Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 456
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ФІАСКО ДМІТРІЄВА, ТРІУМФ РУБІО. РЕМАРКА.1. Я категорично стверджую те,...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
14 800 Vistas/Alcance 2025-10-27 21:06 Mensaje №1673
ФІАСКО ДМІТРІЄВА, ТРІУМФ РУБІО. РЕМАРКА.1. Я категорично стверджую те, що зустріч Уіткоффа та Дмітрієва у форматі фактичного "обміну протоколами" відбулася. Той, хто стверджує зворотнє або з якихось причин не обізнаний з ситуацією, або з якихось ще більш невідомих мені причин видає бажане за дійсне.2. Я звик відповідати за свої слова і визнавати свої помилки. Мудак - визнаю себе таким, корона не падає. Ми станом на зараз маємо повний перелік зустрічей, колективних та особистих, які провів у США Дмітрієв. Колективні були пов'зані з просуванням пропозицій щодо ведення бізнесу американськими корпораціями на території рф.3. За весь час роботи на фонд, а це майже 9 років, нас лише три рази використали як інструмент для поширення дезінформації. Це сталося з об'єктивних причин, я особисто до власників переданої нам інформації претензій не маю - це, з їх точки зору, було потрібно здійснити, і я розумію резони наших хазяїв. У даному випадку не вірю в принципі що нас використали - причин для цього немає абсолютно.4. Я не втомлююсь повторювати - вірити мені не можна. Довіряти - теж. Все, що я прошу - просто згодом аналізувати, яка інформація фактично, яка на рівні офіційних заяв, підтвердилася, яка ні. Я можу помилятися у власних оцінках та судженнях, але інформацію я завжди даю коректно та незаангажовано. Вчергове прошу всіх - відписуйтеся від цього каналу. Вести до кінця війни я його буду сумлінно, інформацію давати вчасно, але дуже прошу - зробіть так, щоби на каналі було 300 підписників, які живуть з ним з самого його заснування, а деякі ще з Бігміру та Блогів. Мене втомлює щоразу доводити що я не верблюд і зараз я реально можу втратити свій такт, терпимість до чужих думок та намагання завжди бути об'єктивним. А мені ніяк не хочеться втрачати цивілізаційні запобіжники та включати майже забутий режим фрезерувальника з "Ленкузні".  Дякую за розуміння. Чекаю на масову відписку читачів від каналу. Тихої ночі. Бережіть себе.