Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 456
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | Трамп вже у цьому році домогався згоди путіна припинити вогонь та погр...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
17 700 Vistas/Alcance 2025-10-18 13:25 Mensaje №1654
Трамп вже у цьому році домогався згоди путіна припинити вогонь та погрожував санкціями. Це закінчилося прямими переговорами між ним та путіним, фактичним саботажем рф будь яких мирних переговорів на зустрічах з українською делегацією, запереченням можливості тристоронніх переговорів  та категоричним запереченням можливості припинення вогню. "Робити сто разів одне й те саме у надії отримати інший результат є ознакою ідіотизму". путін не буде готовим  до припинення вогню до  введення санкцій та постачання нам американської далекобійної зброї. Переговори через Трампа між путіним та Зеленським при посередництві Трампа по визначенню не можуть закінчитися успіхом - виключно стовідсотковим провалом. Про це вже відкрито каже Віце - Президент Венс, про це постійно каже Держсекретар Рубіо, про це вже відкрито кажуть Спікер Конгресу Джонсон та лідер сенатської більшості Тун. І якщо на старті свого президентства Трамп міг постійно "розчаровуватися" двома володимирами, то напередодні початку передвиборчих перегонів потрібні хоча б напіврішучі кроки проти рф - і істеблішмент у абсолютній більшості, і електорат США у більшості вимагають російської крові.  "Мирна угода по Газі", якою так пишається Трамп, скоро сконає - ХАМАС не збирається складати зброю, відновлює контроль за Газою та декларує продовження боротьби. Трамп вже анонсовув можливе поновлення війни - воно з високою вірогідністю станеться. Удари по Венесуелі його міжнародну репутацію не врятують. Я погана Ванга, але зараз впевнений у тому, що у Трампа на руках "немає карт" - після провалу чергового "миротворчого загострення" у Будапешті та відмови імператора Сі "ділити Україну на двох" йому доведеться здійснювати анонсовані ним же антиросійські заходи.  Ну а якщо путін все ж таки погодиться  припинити вогонь після оформлення домовленостей, це все ж таки не є абсолютно неможливим, то ми отримаємо перепочинок без умов капітуляції з можливістю зробити цей перепочинок безстроковим. Але це вже тема іншого допису - постараюся його оформити та дати коли буде час.  Спокою та впевненості. Ще раз кажу - після переговорів ми не втратили НІ-ЧО-ГО, а дещо здобули. Спокійно очікуємо на розвиток подій та не чекаємо на американські дива по перетворенню Трампа - їх не буде. А от що можливе, то трапиться, і це точно не буде на шкоду нашій Україні.   Завтра маю намір взагалі не заходити у ТГ, лише у виключних випадках, а тому на питання відповідати не буду. Гарного вечора та гарних новин.