Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 504
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen

👥 Número de suscriptores

21 504
Promedio/Día:: -5
Promedio/Tiempo:: +107
Promedio/Mes:: +945

👁️ Vistas promedio por mensaje

17 474
Promedio/Día:: 23,000
Promedio/Tiempo:: 16,443
ERR: 81.26%

📊 Mensajes por Día

2.1
Último día: 3
Promedio semanal: 1.9
Promedio por día: 2.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ 2025-12-03
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. 2025-04-24
БАНДЕРІВЕЦЬ НА СЛУЖБІ ДЯДЕЧКА СЕМА 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

ОРГАНІЗАЦІЙНЕ. Панове, сьогодні повноцінного допису не буде - до Києва завітали не публічні, проте дуже цікаві європейські гості, на жаль не з тих, які працюють у ролі ППО, я на роботі допізна. Дам коротку інформацію про переговори Єрмака та Рубіо. Стосувалися вони узгодження кола тем, які повинні обговорити Трамп та Зеленський у ході особистої зустрічі, та організаційні питання. Однією з основних буде обговорення "Угоди по БПЛА". Існує "Велика зацікавленість" з боку США у "розширені співробітництва" у галузі спільного виробництва БПЛА. Якщо спрощено, то американці після "польського інциденту" бажають виготовляти спільно з Україною не тільки "далекобійні" БПЛА, але й "дрони-перехоплювачі". До речі така ж "велика зацікавленість" існує з боку європейців, тому американцям у цьому питанні доведеться конкурувати з ними. І скажіть мені, що я був неправий, коли після зальоту російських БПЛА до Польщі казав, що це нам на користь і ми на цьому зможемо непогано заробити. пиня знову всіх переграв у ході чергової "много ходов очка", геній, одне слово. Завтра після трьох годин дня вільний, дам новини та обіцяне. Гарного вечора.
Слід сказати, що перед нашими домами уздовж всього їх ряду розташувалися милі палісадники, причому у кожної квартири першого поверху то були окреслені парканами фамільні наділи. Був такий і у нас, і у мого сусіда - старого єврея дяді Борі, який мешкав поряд зі своєю дружиною тьотею Фірою. У пари був собака - болонка на прізвисько Джек, якого ті просто обожнювали. Під час нашої гри дядя Боря сидів за столом на лавці у своєму палісаднику, гребінцем вичухував свого улюбленця який на тому столі розлігся, та слідкував за перебігом гри з ціллю контролю за не попаданням м'яча у його вікна. Краще б він цього не робив.  Досі не знаю, як так сталося, але мій гарматний постріл з прицілом на взяття воріт Женьки та Олежки пішов геть не прямо, а по перпендікуляру. М'яч стрімко полетів у бік дяді Борі, який саме у ту мить повернувся до  вікна щось сказати своїй дружині. Лихий м'яч як у кегельбані у долю секунди виніс фігуру Джека з-під рук хазяїна  - той встиг лише жалістно тявкнути реагуючи на таке неподобство. І коли дядя Боря розвернувся до столу, то по інерції провів гребінцем вже не по кучерях Джека, а по шкірі братова м'яча. "Збитий льотчик" Джек вже на землі оговтався та почав гавкати до хазяїна, мов - "Оно вони - злодії, бажаю помсти"! Дядя Боря заревів пароплавом - "ПОге-е-е-ежу", вилетів з-за стола, поклав м'яча на підвіконня, схопив Джека у обійми та побіг у двір до входу у свою квартиру з наміром втілити у життя страшну погрозу. Але даремно старий бігав - до появи його по ту сторону вікна я встиг застрибнути у палісаднік та забрати шкіряного друга. Дядя Боря ж, з'явившись у вікні та побачивши втрату, заходився обзивати нас поганими словами та пообіцяв настукати на мене моїй мамі, що згодом і зробив. Але це була зовсім інша історія.  З тих далеких часів наша дружба з Доною не згасала майже сорок років. Ми були не просто друзями - ми стали братами, Владька був свідком на моєму весіллі, був самою близькою мені людиною з кола всіх старих друзів. Той став обдарованим музикантом - встиг пограти у Сєви Татаренко у "Галактиці" та "Красній площі". Нашу дружбу розбила повномасштабна війна - Владьку ще до неї "охмурили попи" РПЦ.  Після її початку мій вже колишній друг прокляв всі українські влади, які не дружили з рф і до кінця 22го припинив будь яке спілкування і зі мною, і з іншими друзями, які залишилися вірними Україні. Бог йому суддя, але я досі не втрачаю надії на те, що коли небудь я все ж почую у слухавці його фірмове - "Паша (моє прізвисько похідне від прізвища), так херово на душі - поїхали на рибу"! Дай Боже щоби збулася.
