Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦
Añadido 06 ene. 2025

РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦

@Roma1927UA
Número de suscriptores: 472
Fotos: 5,890
Videos: 897
Enlaces: 1,630
Descripción:
Ми є за «Рому» і за Україну 🙌🏻 🇺🇦 1️⃣🏆 🇺🇦-мовний канал для вболівальників «AS Roma» Секта свідків 3-х скудетто 🇮🇹 Чат каналу: https://t.me/radioromauachat 🟥🟨 Про весь Серіал крізь нашу 🐺 оптику ЗСУ♥ Усі 📸📃 матеріали належать їх авторам

👥 Número de suscriptores

472
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: -25

👁️ Vistas promedio por mensaje

163
Promedio/Día:: 218
Promedio/Tiempo:: 165
ERR: 34.53%

📊 Mensajes por Día

4.2
Último día: 0
Promedio semanal: 3.4
Promedio por día: 4.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-08

Muro

Estadísticas de telegram canal

🔽🔽🔽 2Він сказав пресі: «Або ми говоримо про “Рому” U23, або про Лігу чемпіонів». Як ви розшифровуєте ці слова?«Він сказав те, що ми знали з самого початку: бажання досягти найвищого можливого рівня, але ми в процесі побудови. Якщо пам'ятаєте, я казав, що ми пройдемо через два складні трансферні ринки, і, чесно кажучи, я не думав, що побачу стільки покупок, як у першому, так і в другому трансферах. Це означає, що Ґасперіні дуже добре справляється: він хотів Малена і отримав Малена, він хотів Сарагосу і отримав Сарагосу. Робіньйо Ваз був тим підписанням, яке ми всі хотіли, тому що всі команди в Європі купують молодих гравців, але не за 20 мільйонів євро, які ми витратили, а за 50-60 мільйонів євро. Ми не можемо конкурувати, ми шукаємо, сподіваємося знайти цих хлопців». Напруженість між Массарою та Ґасперіні може бути позитивною енергією, чи вона може підірвати атмосферу?«У нашому середовищі я так не думаю; це два різні характери. Ґасперіні тисне на всіх, у цьому його сила. Якби Бог прийшов сюди спортивним директором, він би зробив те саме. Він такий тренер, який підштовхує тебе, він приходить і махає кулаками: “Я хочу цього, я хочу того…” Массара – дуже вдумлива людина, він добре сприймає це і намагається виконувати свою роботу. Ми не повинні забувати про це. Він уособлює клуб. Він слухає тренера і відчуває, що може зробити. А я посередині». Мален і Сарагоса – які це підписання?«Мален – гравець з величезним досвідом, інший – гравець, якого нам не вистачало. Мален – гравець, який вміє бити, він завжди пропонує себе партнерам по команді. Сарагосі доведеться зрозуміти гру Ґаспа, у нього є ця здатність обігрувати суперника, він дуже хороший, він один з тих гравців, які відриваються від опіки суперників». Що робити з Дібалою та Пеллєґріні?«Для виживання клубу нам потрібно зменшити витрати на заробітну плату, інакше ми не можемо собі дозволити через ФФП. От і все. Виходячи з того, що вони зроблять на полі, що нам скаже тренер, та їхніх запитів, якщо буде зустріч, чудово, інакше ми попрощаємося». Наскільки залучені Фрідкіни?«Новий стадіон чітко показує, наскільки вони залучені. Вони найняли тренера на три роки. Завдання було таким: ми хочемо потрапити до Ліги чемпіонів, залишитися там, а потім буде рік, коли ми виграємо Скудетто, або рік, коли ми будемо боротися за потрапляння до Ліги чемпіонів чи Ліги Європи. Це їхній метод роботи. Ви не можете сказати тренеру: “Нам потрібно потрапити до Ліги чемпіонів”. Ми будуємо та зростаємо. Я говорю не про турнірну таблицю, а про кількість гравців, яких тренер хоче бачити. Наша мета – надати йому їх якомога швидше. Я б хотів їх бачити ще вчора, як колишній тренер, але не все можна зробити. Ми єдині в цьому, клуб, Джан П'єро... коли він говорить, він не каже жодного слова недоречно. Ми всі згодні. Коли Фрідкіни питають мене, що я думаю, я кажу: “Я згоден з Джан П'єро”. Він справді людина з великим баченням, але нам потрібен час, щоб досягти його бачення». Ви коли-небудь думали про повернення Тотті до клубу?«Вони думають про це, і я сподіваюся, що Франческо може бути справді корисним для “Роми”, тому що він є частиною “Роми”».
