Fuente
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | У ДЕКІЛЬКА СТРОК. Я більше тижня тому попереджав, що Трамп буде дзвони...
13 000 Vistas/Alcance
2025-10-16 15:44
Mensaje №1650
У ДЕКІЛЬКА СТРОК. Я більше тижня тому попереджав, що Трамп буде дзвонити путіну. Це не новина. Це було зрозумілим по визначенню. Цей дзвінок - "попереднє висунення ультиматуму щодо строків закінчення війни". Не буде принципової згоди путіна з чітким дед-лайном - ми тоді отримаємо обіцяні "Томагавки" та санкції проти покупців російської нафти. Буде - наприкінці місяця будуть ще одні переговори Трампа з путіним та Зеленським. Але згода, можливо, все ж таки буде - ситуація розвивається не на користь рф, про що свідчить і останній лист путіна - саме він вимагав якомога скорішої особистої розмови з Трампом. Інформація про підсумки переговорів, скоріш за все, буде вночі. Можливо коротко дам підсумки до сьомої ранку, якщо її отримаю.. Для себе запам'ятайте. Не буде ніякого постачання зброї Україні за рахунок підвищених тарифів на торгівлю з Китаєм. Ніхто всерйоз таку можливість у США не розглядає. Не буде нам постачання "Томагавків" та іншого "далекобою" у випадку, якщо путін погодиться на припинення вогню в принципі та пристане на зрозумілий дед-лайн. Не буде санкцій проти покупців російської нафти у вищезгаданому випадку. І підсумки переговорів Трампа та путіна будуть у тому числі обговорювати Зеленський та Трамп - останній обіцяє просувати на цих переговорах узгоджену позицію союзників України. Чекайте на новини вранці. Гарного вечора.