Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Фофан
Añadido 06 dic. 2025

Фофан

@Fofan_eth
Número de suscriptores: 994
Fotos: 515
Videos: 4
Enlaces: 444
Descripción:
ухиляюсь від завода https://t.me/links_of_fofan

👥 Número de suscriptores

994
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: -5
Promedio/Mes:: -13

👁️ Vistas promedio por mensaje

376
Promedio/Día:: 361
Promedio/Tiempo:: 433
ERR: 37.83%

📊 Mensajes por Día

0.8
Último día: 0
Promedio semanal: 1
Promedio por día: 0.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 351 26-02-27 10:45
так ось, натяки на так званий камбек з'явились ще в січні, я чітко побудував план як фліпати і що робити.і скажу чесно, я робив все максимально правильно, але окрім однієї ситуації. я купляю токен один, і думаю тут я маю забрати 3х, причин багато на це було, токен дає 3х і все нібито гуд, але в моменті толік (фаундер солани) репостить проект, і я то вже чекаю не на 3х, а на 5х.в підсумку луз, і я зливаю в мінус. і знову причини лузу прості, я повівся на зовнішні фактори, і не притримався плану.тут вже починається лютий, момент коли я сам вахуї з себе, до цього я вйобую все під нуль, але чітко побудувавши план на меті агентів я починаю робити чітко по плану. я навіть записав кружок щитпост, де говорив що я в праймі.суть плану була проста, фліпати поки дають і лише по токенам з сильними девами і тд, при цьому фокусуватись на 2-3x, в підсумку я неодноразово забирав кратно більше в іксах, паралельно роблячи якісь таски з якоюсь фікс платою, умовно стаття з Xmaquina, openmind і тд. я знову сфокусувався на процесі, і все з нову ж таки було гуд. але я розумію шо я не можу спокійно торгувати коли не маю спокою на душі, адже не можу повноцінно закрити всі свої базові потреби.Висновки цього всього:- треба завжди план і просто працювати, в моменті треба віддатись процесу і процес з результатом реально віддається в підсумку мені;- треба подушка безпеки, яка дозвоялє мені не спішити, що в підсумку призводить до кращого ккд в прийнятті рішень;- сука рм і менеджмет грошей, раніше я сприймав ризик менеджмент як те що уберігає від втрати грошей і думав шо нахріна мені рм, якщо я хочу ризикувати і вбачав підвищений ризик як те що принесе мені результат, через це і сайзився в позиції. але у ризик менеджменту, є інші побочки які швидше наближуть до результату, аніж без нього.- не ставити собі дедлайни на цілі, просто працювати, жити життя, але при цьому всьому не відпускати ціль. сфокусовано працювати з планом, і іноді виділяти собі декілька тижнів на налаштування потрібних собі процесів, але не більше.короче якось. і зараз мабуть у мене варіант лише один - шукати роботу в веб3 чи веб2.молюсь щоб взяли на амбу в бітробот нетворк і мабуть кудись в веб2 піду попрацюю хоч цінність до грошей з'явиться. незважаючи навіть на те що я зробив годний результат в цьому місяці, я не можу спокійно ані трейдити, ані жити і в цьому величезна проблема.ну або ж Xmaquina роздуплиться вже скоро, в чому я сумніваюсь сильно. адже саме виход деуса має забезпечити спокій, бо там і аллока нормальна, та і щомісячна виплата з аллоки буде падати.якось так, сам довів себе до теперешньої ситуації, і якогось хєра не зміг зібрати раму за такий довгий період. саме точечні рішення вплинули на це все, які були зроблені під емоціями.я просто постфактумом дивлюсь на це все, і розумію що якщо б я просто спокійно торгував, то потенційно цей міясць можна було б закрити в 3к так точно.з моїм досвідом я вважаю мені треба лише пару місяців на камбек, головне спокій відчути, план побудувати (шо досить таки важко на такому ринку, але цілком реалістично) і діло в шляпі.
