🔽🔽🔽 2«Чому тіфозі люблять мене? Я давав їм щось подібне, наприклад, недосконалість, любов і відданість. Я мало брехав, і коли брехав, то захищав роздягальню та своїх товаришів по команді. Можливо, вони це бачили, що за цим щось стоїть, і, можливо, вболівальники могли б краще реагувати. “Рома” існує вже 100 років і Курва Суд лише один раз була порожньою. У ній є щось чудове, і я відчуваю це всередині себе. Я пишаюся цим, і, можливо, питання слід адресувати вболівальникам. Я думаю, що я був хорошим гравцем, і ми виграли багато ігор, включаючи дев'ять других місць. Ми здобули дуже мало, і я сподіваюся, що вони зможуть повернутися до того рівня “Роми”. Клуб може це зробити, але бракує маленької частинки. Я думаю, що я був хорошим гравцем і мав усе необхідне, щоб бути щасливим. Мене з'їдає те, що я нервую через це велике кохання, але я отруєний грою.Я не поспішав і відволікався на гру. Я готувався до неї, як і до багатьох інших, але цього тижня були моменти, які вплинули на мене. Решту часу я провів як завжди з людьми, яких люблю, зокрема з тими, хто зараз у прескімнаті. Є так багато людей, які супроводжували мене в цьому, і я сподіваюся повернутися, можливо, з іншим підсумковим результатом».#РомаЛегенда #РомаКолишні
Сенсі: «Про Лігу чемпіонів ми повинні мислити тверезо»Колишня президентка «Роми» була в ефірі Radio Radio, де проаналізувала останні події навколо команди її серця.Про перемогу над «Селтіком»«Ця перемога відновила впевненість і дух команди, яка в останніх матчах продемонструвала малий потенціал. Щодо потрапляння до Ліги чемпіонів, ніхто не буде проти, але ми повинні мислити тверезо. У нас попереду три важливі матчі проти “Комо”, “Ювентуса” та “Дженоа”. “Рома” показала, що коли вона добре грає, вона може конкурувати з будь-ким».
Про Ґасперіні«Для тих, хто міг мати недовіру, я думаю, що він її подолав. Він знає, як добре організувати команду та отримати підтримку команди, яка святкує, коли справи йдуть добре, і реагує, коли ні. За правильної підтримки у важкі моменти він може зробити багато хорошого».
Про поновлення Дібали та Пеллєґріні«Це складні рішення, які повинні залишатися на розсуд президента. Вони багато дали і все ще можуть зробити свій внесок, але команда складається з багатьох елементів».
Ось що почули #вухаринку за останню добу🗣За Зіркзе боротимемось з «Міланом». В них вже були контакти з агентом, з МЮ – поки ні (Gazzetta dello Sport)🗣За Фабіу Сілву боротимемось з «Бетісом» та «Севільєю». Перехід називають «складним», але португальцю треба стабільний ігровий час перед ЧC. (AS)🗣Ненайдостовірніше джерело Calciomercato каже, що «Фенербахче» шукає центрфорварда і вибирає поміж Франческо Еспозіто, Артемом Довбиком та Джанлукою Скамаккою. «Інтер» вже відмовив, нападник «Аталанти» не хоче їхати з Апеннін, а ми нібито готові вислухати пропозицію.🗣Незважаючи на бажання Дібали залишитися, ймовірно він піде влітку. Ситуація може змінитись, якщо він повернеться у форму та погодитися на нижчу зарплату. Маючи лише п'ять голів у 2025 році, аргентинець проводить свій найменш результативний сезон в Італії. (Corriere della Sera)🗣Лоренцо Пеллєґгріні може отримати продовження контракту. Він подобається Ґасперіні, і потенційна пропозиція включатиме нижчу зарплату (журналіст Sky Sport Паоло Ассонья)
Тоні: «Довбик мені подобається, але футболка "Роми” – це великий тягар»Нападник, який у 2010 році грав за «Рому», поговорив з Il Messaggero.Почнемо зі спогадів?«Так, втрачене Скудетто. Якою радістю це було б для мене та для тіфозі. Я чудово провів ці місяці в Римі; той втрачений тріумф – єдине, про що шкодую в своїй кар'єрі».
А тепер «Рома» знову конкурентоспроможна.«Я радію. Приємно знову бачити їх на вершині».
