Fuente
Фофан | Топ-5 проєктів під яппінг.Інфо Фай подихає, але іноді є норм компанії,...
392 Vistas/Alcance
2026-01-03 02:28
Mensaje №822
Топ-5 проєктів під яппінг.Інфо Фай подихає, але іноді є норм компанії, які можна пофармити.Ось мій топ-5:Inference Labs - DeAI на базі Bittensora, зібрали 6.7кк від тір2 фонди. 0.5% токенів для активних учасників на Kaito. Поки що тяжко сказати годний проект чи ні, але 0.5% на дроп це дохріна, плюс без ніяких вестінгів і тд, що вже грін флаг по тімі.Xmaquina - вже сотню разів писав про них. Нагороди у 500K $DEUS для топ-100 лідерборду, за останнім рейзом це 30к на топ 100. 8 числа буде сейл на віртуалі при 60 лямах фдв, гляну як швидко вони зможуть зібрати 2.4 ляма.Xyber - операційна система для AI-агентів і машин/роботів. Пул $250К для топ-250 користувачів на Xeet. Кінець — 28 лютого. Ось який буде розподіл.Mira Network - вже роздавали дроп за перший сезон, який вийшов дуже жирним через переоцінку. 1 мільйон $MIRA виділено на S2 в Kaito. По теперешнім, це близько 150к на япперів, топ невідомий. Думаю токен можуть і надалі покачати, тому пул може збільшитись з часом, цікаво енівей.EasyFun - якась трейдинг платформа з ф'ючами на Hyperliquid з елементами гри. Зібрали $2kk від Mirana (tier2 фонд). Виділили 1 лям поінтів на інфо фай лідерборд, дедлайн на початку березня, поінти потім конвертуються в токен на тге. Супер мало хайпу на них, це чисто якщо немає шо робити.Саппорта сюди накиньте - https://x.com/FoFan_eth/status/2007258971292184735