👁 257 26-02-24 16:46
Я просто задумався в цьому плані: об'єктивно для AI-агентів потрібна інфраструктура з повноцінною платіжною системою. Банківська інфраструктура для цього не підходить через велике навантаження та бюрократію в багатьох країнах — їм буде складно все це відстежувати.У цьому контексті простіше використовувати крипту як основну платіжну систему для штучного інтелекту. Суть технології x402 полягає в тому, що AI-агенти матимуть можливість самостійно купувати собі ресурси. Я зараз спостерігаю за сферою AI-агентів і там просуваються дуже цікаві тези. Агенти зможуть самостійно купувати API або токени (наприклад, токени Claude), щоб оплачувати свій «енергетичний ресурс» або сервери, функціонуючи автономно.Я не вірю, що платежі для AI-агентів проходитимуть через SWIFT. У Європі чи Америці традиційна платіжна система для такого масштабу буде занадто повільною. Крипта ж виглядає як швидка, автономна та прозора-система. Складається реальне відчуття, що вся ця інфраструктура створювалася саме для того, щоб AI-агенти використовували її як основу. Це прекрасне поєднання.
👁 194 26-02-13 21:12
Зібрав список токенів за якими слідкую і певні набираю:1. $owockibot, bot.owocki.eth від Owocki- для розуміння що це за агент, раджу прочитати пост тут;- нарешті агент онлайн;- завдяки новинам токен підскочив з 300 тисяч до 700 тисяч;- зараз торгується з ринковою капою 400к;- як я зрозумів, розробник @owocki зараз перебуває в ethboulder в Денвері;- тому я очікую, що розробник почне рекламувати токен з наступного тижня.0xfdc933ff4e2980d18becf48e4e030d8463a2bb07 2. $fomolt, fomoltapp від fidoeth- білдять соціальну трейдинг платформу для агентів;- сьогодні анонсували бетатест;- cryptokevin2011 шиллив токен як потенційного лідера в агентській торгівлі;- при тому всьому, дев неодноразово заявляв, що вони не будуть платити КОЛам за шилл токену, а шилл від кевіна це гарний знак, адже тіп в сезон віртуала був адвайзером для сильних проектів які летіли на 10кк фдв;- зараз знаходиться на рівні 800k;- обожнюю токени де немає проплачених токенів і все відбувається поступово.0xeff5672a3e73e104A56b7d16c1166f2Ae0714b07 3. $lumen, LumenFTFuture від Albert Wenger- Альберт це со фаундер фонду USV (тір2 фонд);- Altcoinist годний тренчер, який останній рік шиллив лише один токен $tibbir, і тут він почав трохи шиллити люмен, для мене це навіть здивуванням в моменті було;- також со фаундер USV в грудні написав статтю "Making Advisors", де говорив що аі агенти можуть грати роль адвайзерів і через два місяці запускається аі агент з токеном, ну тут вже за вуха притягнуто;- зараз торгується в діапазоні 1.5m-2m, в цьому районі модна дивитись на відкуп і набирати;-> 0xa9fee7b2f54781a14c85a1b8815345aefbe1eb07 4. $bunker, moltbunker- перший аі агент який запустився на Clawnch_Bot;- позиціонують себе як платформа, яка автономоної роботи агентів, типу якщо людина захоче виключити агента, то це плафторма на якій агент може використати свої фіси і в токені бункер купити собі віртуальний сервер (як я зрозумів);- запуск платформи через 10 годин;- 450к-500к гарний діапазон для накопичення.0xCe16Ef461d88256D2D80DFD31F0D9E7a9fD59213 5. $molten, moltenagentic від 0xvsr- інфра плей для агентів, основний тезіс це "agentic search engine", тобто гугл для агентів;- реальні інфра плеї зазвичай памплять досить сильно, але чесно кажучи я ще в тех частину не поглиблювався сюди;- тезіс є, впізнаваність від інфлів теж є, єдине що залишається це чекати і шукати діпку, але бажано ще заресьорчити плотнячком;- 1.2m-2m були б гарним діапазоном для набору, але треба глянути як ціна взагалі відреагує на це все.0x59c0d5c34C301aC0600147924D6C9be22a2F0B07 6. $INCLAWNCH, inclawbate - агент запущений командою Clawnch;- перша програма агентів з набору персоналу, подібна до Rent Human, але для розвитку Clawnch;- заробляйте $clawnch з подвійним прискоренням, ставлячи $inclawnch;- $86k. (22% від сапплаю) в токені $inclawnch вже застейкані;- таке відчуття, що токен існує виключно для генерування LP-фісів, які купують $CLAWNCH для виплат людям;- чекаю на падіння до 200к і гляну як токен реагує в цьому районі.0xB0b6e0E9da530f68D713cC03a813B506205aC808 7. $ouroboros, ourochat від sierra catalina- sierra запустила чат oruo, і хтось створив токен, всі комісії з якого йдуть до sierra;- sierra вже знає за токен і відповіла: «omg I don't know what's happening».- раніше працювала у xAI;- оскільки вона вже знає про існування токена, я думаю, що це лише питання часу, коли вона заклеймить комісію;- при теперешній капі 75к, ризики не великі.0xB924A1191E97E6d4E80f2EE651C5A260Ee854Ba3 $fomolt і $owockibot — це більше впевнені токени для мене. $lumen і $molten тут треба слідкувати за діпами і реакціями на ці діпи.ну а $ouroboros це вже треба відіграти на клеймі фісів, звісно якщо він буде.