З хорошим тренером, так?«Ґасперіні дуже добре тренував в "Аталанті". "Рома" – це інший звір порівняно з Бергамо, але він приніс ентузіазм».
Чи зможе «Рома» втриматися на вершині?«Може, але їм потрібно ще кілька гравців, їм не вистачає нападника, який може забити 20 голів, але, наскільки я бачу, це проблема для всіх команд».
Вам подобається Довбик?«Він фізично сильний нападник, але, як ми всі знаємо, якщо ви не забиваєте, це проблема. Крім того, футболка “Роми” – це великий тягар, тоді як гравці за кордоном перебувають під набагато меншим тиском, тому гравцеві потрібно звикнути».
La Repubblica: днями буде зустріч із агентом Дібали, він хоче лишитисьНайближчими днями запланована зустріч між керівництвом «Роми» та агентом 💎 Карлосом Новелем.З таким анонсом у вівторок зранку вийшла римська 📰 La Repubblica.Наразі немає жодних причин для неминучого відходу. Дібала щасливий у Римі, де він вирішив будувати своє особисте життя та виховувати доньку, народження якої очікується в березні.Будь-які переговори відповідатимуть планам Фрідкіних інвестувати в гравців віком до 30 років та зменшити загальну зарплатну відомість.Зараз La Joya отримує приблизно 8,5 мільйонів євро нетто за сезон. Контракт точно не буде поновлений за таких фінансових умов.Інформація La Repubblica з’явилась на фоні жовтих чуток від не дуже надійних джерел в Аргентині про те, що брати Дібали нібито шукають йому новий клуб, бо «Рома» хоче достроково розірвати його контракт вже в січні.Газета підкреслює, що Дібалу такі чутки здивували, бо він хоче залишитися в Римі, але чекає на перший крок клубу по контракту.
(сторінка 4)Команда здатна боротися на три фронти з точки зору якості?«Чисельно, так. Ми намагаємося це зробити, ідея полягає в тому, щоб нічого не кидати на півшляху. Ці хлопці наполегливо працювали, щоб потрапити до Європи, тепер треба там нормально грати. Це ніколи не питання втоми чи виснаження, єдине, що може нас обмежити, це травми. В іншому випадку вони здорові та здатні грати багато ігор».
Чи є хтось, від кого ви очікуєте прогресу в якості?«Ні, я задоволений усіма; всі дуже залучені. Мені пощастило, що команда зростає, реагує і має впевненість. Атмосфера, яку ми створили, справді позитивна: якщо у вас є родючий сад, ростуть хороші плоди. Моє найбільше щастя – це мати цих гравців».
Ви зустрічалися з «Мідтьюлландом» у «Аталанті». Пам'ятаєте ці матчі? Чи здивовані їхнім першим місцем?«Можливо, це несподіванка, але воно заслужене. Вони значно виросли, хоча раніше в них уже були чудові гравці, але тепер вони ще сильніші з цікавими молодими гравцями. Ми досить легко перемогли в Данії, але вдома з ними було важко. Я розумію цінність та еволюцію цієї команди. Це означає, що багато команд добре працюють, є багато хороших гравців, просто подивіться навколо».
Стефан Ель Шаараві: «Матч проти “Наполі” буде справжнім тестом»Як ми можемо продовжити цю мрію?«Ви можете бачити, що є багато ентузіазму та бажання вигравати матчі. Ми щасливі, є багато впевненості, і ми привносимо все більше і більше майстерності в нашу гру. Ми повинні продовжувати цей шлях і насолоджуватися цим першим місцем, незважаючи на довжину чемпіонат».
Чи може Ліга Європи вплинути?«Так, тому ми, запасні, повинні добре справлятися з цим, коли нас випускають. Усі повинні бути доступними та готовими; ті, хто виходить на поле, завжди повинні робити різницю. Ми повинні продовжувати в тому ж дусі до кінця; тепер це буде справжнє протистояння, і нам знадобиться допомога кожного». З Ґасперіні одразу спалахнула позитивна іскра...«Незалежно від бажання, інтенсивності та атмосфери, яку створив Ґасперіні, я бачу простір для покращення. Ми ще можемо багато що покращити, особливо в завершенні атак. Ми надійні в обороні, і сьогодні продемонстрували наше покращення в атаці, забивши три голи. Крім того, цей гол додасть Ферґюсону багато впевненості. Нам потрібно продовжувати в тому ж дусі».
