Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦
Añadido 06 ene. 2025

РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦

@Roma1927UA
Número de suscriptores: 472
Fotos: 5,890
Videos: 897
Enlaces: 1,630
Descripción:
Ми є за «Рому» і за Україну 🙌🏻 🇺🇦 1️⃣🏆 🇺🇦-мовний канал для вболівальників «AS Roma» Секта свідків 3-х скудетто 🇮🇹 Чат каналу: https://t.me/radioromauachat 🟥🟨 Про весь Серіал крізь нашу 🐺 оптику ЗСУ♥ Усі 📸📃 матеріали належать їх авторам

👥 Número de suscriptores

472
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: -25

👁️ Vistas promedio por mensaje

163
Promedio/Día:: 218
Promedio/Tiempo:: 165
ERR: 34.53%

📊 Mensajes por Día

4.2
Último día: 0
Promedio semanal: 3.4
Promedio por día: 4.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-08

Muro

Estadísticas de telegram canal

У 2025-му Рома – найкраща команда Європи. Так, це маніпуляція, але ж є факти. У топ-5 чемпіонатах ніхто з 1 січня не набрав більше очок за римлян.  Дев’ять перемог, дві нічиї – показники на рівні ПСЖ, що от-от виграє чемпіонат Франції, краще за Баєрн та Ліверпуль.У джаллороссі залишився один турнір, і в ньому вони напрочуд ефективні. Перемоги «Роми» – це не про видовище, це саме про ефективність. Чотири з останніх шести матчів команда Раньєрі виграла з рахунком 1:0, завдяки голам Пауло Дібали, Матіаса Соуле (двічі) та Артема Довбика.   «Я використовую свій досвід, щоб допомогти, – каже Раньєрі. – Зробив так, щоб гравці почувалися затишно, щоб не було тиску. В цій атмосфері вони здатні зосередитися на футболі». Ліга чемпіонів восени видавалася дивом, а тепер до четвертого місця – чотири очки. «Мій Лестер був немов Форрест Ґамп. Пам’ятаєте? Мама завжди казала, що дива відбуваються щодня», – натякає Раньєрі.https://ua.tribuna.com/uk/football/blogs/3133522-ya-prosto-khochu-shchob-hravtsi-buly-shchaslyvymy-ranyeri-zrob/🌐 ДжанлукаЛападула
🐺🇺🇦🇺🇦 Окремо, після сьогоднішнього матчу, хотілося б звернути увагу на реакції читачів(не факт, що наших) на забитий гол Артема Довбика. І, в принципі, на оцінку його вкладу у результати команди цього сезону, адже українця прийнято недооцінювати.Що більш прикро, недооцінювати і не пропонувати кандидатуру на заміну. Бо не зовсім зрозуміло, кого саме хочуть бачити критики Артема на вістрі «Роми», в контексті наших фінансів – когось не менше, ніж 100 млн-й(на трансфермаркті) нападник, зі знанням чемпіонату, як Лаутаро Мартінез, з «Інтера»?) 🤔Бо тоді варто зазначити, що у нашого співвітчизника та сама кількість голів, що й у аргентинця(10), попри те, що це – лише дебютний сезон Довбика у новій команді та у новому чемпіонаті для нього. 📻: Панове, ми із вами завжди налаштовані на максимальний результат і бажаємо бачити тільки найкраще, бо ми – українці. І в багатьох моментах сьогодні ми, як народ, дійсно задаємо нові світові стандарти і по нам рівняються інші народи: це і, в першу чергу, наші військові, і цивільні в тилу, і артисти на виступах Євробачення, і багато чого ще, менш медійного. Але давайте пам'ятати, що нищівна критика не спонукає, а руйнує. Яка мета в тому, щоб нам, своїми, зусиллями руйнувати своїх же? 🤷🏼Щоб що? 🤔Тим більше, коли у всьому світі прийнято своїх підтримувати.А на помірну критику того ж Раньєрі Артем відповідає забитими голами. 💁🏼 📹: Втім, здається, що для задоволених фанатів на Stadio Olimpico Артем Довбик точно не є проблемою. ☝🏼😌#РомаФан #Атмосфера
«Рома» на виїзді в 1/4 Кубку Італії поступається «Мілану» із рахунком "3:1". Хай вас не вводять в оману великі імена цих клубів. Сьогодні ми побачили дві рівні команди, які багато помиляються. І гра теж була рівною. Абсолютно рівною. Хід поєдинку зумовили абсолютно дитячі помилки з нашого боку(передусім захисту), і невміння гарно зіграти на виїзді. Грай ми цей нічийний матч вдома, ймовірно, була би перемога в 1 м'яч. Пропоную усім хейтерам припинити займатися самоїдством і критикувати Артема Довбика через те, що він - українець. Ми маємо нашого породистого українського форварда, який навіть в кризовій команді забиває свої робочі голи буквально в усіх турнірах, в яких він виходив на поле у цій футболці, а це ж тільки середина сезону. Вітаємо Артема із черговим забитим голом, і сваримо Пеллеґріні, що не потрапив. І згадуємо Пізіллі із каркасом воріт.Дібала і Коне були помітними, Свілар рятував, захист поров. Прикро, бо програли рівному через свої помилки.Тепер тільки брати ЛЄ. 💛♥️#matchday #РомаКІ