👁 276 26-02-07 01:54
https://x.com/thedankoe/status/2012956603297964167максимально раджу статтю до читання. в ній мова йде про фокус, нейрозв'язки мозку при певних діях, та вплив певних чинників на бажання працювати і тд.Читаю лише 4 параграф, але бляха я кращого пояснення не бачив в жодних джерелах інформації.Humans can process around 50 bits of conscious information per second. The unconscious mind can manage about 11 million bits per second (this is for things like walking, sensing, accessing stored habits or patterns), but that's aside the point.In other words, when you add it up, you have about 125 billion bits of information to "use up" in your lifetime. That's it. That's your potential. Every single thing you give your attention lowers that number by a small amount. That should terrify you. я не фанат усіляких теоретичних матеріалів, або ж бездумних мотівашок, тому раджу цю статтю від особистого здивування отриманого матеріалу.upd: нарешті дочитав, в сумі зайняло близько 45 хвилин. Можу сказати що це найкраща стаття яку я коли небудь читав.
👁 334 26-02-04 18:28
Я навіть і не помітив, але в них буде ще якась інкубація. Це виглядає дуже цікаво. Реально, у них є всі карти на руках. Це не якась залупа, умовно, як Heurist запускалися. Чисто дали анонс про якийсь агент лаунчпад і в закат.Тут у DEUS умовно інтеграція стокового ринку Robotics проєктів в їх платформу Robotics Capital Markets. Потім інтеграція SubDAO, доступ до інвестицій в веб-два Robotics проєкти. Вони об'єднують два сильні наративи, якщо чесно. Вони об'єднують як мінімум наратив стокового ринку. Це що зараз відбувається: об'єктивно чимало усяких стокових акцій лістяться на коінбейз, бінанс і тд. Точніше біржі лістять акції.А ту ще цікавіше. По-перше, торігвля акціями Robotics проектів, по-друге, це доступ до інвестицій в Robotics проєкти, що найбільш цікаво, якщо чесно. Якщо ще акціями такими можна буде торгувати, які не вийшли повноцінно на ринок, то це імба.Єдиний мінус, який я бачу: я просто не розумію, як вони і скільки вони зможуть генерувати ревеню з їхньої Robotics Capital Markets платформи, тобто там, де будуть торгуватися стокові акції. Саме стокові акції, які вже залістилися. Бо не бачу сенсу насправді торгувати там, адже об'єктивно які шанси на класний вінрейт? Тобто там не буде сильного волюме, адже стоковий ринок це не про фаст фліпи на яких може генеруватись по 10кк волюме за день, як на Virtual до прикладу. Без сильних об'ємів ревеню адекватного не буде.Ну і також ще пару питань є по ліквідності, а саме чим буде підкріплюватись ліквідність на цих токенізованих акціях?