🔽🔽🔽 3Відкритий ринок і заблоковані списки УЄФА створюють своєрідний вакуум на цьому етапі європейських змагань. Це та ситуація, яку, на вашу думку, потрібно змінити? Що ви думаєте з цього приводу?«Так, є явний контраст: ринок дозволяє проводити операції вже на початку січня, а в Європі списки залишаються заблокованими. Це результат формули, прийнятої в минулому. Ймовірно, доведеться щось переглядати, тому що інакше ми ризикуємо підійти до вирішальних матчів, як завтрашній, у нестабільній кадровій ситуації. Може статися так, що одні гравці пішли, інші прийшли і не можуть грати. Звичайно, це аспект, у який нам доведеться втрутитися». Ви говорили про пріоритетність чемпіонату, але цей матч також може сильно вплинути на чемпіонат, тому що його перемога дозволить уникнути двох додаткових ігор, а багатьом конкурентам доведеться грати в плейоф. Якого матчу чекати і яким суперником є «Панатінаїкос»?«”Панатінаїкос” – хороша команда, яка показала відмінні результати в Європі. У чемпіонаті було трохи складніше, але вони залишаються організованою командою, яка вміє добре грати на полі. Вони теж, як і ми, мають кадрові проблеми. Зрозуміло, що ми докладемо максимум зусиль, щоб кваліфікуватись, враховуючи, що ми підійшли до останнього туру і перебувати в цій ситуації – це нормально. При цьому я не переживаю з приводу того, що, можливо, доведеться грати додатковий тур: ми виросли в грі, і кількість зіграних матчів дозволила нам якісно вирости. Я не вважаю можливий плейоф великою проблемою». Остання зустріч з Бенітесом, нині тренером «Панатінаїкоса», відбулася 26 січня, одинадцять років тому, на його 57-й день народження. Яким він був тренером і які у вас були стосунки?«Хороші стосунки. Ми не були близькими, але з часом познайомилися. Це, безсумнівно, великий професіонал, тренер, який досяг успіху в багатьох країнах. Мені, безсумнівно, буде приємно знову його побачити і привітати. У будь-якому випадку це буде хороший поєдинок».
🔽🔽🔽 2Чим, на вашу думку, «Рома» відрізняється від усіх інших команд, які ви тренували?«Футбол – це неймовірно. Тут панує неймовірна пристрасть, але також правда, що неймовірна пристрасть панує всюди, навіть у Бергамо та Генуї. У Римі розміри інші, дуже велике місто з певним відсотком лаціале та дуже високим відсотком романісті. Є відчуття ототожнення з містом, яке важко знайти деінде. Якщо ви їдете до Мілана, то опинетесь в іншому великому місті. Це інший вид прив’язаності. Мені завжди казали: “Будь обережним, у Римі не можна грати у футбол”, але я не погоджуюся. У нас вже були хороші часи, я не знаю, коли стане гірше, чи, можливо, стане важко. Тут є багато радіостанцій, якщо ви їдете в таксі, вони говорять про “Рому”, але я думаю, що це сильна сторона. Бо якщо все йде добре, це чудовий стимул».Ви хотіли відчути місто.«Я завжди так робив, я завжди намагався не жити на околицях. Я звик до меншого міста, але не хотів жити за його межами. Воно прекрасне. У мене довга дорога на роботу, і коли я йду по Віа деї Серпенті, я бачу Колізей і день починається правильно».
🔽🔽🔽 2Яка причина сутичок? Ймовірно, сутички трапились через спробу викрасти прапори та банери у суперників. У деяких публікаціях ультрас в мережі згадується прапор «Роми», який нібито був викрадений під час недільних зіткнень.Чому МВС Італії прийняло таке рішення? Воно, як пише Adnkronos, стосується «серйозної історії насильницької поведінки цих двох груп в Італії та за кордоном, яка, однак, ніколи не супроводжувалася притягненням до відповідальності окремих вболівальників, відповідальних за насильство».Як приймалось рішення? Зранку 20 січня відбулось засідання Національної обсерваторії спортивних подій, яка делегувала остаточне рішення Національному управлінню громадської безпеки при МВС Італії. Місцеве законодавство дозволяє міністру внутрішніх справ безпосередньо приймати рішення за допомогою указу у разі особливо серйозних інцидентів, яким італійська влада вважає сутички ультрас 18 січня.