Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ
Añadido 14 jul. 2024

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ

@Mccartneyser68
Número de suscriptores: 21 456
Fotos: 113
Videos: 17
Enlaces: 135
Descripción:
Українська та євроатлантична аналітика доступною мовою. Інсайд - інформація з США. Жодних кумирів для мене не існує, фанатичних прихильників будь якого українського політика прохання проходити повз. https://telegra.ph/Pro-vlasnika-kanalu-01-05 https://sen
Fuente

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ | ВІДХІДНА. Панове. Прошу пробачити за мовчання. Чусу немає взагалі - до...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ. ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ @Mccartneyser68
15 400 Vistas/Alcance 2025-11-01 13:15 Mensaje №1680
ВІДХІДНА. Панове. Прошу пробачити за мовчання. Чусу немає взагалі - до понеділка треба ліквідувати всі "хвости", а цьому заважають і ремонт, і доволі цікаві гості, які завітали до Києва.  У понеділок "відпочину під наркозом")) та після нього. Наприкінці наступного тижня повернуся до нормального ведення каналу. Щоби не дарма у ефір виходити дам одну новину. По поверненню Президента США з Південної Кореї той провів нараду з міжнародним та силовим блоками свого уряду. Як нам повідомили, мова на нараді йшла у тому числі про Україну. 1. Президент США вважає, що путін та Сі "змовилися" по "українському питанню" і чинять цілеспрямований спротив його мирним ініціативам. 2. Президент США доручив головам Пентагону та ОКНШ розробити комплекс заходів, які продемонструють "рішучість та силу США на всіх напрямках", включаючи ядерний. 3. Президент США заявив, що "напевно таки доведеться дати ним (українцям) "Томагавки" - путін збожеволів". 4. Президент США доручив Держсекретарю та голові мінфіну наступного тижня активізувати переговори з європейськими колегами і вийти на домовленості щодо введення узгодженого обома сторонами пакету вторинних та нових санкцій проти рф.   Від себе. Я, як і раніше, не вірю у те, що нам дадуть "Томагавки" і  вважаю всі вкиди по цій темі лише способами підвищення тиску на путіна. Але цілком можливо те, що Україна отримає інші зразки далекобійної американської зброї у листопаді - грудні. Не знаю, що трапилося з Трампом, але він зараз демонструє рідкісну для себе войовничість і я можу тільки припускати - хто його так "наскіпидарів". путін зі своїми вундервафлями, вочевидь, теж доклав зусиль у зміні трампівських настроїв - рідкісний ідіот знову "всіх переграв". Не думаю, що войовничість Президента США надовго, але для нас вона, навіть тимчасова, може бути на благо.  Ну і не можу не позловтішатися з Орбана - Трамп не тільки відмовив йому у проханні зробити для Угорщини виключення у питанні купівлі російської нафти,  але й заявив, що "Саміту у Будапешті (з путіним) не буде - місце його можливого проведення, "напевно, буде іншим - українці та європейці не хочуть щоби ми зустрічалися у вашій країні".  У понеділок вранці,можливо, буде час - дам один блок новин.  Гарних вихідних та тихого наступного тижня.