Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Фофан
Añadido 06 dic. 2025

Фофан

@Fofan_eth
Número de suscriptores: 994
Fotos: 515
Videos: 4
Enlaces: 444
Descripción:
ухиляюсь від завода https://t.me/links_of_fofan
Fuente

Фофан | А ще, по собі помітив одну річ.я взагалі якось не заганяюсь через міну...

Logotipo de la comunidad de telegram - Фофан Фофан @Fofan_eth
331 Vistas/Alcance 2025-12-05 21:52 Mensaje №779
А ще, по собі помітив одну річ.я взагалі якось не заганяюсь через мінуса, типу навіть якщо я ловлю якийсь плотний мінус, скажімо більше 10к, як це було з креатор бідом, там від хаїв 25к чи 20к мінуса було (знаю що там не реалізований прибуток, але все одно я вже їх як свої відчував). Я зараз говорю більше як зі сторони відчуття до мінусів на балансі.То мені просто треба умовний день і я вже в строю так сказати, типу пофіг мінус як мінус буває, адже це частина роботи по факту.АЛЕ, я можу почати не те що заганятись, а нервувати коли я не бачу можливостей на ринку. Це найбільше якось впливає на мене, ось я реально паршиво відчув листопад та жовтень, бо не вбачав тих можливостей які були під носом.Мені завжди треба бачити що можна поробити на ринку, і пофіг чи це робота в довгу чи це фаст фліп тєми. Тому коли на ринку немає що робити, немає ліквідності то це максимально дискомфорт для мене.Хоча з іншої сторони, на ринку завжди є ліквідність, просто треба знайти де вона наразі знаходиться.Навіть умовний жовтень та листопад, ліквідність була в екосистемі мета дао.