Що з виїздами в Європі? Бан не впливає на виїзні матчі в Європі, тому тіфозі Джаллороссі спокійно можуть їхати до Афін на матч проти «Панатінаїкоса» в Лізі Європи 29 січня.Чи було таке раніше в італійському футболі? В футболі ні, але було в баскетболі. Подібний бан прийняли проти клубу «Реал Себастьяні Рієті» після нападу на автобус, що перевозив уболівальників «Пістої Баскет 2000». Це трапилось 19 жовтня 2025 року, в результаті чого загинув водій Раффаеле Маріанелла.У тому випадку аналогічний захід, підписаний міністром внутрішніх справ, заборонив вболівальникам «Реалу» їздити на виїзні матчі до кінця сезону, а вболівальникам «Пістої» – до 31 грудня 2025 року. Баскетбольна ліга Італії також вирішила проводити всі домашні матчі команди з Рієті за зачиненими дверима, а отже, без уболівальників, впродовж усього періоду розслідування.
🔽🔽🔽 2Ви знаєте Джастіна Кляйферта з 9 років, ви справді добрі друзі. Що він вам сказав?«Я дуже добре його знаю. Коли поширилися перші чутки, він написав мені, що “Рома” - надзвичайний клуб, і що я можу зробити тут щось особливе. Ми багато розмовляли». Чому номер 14?«Це був найкрасивіший з доступних. Я носив його раніше і завжди почувався в ньому добре».Ви ніколи раніше не були в Римі. Наскільки вам цікаво побачити це місто?«Ми раді бути тут, я ніколи раніше тут не був. Я завжди чув, що це фантастичне місто, одне з найкрасивіших у Європі, і я не можу дочекатися, щоб дослідити його та відкрити для себе те, що воно може запропонувати».Який пам'ятник ви відвідаєте першим?«Колізей надзвичайний, я бачив багато фотографій і вважаю, що це одне з найкрасивіших місць для відвідування».Які ваші захоплення, крім футболу?«Мені подобаються машини. Я можу цілий день розглядати машини. Але мені також подобаються інші види спорту, такі як баскетбол, гольф і теніс». Ви коли-небудь куштували карбонару?«Так, декілька разів. Але я не думаю, що вона була схожа на ту, що в Римі! Я спробую місцеву». Чи є у вас послання для тіфозі?«Я радий бути тут, я буду боротися за цей клуб. Я намагатимуся викластися на повну, забивати голи та робити результативні передачі. Я дуже радий. Forza Roma!»
🔽🔽🔽3Ґасперіні на пресконференціїВи очікували більш атакувальної гри в середині січня?«Можливо, більш атакувальної в липні та серпні, в січні це складніше. У липні та серпні, безумовно... Але у нас був хороший сезон, і ми хочемо продовжувати в тому ж дусі. Ми грали з надзвичайним духом, двічі відігралися і були близькі до перемоги. Я маю привітати цих дивовижних хлопців: шкода, що матч був зіпсований таким чином, все могло дійти до серії пенальті, і це був би вечір святкування». Бароні виграв п'ять із десяти попередніх матчів. Як ви думаєте, він вміє тактично читати вашу гру, чи це збіг обставин?«Це інша ситуація... Ви можете самі написати відповідь». Арена добре виступив, а от Свілар погано.«Зрозуміло, що пропущені нами голи розчаровують. Ми ніколи не пропускали таких голів, але таке може траплятися впродовж сезону. Їх можна було уникнути, але матч був важким і рівним, незважаючи на моменти. Я б нікого не звинувачував, всі вони були надзвичайними. Арена подав хороший сигнал, вийшовши на поле та забивши за лічені секунди. Можливо, йому судилося виграти титул, хто зна...». На кого він схожий?«Я не знаю. Він дуже сильний, незважаючи на свій молодий вік, і він чудово справляється з завданнями в матчі, бо він безстрашний. Він також має велику витривалість. Я не знаю, чи продовжить він грати на позиції центрального нападника, але нам потрібно почекати і подивитися, як він розвиватиметься. Для свого віку, фізично, він дуже розвинений». П'ять хвилин компенсованого часу було занадто мало?