Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Фофан
Añadido 06 dic. 2025

Фофан

@Fofan_eth
Número de suscriptores: 994
Fotos: 515
Videos: 4
Enlaces: 444
Descripción:
ухиляюсь від завода https://t.me/links_of_fofan
Fuente

Фофан | підсумки рокувзагалі якщо коротко, то я міг би просто кинути гіфку "бе...

Logotipo de la comunidad de telegram - Фофан Фофан @Fofan_eth
361 Vistas/Alcance 2025-12-31 16:18 Mensaje №819
підсумки рокувзагалі якщо коротко, то я міг би просто кинути гіфку "бедность атакует" піздєц як атакует і це було б найкращим описом кінця 2025.а так, рік прикольний. почався дуже класно і легко, потім фаза важкої весни і максимально каєфного літа та вересня.ну а з жовтня максимально чорна полоса пішла в плані крипти, не хочу вдаватись в подробиці, думаю постфактумом все розпишу якось потім.загалом для себе вивів основний урок 2025 — я можу справді класно все відпрацьовувати і стабільно та впевнено себе відчувати, якщо я маю ці чотири аспекта:- чіткий план (мова йде про все, про бачення проекту та його розвитку, про умовно розписаний план по фіксу позиції, про якесь відпрацювання проекту чи проектів);- стейбли (які просто лежать, адже дозволяють торгувати якісь токени більш спокійно і з більшим подавленням емоцій та і просто стейблами можна прокручувати якісь абузи);- концентровано працюю (я говорю в цьому плані більше про те що мені не можна випадати з темпу, адже я можу набрати темп і втягнутись повноцінно в роботу, але потім якийсь бухіч жоский і я пару днів на отходняках, або ж найсильніше мене вибиває коли я захворію на декілька днів, адже просто лежу вареним і дивлюсь рілси цілими днями);- терпіння (те що я вважав як сильну свою сторону, воно так і було в першій половині 2025 року, але показало себе як слабка сторона в другій половині і проблема випадає з першого аспекта я вважаю, адже роблю хуйню лише коли немає плану, або ж дію не по плану).розповідати зараз про якісь цілі на 2026 рік взагалі не буду, це буде дуже тупо, адже відразу дофамін в голову та і недоречно зараз. Одним словом, я не хочу нічого говорити наперед.рік прикольний і повчальний, знаю за 1к які мав би розіграти, але це поки що переноситься, думаєм))))