєте ви свої думки щодо матчу «Аталанти». І, заглядаючи вперед, чи матиме команда, яка пройде далі в цьому раунді між «Болоньєю» та «Ромою», сили пройти весь шлях?«Але принаймні одна італійська команда гарантовано пройде далі. Однак цей рік ще гірший, ніж інші, особливо щодо Ліги чемпіонів та Ліги Європи, тому що «Рома» виграла Конференцію кілька років тому, але Ліги чемпіонів та Ліги Європи вже давно не було. Лігу Європи не вигравали з 1990-х років, «Інтер» виграв Лігу чемпіонів у 2010 році, але загалом це було давно. Останні 25 років, 15 років не було жодної італійської команди. Цього року ситуація ще гірша і також пов’язана з проблемами ліги, з труднощами національної збірної, яка, як ми дуже сподіваємося, зможе кваліфікуватися. Тож це не випадковість. У нас, безумовно, є певні труднощі, немає сенсу їх приховувати. Ми, мабуть, усі залучені, і нам потрібно визначити причини. Це не може бути просто заміна чи тактична система, це глибша проблема, яка, ймовірно, також випливає з молодіжних секторів та способу побудови команд. Наша ліга, якщо результати такі, має деякі проблеми, які потрібно вирішити, і це, безумовно, стосується всіх». Чи можливо на даний момент, враховуючи розклад із кількома напруженими матчами, побачити «Рому» без Малена? Чи зможе він зіграти всі 360 хвилин в наступних чотирьох іграх? Чи можливо використовувати різні схеми, щоб дати йому трохи відпочити?«Ми вже деякий час перебуваємо в надзвичайному стані в атаці. Я вже казав, що цифри змінилися: порівняно з першим матчем, ми втратили п'ятьох гравців, включаючи Ель Шаараві. Потім, що стосується справжніх нападників, таких як Мален зараз, у нас є Ваз, також дуже молодий гравець, який сезон тому розпочав свою кар'єру, і Арена, який ще молодший і навіть не може бути у списку, а також Вентуріно. Звичайно, є деякі надзвичайні ситуації в атаці, але цифри кращі, ніж раніше. У цьому плані ми намагаємося доповнювати один одного та грати наші матчи якнайкраще, як ми це робимо. Що стосується схематичної розстановки та ігрового часу, ми намагаємося якнайкраще керувати нашими ресурсами, але зрештою, як я завжди кажу, відпочинок – лише вночі». Можливість побачити Малена та Ваза разом є дієвим варіантом лише впродовж матчу, коли, можливо, «Ромі» потрібно бути небезпечнішою, чи це також дієве рішення з самого початку?«Все можливо. Говорячи про Ваза, він хлопець, який вже кілька разів виходив на поле з моменту переходу, тому що він тут лише кілька ігор, і, добре це чи погано, він завжди входить до заявки. Тоді, якщо я роблю інші варіанти, то це тому, що вважаю, що вони найкращі на даний момент».