«Це поширена проблема в кожній грі, особливо в останні 15-20 хвилин, де заміни та затягування часу є великою проблемою. Це те, що нам не подобається». Чи відчуваєте ви гармонію з усіма?«Хлопці надзвичайні, і мені їх шкода, повірте. Ми грали з Бейлі на позиції центрального нападника, і він зробив це з таким ентузіазмом, якого я ніколи не бачив останніми місяцями. Думаю, він одужав. Прикро, що він грав на позиції, на якій не мав грати, але він зробив це і продемонстрував кілька чудових моментів. На жаль, останніми місяцями його переслідували травми. Я не розчарований сьогоднішнім днем, я більше розчарований за хлопців та тіфозі, але важко грати у всіх змаганнях. У Кубку Італії є разові матчі, і потрібно прийняти результати. Я не розчарований грою: я їду додому, щоб ще раз подякувати гравцям за те, що вони показали».
🔽🔽🔽 2Пауло Дібала грає добре, але йому важко бити.«Він чекає на правильну гру – можливо, коли нам найбільше потрібен гол. Я ним задоволений. Головне, що він продовжує грати та насолоджується своїм футболом. Він продемонстрував неймовірні дії цього вечора. Ми бачили це проти “Лечче” та в інших іграх також. Голи будуть. Він знову відкриє для себе свою силу удару. Він знову зможе бити сильно та точно, як раніше». Таблиця виглядає добре, і майбутнє виглядає райдужним. Завтра буде важливий день для рішення по Джакомо Распадорі. Чи потрібно комусь зараз думати про перехід до «Роми»?«Я не збираюся вдаватися в це. Це все дуже неприємно. Я розповім лише про своїх гравців, і вони грали неймовірно добре. Я кажу це також з поваги до цих гравців, які викладаються на повну». Чому ви кажете неприємно?«Неприємно, бо неправильно говорити про гравців, які належать до іншого клубу. Ми витрачаємо забагато часу на розмови про гравців, яких тут немає. Ми повинні говорити про тих, хто тут є. Я бачу, як багато клубів підписують гравців, про яких ви нічого не знаєте, а потім вони їх представляють, і коли вони їх представляють, ви розумієте і думаєте: “О, то вони підписали такого-то й такого-то”. Ми ж місяцями говоримо про гравців, які не є гравцями “Роми”. Тим часом ми граємо в лізі та кубках, і ми граємо з тими хлопцями, які в нас є, але ми продовжуємо годувати всі телешоу та ЗМІ, говорячи про гравців, які не є гравцями “Роми”». Як справи у Евана Ферґюсона?«Він отримав травму. Був досить сильний удар. Побачимо завтра. Я думаю, що йому не пощастило, і він отримав болісний удар, який може майже паралізувати. Мені його шкода. Побачимо завтра. Я не думаю, що це проблема з м'язами, яка означала б довгий перерву». Другий гол «Роми» сьогодні був найвищої якості з усіх боків. Чи може Матіас Соуле грати також і в центрі, а не лише на фланзі?«Це те, що я пробував на початку сезону, а потім після кількох ігор ми відклали це на потім. Я думаю, що він здатний на це, тому що він сильний, і в цій зоні поля він може проявляти талант і креативність. Це не завжди можливо, не завжди ми можемо це зробити, але сьогодні ввечері він справді добре грав. Я прошу його спробувати мислити трохи ясніше, тому що на тренуваннях він робить деякі виняткові речі біля воріт. У матчах йому потрібно підходити на десять метрів ближче, але він дуже добре грав».
🔽🔽🔽Я пам'ятаю Кампо Тестаччо, де я відчувала так багато сильних емоцій разом зі своїм чоловіком Сіріо, і починаючи з п'ятдесятих років на моєму улюбленому «Стадіо Олімпіко», де виросли мої діти П'єро, Сантіна та Маріано.Я досі пам'ятаю аромат піци з мортаделою та маленькі пляшечки вина, змішані з газованою водою, які я заготовлювала, щоб піти на стадіон у неділю. У мене багато теплих спогадів про тебе. У 1942 році ти виграла своє перше Скудетто, посеред війни. Це була величезна радість для міста, спустошеного бомбардуваннями.Другий чемпіонський титул був здобутий у 1983 році з Пауло Фалькао, Бруно Конті, Агостіно Ді Бартоломеї та тренером Нільсом Лідхольмом. Святкування в Римі тривали тижнями.