АНОНСОВЕ. Панове, я у понеділок дам інформацію по переговорах Уіткоффа та Ушакова та інші новини, а також розпишу 10 причин, чому саме  бойові дії МОЖУТЬ закінчитися у цьому році - якщо не здохну, то будуть два дописи. Завтра я вихідний - може залишу для "полежати" на каналі ще одну "Баладу про дитинство", а може просто помовчу. Другий день поспіль під вечір я впадаю у меланхолію - вчора прийшла звістка, що загинув мій Сашко, боєць, який отримав зброю разом зі мною на другий день початку повномасштабної. Бог його зберігав до позавчора, доти, доки виблядок під назвою "командир" без будь якого сенсу відправив його та ще п'ятьох хлопців на вірну загибель.   Я терпіти не можу пафосні та брехливі вірші, особливо радянських часів, про війну. Пам'ятаю двох справжніх ветеранів, дядю Женю та дядю Льоню з нашої старої вулиці, які 9го мая напивалися до нестями та плакали. Пам'ятаю слова Дяді Жені - "Справжні фронтовики по школах казки розповідати не ходять, то або криси тилові, або політруки, або штабна наволоч". Я любив з дитинства "воєнні пісні" Висоцького і саме від нього я дізнався, що існував на світі наш киянин, воїн, а потім поет Семен Гудзенко - той співав пісню на його вірш.. Він дуже рано помер від поранень, які отримав під час війни, а до того писав дуже кострубаті, але такі, що брали за живе, вірші. І я їх часто згадував під час нашої Визвольної війни. І згадую зараз, коли закриваю очі та бачу лице усміхненого Сашка... Я залишу тут мій улюблений вірш про ту війну. Когда на смерть идут, — поют,а перед этим можно плакать.Ведь самый страшный час в бою —час ожидания атаки.Снег минами изрыт вокруги почернел от пыли минной.Разрыв — и умирает друг.И, значит, смерть проходит мимо.Сейчас настанет мой черед,За мной одним идет охота.Ракеты просит небосводи вмерзшая в снега пехота.Мне кажется, что я магнит,что я притягиваю мины.Разрыв — и лейтенант хрипит.И смерть опять проходит мимо.Но мы уже не в силах ждать.И нас ведет через траншеиокоченевшая вражда,штыком дырявящая шеи.Бой был коротким.А потомглушили водку ледяную,и выковыривал ножомиз-под ногтей я кровьчужую. Спи з миром, Сашко. Вічная тобі пам'ять.
І на останок про, пробачте, маячню від Безсмертного щодо "Виклику Трампа до Великобританії на переговори з Ротшильдами". Честно кажучи, я завжди поважав пана Романа як розумну та тверезомислячу людину, але після цього його висловлюваня моя віра у ці його чесноти майже зруйнована. Я не вірю жодним чином у існування світового тіньового уряду, як не вірю у існування якогось особливого впливу Ротшильдів на світову політику. Світом правлять гроші та інтереси. У Китаю вони одні, у Індії другі, у США треті, у Турції четверті, у Бразилії п'яті і вони, коли помірно, коли сильно, протирічать один одному. Як можна казати про "Світовий уряд", якщо половина того світу вже прямо чи опосередковано контролюється Китаєм? Як можна розповідати людям дурню про "Виклик Трампа до Ротшильдів" коли і у США, і у Європі вже давно виросли "нові хижаки", статки та вплив яких на світову політику набагато перевищують статки та вплив "старих тіньових хижаків"? Сказати, що "Ротшильди" ні на що не впливають, я не можу, але їх вплив жодним чином не дозволяє вчиняти хоч більш-менш істотний тиск на представників світового політикуму, на Президента США зокрема. І тому раджу українським апологетам "Теорії змови" відкинути маячню про "Світовий уряд" і прискіпливіше цікавитися політикою світових "центрів сили" - саме це дозволяє оцінювати світові процеси тверезо та неупереджено.  Бережіть себе. Після заяви Китаю про те, що він "вичерпав можливості стримування рф" ми можемо мати у наступні два тижні серію масованих ударів по нашій енергетиці. Можемо - не факт. Строк попереднього попередження від США  спливає цієї ночі, станом на ранок нових не було. Буде - оприлюдню одразу. Гарного дня та гарних новин.