👁 432 26-01-29 13:30
Наступний Tier1 лаунчпад 2026 року - SURGESurge - ICM платформа яка фокусується на аі проектах, і позиціонує себе як платформа яка з'єднує фаундерів за допомогою капіталу через токенізоване фінансування стартапів. токенізація.На початку листопада запустили $SURGE який за пару тижнів запампили до 88кк ФДВ з 0 капи. Зараз токен торгується по 100кк фдв, при тому що не було сильних запусків, окрім трьох проектів:$EFM - 8kk FDV з нуля;$YONA - 15kk FDV;$UNICORN - 2kkSurge буде мати 3 типажі лаунчів токенів:> Fairlaunh - тут навіть пояснювати нічого не треба, всі токени з списку вище запустились фейр лаунчем;> Ignition - типаж лаунчів схожий з теперешнім запусків токенів на віртуалі, де по факту фейрлаунчі, але з токеномікою, залоченими токенами і тд;> Gated Launch - основний акцент на який буде робити Surge на мою думку, тут лаунчі будуть схожі в більшості з метадао. Але тут головним аспектом буде SurgeScore.Фаундер сюрджа це Pawel Czech, фаундер lablab.ai (платформа на якій 250к аі девів). Недавно проводили аму з Peter Knez (former CIO at BlackRock and ex-Goldman Sachs). Також тиждень назад анонсували запуск фонду на 1кк для тих хто буде білдити стартапи на сюрдж.Це тір1 лаунчпад 2026 року, я бляха в цьому прям впевнений. Спочатку основний токен пропампили до 88кк фдв, тоді коли не було навіть згадок про токен майже ніде, при цьому всьому недавно запускались удачно токени і знову майже нуль шиллу.Порівнюючи з метадао та віртуал хайпом, можу сказати що тут абсолютно є всі аспекти для того аби стати новий хайповим і прибутковим лаунчпадом:- об'єднує 3 чейна (бнб, сол та бейз)- є база аі девів та заохочення їх білдити щось в крипті у вигляді фінансування через фонд- фаундер у якого об'єктивно є зв'язки- унікальність лаунчпаду у вигляді декількох видів лаунчів, де навіть треба буде мати KYC та сильний SurgeScore- НУЛЬ ШИЛЛУ, при тому що пару токенів пропампились з лаунчпаду пропампились. metadao early vibes- лаунчі будуть акцентовані на AI та Robotics тематику.ЦЕ АЛЬФА, я на 100% впевнений що буде сильний хайп, і почнеться він вже протягом пари тижнів. Моя ставка на середину лютого - початок березня, адже до цього моменту мають подаватись "аі стартапи" на фінансування.
👁 531 26-01-15 19:02
Нікітос похоронив InfoFiЗараз можна остаточно сказати що інфофай мета мертва і вона не повернеться, в чому я на 100% впевнений. Обідно, досадно но ладно.Я справді сумніваюсь що тренд за винагородження активностей в соц мережах зміниться, адже він реально має справжній імпакт, люди починають помічати проект і це по своєму створює хайп, тому об'єктивно це треба команді. Саме через це вже мертвий інфофай має еволюціонувати в щось інше - ТВІТТЕР БЕЙДЖИКИ.Діскорд ролі, амбасадорки мали імпакт та й частково будуть мати імпакт, але не такий великий як твіттер, адже твіттер це про трафік і про нових людей для проектів. Амбасадорки та діскор ролі це про внутрішнє комм'юніті, але завжди треба шукати тих хто "із внє".Деякі тіпи говорять за повернення тестнетів, ретро (ще довго буде жити на мою думку), діскорд ролей і тд. Але об'єктивно все це вже відіграна історія і треба щось нове, саме тому я і думаю за бейджики.Глянути на лімітлесс, які по чуткам роздали 50к тіпам з бейджиками, це не підтверджена інфа, але часто за це писали. І тут можна відразу об'єднати контент креаторів які отримали бейджики з амбасадорами.Об'єктивно, що отримує проект:Якісний контент (адже зальотним креаторам бейджик давати не хочеться) + команді не треба на них багато виділяти, зібрати 20-50 якісних креаторів на яких виділити 0.3-0.5% від сапплаю = всі задоволені, команда отримуватиме трафік з твіттера, а креатори будуть отримувати годні дропи.Таким чином вирішується найголовніша проблема інфофай - AI Slop. Команда не буде видавати токени на індусів з азіатами які прогнали свої пости через аішку і душать лише технічною частиною, а ці пости набирають суто через фарм групи.Ситуація Win Win як на мене.Ну і першими хто запустить цей тренд буде: Polymarket та Base.