Третій чемпіонський титул відбувся у 2001 році, з Франческо Тотті, Габріелем Батістутою, Вінченцо Монтеллою, Марко Дельвеккіо та Фабіо Капелло у ролі тренера. Я святкувала той чемпіонський титул зі своїми онуками, які вже були дорослими, та першими правнуками.Я хотіла поділитися цими спогадами з вами, сказати вам, як сильно я вас люблю, але я також хотіла, щоб нові покоління прочитали про мій досвід як жінки, яка завжди підтримувала «Рому» протягом багатьох років, з кожним тренером, з більш і менш талановитими командами.Тому що ви не просто футбольна команда: ви – це почуття, яке я розвинула та передала своїм дітям, онукам та правнукам.Почуття, яке триватиме вічно, як і моя пристрасть до вас.Дякую, що ви завжди були поруч зі мною.З любов'ю, бабуся Піккола”.
🔽🔽🔽 2Ось що пише про невихід Ґаспа до журналістів після матчу Анджело Манджанте зі Sky Sport, який власне входить в медіапул Серії А.«Я стою тут біля роздягальні, хтось виходить і висуває нам свою версію, потім хтось інший виходить і висуває нам іншу. Офіційної версії немає. Неофіційна полягає в тому, що зараз січень. Ґасперіні очікував, що хтось вже з'явиться на ринку. Щось йде не так, і є напруга. Напруга на трансферному ринку. Якщо ви запитаєте його про Зіркзе чи Распадорі, він не може спокійно відповісти, тому він воліє взагалі не говорити». За інформацією Філіппо Біафора з Il Tempo, сьогодні містер зустрінеться з Деном Фрідкіним (за іншими чутками, із його сином Раяном), якого очікують у Тріїґорії. Основна увага, очевидно, буде зосереджена на зимовому трансферному ринку, який ще не приніс Ґаспу очікуваного підсилення. Але й тут дехто не припинив фантазувати, пророкуючи нібито неминучу сварку та відставку Ґаспа після зустрічі з президентом.Чи вперше ЗМі ховають «Рому», коли самі ж ЗМІ знаходять на рівному місці конфлікти та напругу у стані Джаллороссі? Відповідь на це питання ви знаєте.З вами була призабута рубрика #ФіліппМейкСенс
🔽🔽🔽 2Вальтер Зенга зазначив, що, можливо, товариш по команді заважає вам зловити м'яч. Як ви реагуєте?«Так, можливо, я не міг дістатися до м'яча через товариша по команді, це правда. Але все одно відбувається дуель. Чесно кажучи, інцидент минулого тижня, коли я торкнувся гравця “Дженоа” по голові, був для мене фолом. Це теж фол для мене». Для DAZNЧи можете ви розповісти нам з вашої точки зору, що сталося, коли ви пропустили гол? Що ви відчували тоді і що ви відчуваєте зараз, переглядаючи цей момент?«Спочатку я думав, що міг би зафіксувати м'яч, але потім, можливо, товариш по команді завадив мені. Але одразу після цього руху, в той момент, я відчув, що хтось наближається до мене ззаду: ніби вони торкнулися мене по голові, був удар по голові. Я переглянув цей епізод знову, і для мене це удар по голові. Якщо воротаря торкнулися у воротарському майданчику, це фол: мене торкнулися руками по голові. Але зараз ми мало що можемо з цим вдіяти». Повторний перегляд епізоду ще більше вас розлютив?«Так, це мене злить, і, можливо, краще більше цього не дивитися. Це можна інтерпретувати двояко: я втратив м'яч, перш ніж він торкнувся мене, але потім я відчув удар, руку на голові, а потім був забитий гол. Я думаю, що ми заходимо надто далеко з воротарями у штрафному майданчику, не лише в Серії А, а й у всьому світі: воротарів захищають менше, ніж раніше. Також зрозуміло, що воротарі повинні робити свою частину роботи, і, можливо, нам також потрібно почати реагувати більш наполегливо та агресивно в таких ситуаціях». Яким було пояснення судді?«Суддя сказав мені, що я втратив м'яч, перш ніж він торкнувся мене, але неважливо. Як я також сказав Sky, я дуже чесний: для мене те, що сталося минулого тижня проти “Дженоа”, з усіма цими суперечками, які тривали п'ять днів, було однозначно фолом. Я спочатку торкнувся м'яча, але також торкнувся його в обличчя, і це фол. Цей інцидент також є фолом для мене, досить це розбирати».