Чи можемо ми війну виграти? Ні. Це неможливо без абсолютної підтримки США та Європи. Підтримки такої з боку США з руйнівними санкціями роти рф не буде ніколи. Це неможливо без реформ у ЗСУ та в Україні взагалі, а вони під час війни впроваджуються на мінімальному рівні при загальному непрофесіоналізмі, виконавчий імпотенції, популізмі та небажанні приймати непопулярні рішення нашої влади. Це неможливо з точки зору демографії та настроїв у суспільстві. Україні потрібен мир для озброєння, відбудови та реформ.  Можна як завгодно ставитися до Байдена, але той ще наприкінці 22го року казав і сам і вустами Блінкена - "Перемогою України буде її збереження як суверенної незалежної держави". З цієї точки зору ми реально перемогли. Ну а рф... СРСР боровся за світове панування. рф бореться за панування над Україною перекреслюючи своє майбутнє та втрачаючи свою суб'єктність з фактичним підпорядкуванням Китаю. Історія повторюється двічі - спочатку як трагедія (СРСР), потім як фарс (рф). СРСР отримав клаптики у вигляді формально незалежних країн Східної Європи, рф отримала ніким не визнані клаптики України. Втримати завойоване не зміг СРСР, не зможе це і рф - запас міцності та можливості наявної росії не можна порівняти з аналогічними Радянського Союзу.  Припиняємо скиглити про капітуляцію - її немає та не буде. Припиняємо знецінювати ЗСУ та нашу країну - не зважаючи на всі проблеми завдяки першим встояла друга. Розуміємо з болем, але з твердим сприйняттям реальності - ми багато чого втратили на нашій Визвольній війні, але здобули як мінімум не менше. Вбитих не повернути - самий великий біль. А все інше повернеться. Потрібно вміти просто у це вірити, працювати над цим та вчитися нести відповідальність і за себе, і за нашу Україну - наймати на роботу владу, яка буде виконувати вимоги народу нашої Держави. Все буде Україна.  DIXI.
Блефує путін, коли каже про "перемоги", про "досягнення цілей СВО у будь який спосіб" та, особливо, про готовність вести війну довго. Це окрема тема, але я сміявся вголос, коли читав про його позавчорашній наказ холопам виправити становище у економіці - ще місяць тому він марив про "невеликі проблеми які вдже вирішуються". Все, що путін хоче - кинути всі ресурси на Донбас, здобути клаптики на Дніпропетровщині, Харківщині та Запоріжжі, а потім "обміняти" ті на територію Донеччини, яку не зможе захопити на момент припинення вогню. Це абсолютний максимум бажань путіна - після краху його чергового "рішучого наступу", а він провалиться як і всі інші, реальні переговори про мир та закінчення війни неминучі.Блефує Китай - він не зможе своїми погрозами ані зупинити введення  санкцій проти рф з боку Європи, ані чинити серйозний та довготривалий спротив таким санкціям - буде їх по факту враховувати при відносинах з рф та намагатися обійти ті "у рамках законних можливостей". І введення "каральних рестрікцій" з боку ЄС все одно примусить Китай домовлятися про мир в Україні та "давити" рф задля досягнення миру. Про наш блеф я краще промовчу.  Не варто переоцінювати "китайські пропозиції", але не варто їх недооцінювати - вони з'явилися у "критичний момент" глобальнної світової недовіри до США та особисто Трампа і можуть стати предметом "шорокого обговорення кола компромісів", які забезпечать закінчення війни. Ми нічого не здали та здавати не збираємося. Нас не збираються демілітаризовувати, навть Китай розуміє, що це нереально. Є чітка позиція Європи - "Жодних переговорів про Україну без участі України". Ми нічого не втратимо, якщо почнемо глобальні торги з Китаєм та іншими у пошуках своєї вигоди, але багато втратимо ставлячі лише на один полюс сили.  Спокійно спостерігаємо за перебігом "Великих торгів", допомагаємо ЗСУ останнім та тримаємо кукуху у холоді, а зброю у руках. Ну а інформацією для холодної кукухи я вас забезпечу. Гарного вечора та гарних новин.