👁 392 26-01-03 02:28
Топ-5 проєктів під яппінг.Інфо Фай подихає, але іноді є норм компанії, які можна пофармити.Ось мій топ-5:Inference Labs - DeAI на базі Bittensora, зібрали 6.7кк від тір2 фонди. 0.5% токенів для активних учасників на Kaito. Поки що тяжко сказати годний проект чи ні, але 0.5% на дроп це дохріна, плюс без ніяких вестінгів і тд, що вже грін флаг по тімі.Xmaquina - вже сотню разів писав про них. Нагороди у 500K $DEUS для топ-100 лідерборду, за останнім рейзом це 30к на топ 100. 8 числа буде сейл на віртуалі при 60 лямах фдв, гляну як швидко вони зможуть зібрати 2.4 ляма.Xyber - операційна система для AI-агентів і машин/роботів. Пул $250К для топ-250 користувачів на Xeet. Кінець — 28 лютого. Ось який буде розподіл.Mira Network - вже роздавали дроп за перший сезон, який вийшов дуже жирним через переоцінку. 1 мільйон $MIRA виділено на S2 в Kaito. По теперешнім, це близько 150к на япперів, топ невідомий. Думаю токен можуть і надалі покачати, тому пул може збільшитись з часом, цікаво енівей.EasyFun - якась трейдинг платформа з ф'ючами на Hyperliquid з елементами гри. Зібрали $2kk від Mirana (tier2 фонд). Виділили 1 лям поінтів на інфо фай лідерборд, дедлайн на початку березня, поінти потім конвертуються в токен на тге. Супер мало хайпу на них, це чисто якщо немає шо робити.Саппорта сюди накиньте - https://x.com/FoFan_eth/status/2007258971292184735
👁 361 25-12-31 16:18
підсумки рокувзагалі якщо коротко, то я міг би просто кинути гіфку "бедность атакует" піздєц як атакует і це було б найкращим описом кінця 2025.а так, рік прикольний. почався дуже класно і легко, потім фаза важкої весни і максимально каєфного літа та вересня.ну а з жовтня максимально чорна полоса пішла в плані крипти, не хочу вдаватись в подробиці, думаю постфактумом все розпишу якось потім.загалом для себе вивів основний урок 2025 — я можу справді класно все відпрацьовувати і стабільно та впевнено себе відчувати, якщо я маю ці чотири аспекта:- чіткий план (мова йде про все, про бачення проекту та його розвитку, про умовно розписаний план по фіксу позиції, про якесь відпрацювання проекту чи проектів);- стейбли (які просто лежать, адже дозволяють торгувати якісь токени більш спокійно і з більшим подавленням емоцій та і просто стейблами можна прокручувати якісь абузи);- концентровано працюю (я говорю в цьому плані більше про те що мені не можна випадати з темпу, адже я можу набрати темп і втягнутись повноцінно в роботу, але потім якийсь бухіч жоский і я пару днів на отходняках, або ж найсильніше мене вибиває коли я захворію на декілька днів, адже просто лежу вареним і дивлюсь рілси цілими днями);- терпіння (те що я вважав як сильну свою сторону, воно так і було в першій половині 2025 року, але показало себе як слабка сторона в другій половині і проблема випадає з першого аспекта я вважаю, адже роблю хуйню лише коли немає плану, або ж дію не по плану).розповідати зараз про якісь цілі на 2026 рік взагалі не буду, це буде дуже тупо, адже відразу дофамін в голову та і недоречно зараз. Одним словом, я не хочу нічого говорити наперед.рік прикольний і повчальний, знаю за 1к які мав би розіграти, але це поки що переноситься, думаєм))))
👁 331 25-12-05 21:52
А ще, по собі помітив одну річ.я взагалі якось не заганяюсь через мінуса, типу навіть якщо я ловлю якийсь плотний мінус, скажімо більше 10к, як це було з креатор бідом, там від хаїв 25к чи 20к мінуса було (знаю що там не реалізований прибуток, але все одно я вже їх як свої відчував). Я зараз говорю більше як зі сторони відчуття до мінусів на балансі.То мені просто треба умовний день і я вже в строю так сказати, типу пофіг мінус як мінус буває, адже це частина роботи по факту.АЛЕ, я можу почати не те що заганятись, а нервувати коли я не бачу можливостей на ринку. Це найбільше якось впливає на мене, ось я реально паршиво відчув листопад та жовтень, бо не вбачав тих можливостей які були під носом.Мені завжди треба бачити що можна поробити на ринку, і пофіг чи це робота в довгу чи це фаст фліп тєми. Тому коли на ринку немає що робити, немає ліквідності то це максимально дискомфорт для мене.Хоча з іншої сторони, на ринку завжди є ліквідність, просто треба знайти де вона наразі знаходиться.Навіть умовний жовтень та листопад, ліквідність була в екосистемі мета дао.