Fuente
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Тепер від себе.Я був правий коли казав, що нам не продадуть "Томагавки...
14 900 Vistas/Alcance
2025-10-17 01:45
Mensaje №1652
Тепер від себе.Я був правий коли казав, що нам не продадуть "Томагавки" до переговорів. Я був правий, коли казав що реальні переговори про мир будуть у жовтні - на саміті у Будапешті буде вирішуватися доля строків закінчення війни після переговорів Сі та Трампа. путін чітко дав зрозуміти, що збирається максимально затягнути такі переговори з тим, щоби до досягнення домовленостей здобути максимум територіальних придбань в Україні. План по можливій переорієнтації зовнішньополітичного та економічного вектору політики рф з Китаю на США досі є для Трампа пріорітетним - левова частина переговорів стосувалася презентації "плюшок", які рф може отримати від США у випадку такої переорієнтації. Президент США проджовжує мріяти про нездійснене. Зеленського та членів нашої делегації чекають непрості переговори з представниками влади та бізнесу США, у тому числі з Трампом, але я особисто не очікую на них жодного для нас негативу - домовленості по ППО, енергетичній допомозі, переговори з військово-промисловими корпораціями США - всього цього буде досягнуто. Ну а з "Томагавками"... - тому і не було можливості здійснитися у ближній перспективі, тут нам варто сподіватися або на тупість путіна, який знову кине Трампа, або на мегаталант Зеленського переконувати Трампа, або на диво. Про переговори інформацію дав у загальних рисах. У понеділок спробую написати про деякі нюанси на них та аналітику по їх підсумках. Витримки. Буде важко. Вистоїмо. Гарного дня та гарних новин.