Матч проти «Наполі» – це буде краш-тест?«Ще рано, але це буде справжній тест. Ми знаємо силу «Наполі», але граємо вдома з впевненістю, що можемо показати чудову гру».
🔽🔽🔽(сторінка 5)Монтелла попросив оголосити перерву в лізі в березні перед плейофф чемпіонату світу. Що ви думаєте?«Ми не можемо вирішити це тут; це проблема ФІФА, глобальна проблема. Ми бачимо, що кількість матчів зросла в геометричній прогресії, як для клубів, так і для національних команд. А це призводить до більшої кількості травм. Якщо раніше ви грали 30 матчів, то тепер 60... Завжди говорять про реорганізацію ліг та розкладів. Що стосується зупинки ліг посеред сезону, це те, що мені не подобається, але присвячувати час національним командам, концентрувати його в цей період, можливо, я так і хотів би».
Чи готові Ґіларді та Жюльковскі вийти в стартовому складі «Роми»?«Це гравці основного складу, всі вони доступні. Їх обрали до першої команди, вони точно готові».
Коли позиція «Роми» в турнірній таблиці перестане бути питанням випадку? І чи вірите ви в дива?«У цьому немає нічого випадкового; це може статися вже після кількох ігор. Але після одинадцяти ігор це щось означає. І в кінці першої половини сезону це ще більш реалістично, тому що ви вже зіграли з усіма командами, але має значення те що буде в кінці сезону. Дива? Ніхто не творить чудес; останній, хто творив, закінчив погано... Вам не потрібно творити чудеса, вам просто потрібно працювати. Коли я кажу, що ви вільні мріяти, ви повинні мріяти. Мрії, які збуваються, трапляються дуже рідко. Це прекрасна мрія, і приємно нею жити. Знову ж таки, як я вже казав, ті, що збуваються, трапляються дуже рідко, і це також ще рано говорити, тому що ми тільки почали».
Що зараз з Цімікасом?«Як і у випадку інших, хто грав трохи менше, замість нього виходили гравці, які добре грали. З іншого боку, у футболі все може швидко змінюватися – подивіться на Челіка, Ермосо, Пеллєґріні. Бувають моменти, коли, якщо ви знаєте, як їх використати, не потрібно багато, щоб щось змінити».
📻: "Що буде, якщо Джаллороссі дати бюджет і камеру?" Відповідь: "Шедевр". 🐺🇮🇹🎥 Нині вихідні, за вікном вже по-осінньому прохолодно, сумно облітає багряне листя і, якщо свіжим повітрям ви вже надихалися зранку, футбол дивитиметеся завтра ввечері, у вас є світло і бажання переглянути якесь старе добре кіно з класики, яку ви завжди відкладали, подивіться «Одного разу в Америці». 🎬 Режисер: Серджіо Леоне - ультраглиба своєї професії, уродженець району Трастевере в іт. міста Roma, визнавав себе як невиправного романіста, з дружиною і дітьми, які абсолютно божеволіють від футболу, власник сезонного абоненту, постійно на стадіоні. 📽 Оператор: Тоніно Деллі Коллі - МЕГАлегенда, римлянин, що тут ще скажеш. Уродженець 1923-го року. 🎼 Композитор: Енніо Морріконе - туди ж. Романіста, римлянин і МОНУМЕНТАЛЬНА людина для всього творчого людства. За «Рому» з дитинства. А народився він у 1928-му. Особливо любив Тотті й Де Россі. В 2012-му році був членом комітету, який обирав перших 11 гравців для новоствореної Зали слави клубу.Після смерті у липні 2020-го року «Рома» віддала геніальному композитору данину поваги, граючи його музику на стадіоні перед матчем з «Пармою», яку ми нещодавно знов обіграли. ➖ Монтаж: Ніно Баральї - римлянин, неодноразово лауреат найпрестижніших премій, робив топ у фільмах, які живуть і понині: «Хороший поганий злий», разом з Леоне, «Якось на дикому заході», «Джанґо» і, звісно, «Одного разу в Америці». Фільм повільний, деталізований, дорослий і видно, що з іншого покоління. Щедре DLC для тих, хто коли-небудь грав у ту саму "Mafia". Мистецтво від початку і до самого кінця в цьому фільмі зробили люди із 💛♥️ серцями. 🎞 https://youtu.be/o2seI9_MsnM?si=dM1YqnKJUYFMVOzW 📺#RomaArt #РомаФан
💛🇮🇹 #ҐаспГазує перед зустріччю із «Вікторією» з чеського міста Плзень у рамках Ліги Європи: Підкажіть, який зараз стан команди? І чи можете розповісти про ситуацію з Анхеліньйо — коли, на вашу думку, знову зможете на нього розраховувати?