ТРОХИ ПРО ЦІКАВЕ. Просто інформація. Без офіціозу, моїми словами. Орбан за останні два дні двічі просив переговорів з Трампом стосовно вимог того припинити купувати російські енергоносії. Відмовлено, що стало для нього неприємним сюрпризом. Проте Сіярто таки поговорив з Рубіо.  Тільки що нам скинули інформацію.  США проти купівля російських енергоресурсів та вимагають від Угорщини замінити ті американськими.  США проти тісних зв'язків Угорщини з Китаєм та попереджають, що не залишать без наслідків зближення Будапешту та Пекіну якщо таке далі буде продовжуватися.  США вимагають від Угорщини визначитися у тижневий термін щодо своєї позиції щодо власного плану відмови від російських енергоносіїв, та щодо можливої підтримки "Дев'ятнадцятого пакету" санкцій ЄС проти рф,  бо у  випадку відсутності підтримки Будапештом "скоординованих зусиль" Європи та США останні можуть впровадити власні обмежувальні заходи до Словаччини та Угорщини.  І от мені тепер цікаво - що Сіярто буде розповідати Ван І, а Орбан Сі коли буде вимушений підтримати пакет санкцій, який вдарить по Китаю опосередковано? І якщо не підтримає, то що на це Орбану скаже Трамп? Ситуація як у Голохвостого - "От я попав"!...  Ну і на останок анонс. Трамп буде мати розмову з Сі 19го вересня, а на наступному тижні зустріч з Зеленським на Генасамблеї ООН. Точно відомо, що під час переговорів з Сі буде обговорюватися "українське питання" і Трамп буде намагатися здобути з Сі "Deal" по Україні без участі Європи. Впевнений у тому, що отримає хрін на комір. Просто цікаво - що він буде потім вимагати від європейців та Зеленського коли виявиться, що Сі бажає здобути "Deal" стосовно України зовсім не з Трампом? Ну і щоби не забув - післязавтра Уіткофф знову буде розмовляти з Ушаковим - москва збирається запропонувати нові "компромісні вимоги" при виконанні яких згодна припинити війну. Гарного вечора.
Польща - наш історичний якщо не ворог (хоча я особисто вважаю точно таким же ворогом, як і рф), то як мінімум суперник, дискусію з яким по всьому спектрі міждержавних відносин потрібно  вести без будь яких ознак меншовартості, проте з почуттям власної гідності і на них максимально жорстко триматися вимог  першочергового забезпечення українських національних інтересів. Польща у осяжному майбутньому буде точно так же залежна від нас як і зараз - рф нікуди не подінеться, як нікуди не подінеться глобальна від її існування загроза. І оця залежність Варшави від нас дає нам право вимагати, а не задовольняти вимоги, на переговорах з поляками.  Тема закрита. Припиняємо срачі на польську тему, бо чат прикрию. Перестаньте принижувати у дискусії один одного - ми не кацапи і повинні поважати думки та переконання один одного, навіть якщо вони один одному не подобаються. Припиняємо стібатися з Польщі та НАТО - наші національні інтереси такий стьоб не забезпечує аж ніяк, забезпечує лише протидію ним. Гарного вечора. Завтра вранці та вдень буде багато новин та структурована інформація по наших ракетах, БПЛА та по західній зброї.  Ну і як завжди - отримано попередження про високу вірогідність масованих атак з повітря від Розвідспільноти США на найближчі чотири дні. Бережіть себе.