«Рома» на виїзді перемагає «Удінезе» з рахунком "1:2" і виходить на чисте 9-те місце у турнірній таблиці.«Рома» не перемагала на виїзді 9 місяців. За цей час хтось вже виносив дитя людське. Невиразний 1-й тайм не дав однозначних відповідей, а складав враження про гру, як про доволі рівне суперництво, що знаходило відображення й у турнірній таблиці.Але і безнадії не було. Так, капітан Пеллеґріні помилився і привіз дурний штрафний, після якого нам забили, але команду це не зламало.Хід гри у 2-му таймі зумовила заміна Челіка на Шомуродова. Змінилася схема, фріульці не встигали, і це вилилося у два пенальті у їхні ворота. Перший реалізував по центру Лоренцо Пеллеґріні, другий - впевнено, у кут поклав Артем Довбик.Кажуть, 200 перемога Клаудіо Раньєрі у Серії А? Браво, Клавдій! 👏🏻До омріяного четвертого місця, яке могло би врятувати сезон і дозволятиме зіграти у Лізі Чемпіонів, залишається -9 пунктів, або ж 3 перемоги. Але і суперники тепер почнуться топові.Побачимо і, як завжди, Forza! 💛♥️#matchday
У сьомому матчі розіграшу Ліги Європи «Рома» на виїзді поступається «АЗ» із рахунком "1:0".Клаудіо Раньєрі чарівник, але не настільки, щоб не пробувати 3-5-2, і тим більше не пробувати 3-5-2 із Челіком у трійці. 👌🏻😌Але поступилася «Рома» не через це: м'яч у рамку воріт кожної з команд майже ніколи, навіть, потенційно, не літав.А от те, що не пішла гра у Пізіллі дуже сказалося на кількості створеного нами попереду. Через це Довбик недоотримав передач, а без них нема сенсу тримати такого форварда на полі. Пеллеґріні, який би міг вийти замість Ніколо, як розуміємо, ще не готовий. За таких умов все, як завжди, все трималося на Дібалі і один раз Пауло майже заробив пенальті (йому поклали руку на плече у штрафній, він впав, але цього виявилося замало). Зекі Челік провів матч на рівні Зекі Челіка, що тут ще сказати. 🤷🏼«Рома» втрачає шанси потрапити у топ-8 найкращих команд цього розіграшу Ліги Європи, і це - справедливо. Ще поборемося, але, реально, варто готуватися до Кубку Італії. #matchday #РомаЛЄ
💬Артем Довбик після вчорашнього матчу, здається, вперше так грунтовно поспілкувався з італійськими журналістами. Якщо скомпонувати коментар для Dazn та відповіді на прес-конференції, то за об'ємом вийде навіть невеличке інтерв'ю⬇️"Тут безумовно складно, чемпіонат Італії відрізняється від Ла Ліги, де більше простору. Я намагаюся покращитись, думаю, що італійська ліга покращує мене, бо тут дуже сильні захисники.Коли я прибув до Роми, я знав, що всі дивитимуться на мій рахунок у кожному матчі. Усі очікують 2-3 голи за гру, але це не завжди можливо. Я зберігаю спокій і знаю, що потрібен час, щоб знайти порозуміння і краще пізнати один одного. Я намагаюся насолоджуватися цим моментомЧому я не святкую свої голи бурхливо? Я просто не зовсім задоволений своїми виступами. Так, я забиваю, але я можу зробити краще. Я буду святкувати у важливіших випадках. Тренер попросив моїх товаришів по команді більше мені подавати, і я думаю, ви можете це побачити на полі. Загалом взаємодія між нами покращується.Я не відчуваю великого тиску. Знаю, що до мене був Джеко, який не досяг успіху у своєму першому сезоні, а потім усі ми знаємо, що він зробив після цього Я думаю, що просто потрібен час, щоб знайти правильне розуміння. Грати поруч з такими гравцями, як Пауло Дибала, найкраще для мене.З того часу, як я ступив на землю Риму, я відразу зрозумів, що нападник відчуває великий тиск, але я зберігаю спокій і намагаюся покращити порозуміння з товаришами по команді і насолоджуюся цим моментом.Так, мені не подобається, як я граю, багато людей думають лише про голи і надсилають мені повідомлення, що я повинен забивати, тому що вони вибрали мене у фентезі-футболі. Я не святкував, можливо, тому, що трохи втомився. Але я знаю, що я ще не повністю продемонстрував свій потенціал, я буду святкувати, коли заб'ю ще два голи, потрібен був період адаптації".Підписуйся на Кальчо з ананасами🍍
«Рома» на виїзді грає внічию із «Болоньєю», "2:2".За великим рахунком, у прямого конкурента за потрапляння у зону єврокубків треба вигравати. Але весь цей матч був про нічию: від початку і до кінця. То ж, і результат закономірний.І, навіть, те, що обидві команди провели по одному голу з пенальті теж тільки засвідчує те, що сьогодні це ~рівні команди.Хай і дещо курйозний, але гол Сальмакерса каже про те, що його варто таки викупляти. Гол Довбика у важливі хвилини каже про те, що на нашого основного нападника можна покластися у вирішальний момент і він не схибить - це прекрасно.Клаудіо Раньєрі мав брати сьогодні +3. За інших обставин, сьогоднішні "2:2" не були би критичними, але ми вже втратили забагато у першому колі.Втім, спосіб, у який було здобуто цю нічию - це було не про несміливість і зневіру, а про бажання, і те, що команда володіє подібною спроможністю, розуміє власну гідність, і втрачати не можна.За фактом, маємо чергову неперемогу на виїзді проти суперника, який був слабшим.#matchday