🗣️ «Щодо Анхеліньйо є медичне передписання — обстеження ще тривають, і я не можу коментувати деталі. Треба спиратися на те, що кажуть лікарі. Ми сподіваємося, що він повернеться якомога швидше. В іншому ж, постукавши по дереву, наразі всі гравці доступні».
Як почувається Бейлі? Чи є шанси, що він зіграє з перших хвилин?- «Ще раз повторюся: основні гравці — це всі ті, хто виходить на поле. І ті, хто починає матч, і ті, хто виходить із лави для запасних. У нього є шанси зіграти, а хто виходить на поле — той і є основним. На жаль, за правилами зіграти можуть не всі. Якщо говорити конкретно, то малоймовірно, що він вийде з перших хвилин: він довго був поза грою, головне, що тепер фізично здоровий, але йому ще потрібно відновити ігровий тонус. На це піде кілька тижнів, щоб набрати оптимальну форму, але окремі відрізки матчу він уже може проводити». Наскільки важливий завтрашній матч для турніру?- «Це важливий матч — нам потрібно перемогти, щоб просунутися у таблиці. Група непроста, як для цієї стадії змагань. Треба здобувати пункти матч за матчем. Як я помітив торік, через цю нову систему таблиця дуже щільна, різниця в пунктах невелика. Для нас важливо і це, і те, щоб повернутися до перемог після поразки від «Лілля».
Як ви працюєте над атакувальною фазою, щоб покращити показник забитих голів?- «Матч з «Інтером» надав нам нової впевненості. Ми пробивали по воротах суперника 10 разів з їх карного майданчика — це вже добрий знак порівняно з попередніми іграми, де ми створювали менше. Треба покращувати якість ударів — і це стосується Дібали, Бейлі, Соуле, Довбика, усіх. Ми мали небезпечні моменти після ударів головою Ендіка, Крістанте, а також нагоду Челіка. Багато хто з гравців виходив на ударну позицію — це вже перший крок. Далі треба ставати точнішими. Ми програли домашні матчі через окремі епізоди, але це можуть бути просто моменти. Якщо команда створює численні нагоди для голів — це дуже позитивний знак». Щодо Довбика та Ферґюсона: коли стане зрозуміло, хто є основним, а хто — запасним? Чи, можливо, ротація нападників протягом сезону буде постійною?- «Ротація нападників тепер є необхідністю для всіх команд Італії та Європи. Достатньо подивитися на заміни під час матчів: «Інтер» у суботу випустив Еспозіто, і серед п’яти замін принаймні дві зазвичай стосуються нападників. Це – те, що стало нормою після епохи ковіду, відколи дозволено 5 замін. Тому, повторюю, основні гравці — це ті, хто виходить на поле. Коли граєш кожні 3 дні, можна протягом одного матчу задіювати кількох футболістів, особливо в атаці. Варто лише поглянути на склади команд і протоколи матчів — усі діють так само. У нападі завжди треба когось свіжого: або щоб відігратися, або щоб закріпити перевагу. Саме тому і відбувається така ротація». Ви впевнені, що зможете повернутися до своєї зони комфорту цього сезону з цією командою та цими гравцями?
- «Я вже туди повертаюся. Не думаю, що я змінився. Принципи залишаються тими самими, треба лише поважати особливості гравців — це точно. У своєму підході до тренувань, гри та інтерпретації матчів не бачу великої різниці. Я також дуже задоволений матчами на кшталт останнього з «Інтером»: іноді поразки приносять більше користі, ніж перемоги, які не дають справжнього задоволення. Ми добре розуміємо, що маємо бути конкретнішими та точнішими, інакше результат був би іншим. Я намагаюся працювати над грою та виступами футболістів, а не лише над результатом».
Сторінка 1⬇️⬇️⬇️