ТРАМП. КИТАЙ. МИРНІ ПЛАНИ ЯК ВОНИ Є.  Спочатку відповім на питання по Білорусі - "Що там робив представник Трампа та чому зняли санкції"?.  Ще більше ніж два тижні тому Президент США оголосив свій "геніальний план" - "Нормалізацією відносин з Білоруссю та зняттям з неї санкцій ми повинні послати путіну сигнал - так може і повинно бути з росією, якщо вона відмовиться від війни з Україною". Більше. Тоді ж Трамп заявив, що розраховує на Лукашенка як на "Прагматичного та сильного лідера, який зможе разом з нами протистояти китайським інтересам у Європі". Як ми дізналися, Президента США намагалися переконати не робити реверанси на адресу Лукашенка майже усі представники "міжнародного блоку" його адміністрації, і Трамп деякий час стримувався від втілення своєї "геніальної ідеї". Проте після отримання "сигналів" від путіна щодо чергових "готовностей" домовлятися про закінчення війни Трамп, не зважаючи на спротив свого "міжнародного" оточення, вирішив таки втілити його у життя. Цікаво те, що представником Президента був посадовець далеко не першого ешелону з АП чи Держдепу і навіть не Келлог чи Уіткофф. Як нам розповіли, Коул сам визвався бути провідником ідеї Президента тому, що більше бажаючих на цю роль не  знайшлося. Звісно, що якщо б бажаючих не було взагалі, то Трамп би призначив відповідального, але доброволець таки знайшовся.  Тепер про чергові "ідеї" Президента США щодо "мирного врегулювання" російсько-української війни. Вже пройшла інформація про бажання Трампа зустрітися з путіним на полях саміту АСЕАН у Малайзії. Пройшла інформація про те, що у путіна "вивчать це питання", що вчергове можна трактувати як приниження Президента США - "Царь вирішить, чи дарувати холопу честь зустрітися з ним". Вночі отримали всього дві подробиці -- що стоїть за таким рішенням Трампа? Президент США доручив Держдепу та своїм спецпредставникам до моменту початку саміту у жовтні "Максимально зблизити позиції України та рф з тим, щоби ми з путіним могли оголосити про принипові рішення по закінченню бойових дій". Про реальність втілення у життя цього плану можу сказати лише одне - це можливо лише у випадку введення проти рф та, опосередковано, Китаю або тарифних обмежень, або вторинних санкцій. У всіх інших випадках чергова "чудова, прекрасна зустріч" не принесе рівно нічого, як це було завжди до неї.  Ще одна новина щодо "мирних переговорів". Держсекретар США та його китайський колега Ван І провели черговий тур консультацій по Україні. Дві показові подробиці.а). Ван І відмовився презентувати Рубіо китайсько-бразильський "Мирний план" та заявив, що готовий буде його представити для обговорення з американською стороною тільки після узгодження тексту та принципових положень з представниками Європи. б). Ван І закликав Рубіо допомогти добитися згоди України на "енергетичне перемир'я" та заявив, що "Китай не зможе довго стримувати росію від потужних ударів по українських об'єктах енергетики".  Держсекретар вчергове, як і на минулих переговорах з представниками путіна, відмовився чинити тиск на Україну у цьому питанні, проте зауважив, що конче необхідне добитися загального припинення вогню - воно само по собі вирішить цю проблему.  На заклик Ван І - "Не впроваджувати тарифні обмеження проти покупців російської нафти", Рубіо зауважив, що у цьому не буде такої необхідності, якщо Китай долучиться до тиску на москву задля припинення війни. Сторони дійшли згоди, що такі обмеження обов'язково будуть скасовані у випадку згоди путіна на припинення вогню та підписання "Угоди про перемир'я".  Сторони дійшли згоди у тому, що "Українська криза" повинна бути врегульована до кінця цього року, чому обидві країни будуть максимально сприяти на всіх рівнях".  Обіцяний вчора допис по ППО, ракетах та зброї дам завтра. Сьогодні у мене день друзів, а завтра вранці вже буде треба зустрічати цікавих європейських гостей - допис буде ввечері. Гарних вихідних.
Ще одна інформація. І під час "Раммштайну", і перед візитом нової Міністерки ЗС ВБ Купер до Києва, українські представники з МОУ, МЗС. РНБО та ОПУ отримали "недвозначні сигнали" від представників Швеції, Фінляндії та Великобританії щодо прискорення роботи по "Організаційному та юридичному оформленню "Коаліції волі" у новий військово-політичний союз, який зможе гарантувати безпеку України та Європи навіть без задіяння механізмів НАТО". Зараз така робота ведеться на вузькому напрямку - виключно у контексті майбутніх "Гарантій безпеки" для України, натомість країни Європи, Японія та Австралія зацікавлені у якомога скорішому оформленні нового об'єднання. Вже знаю про те, що Польща після "зальоту" раптом виявила підвищену зацікавленість у своїй участі у такому об'єднанні, хоча до нього позиція її полягала у "Обмеженої участі у діях "Коаліції охочих" та логістичного забезпечення її функціонування.  Чекаємо на відповідь України. Вранці дам інформацію по можливим поставкам зброї, по протидії шахедним атакам рф, про що мене вже неодноразово питали, та по нашій "ракетній програмі". Звісно у межах дозволеного. Гарного вечора.