Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Фофан
Añadido 06 dic. 2025

Фофан

@Fofan_eth
Número de suscriptores: 994
Fotos: 515
Videos: 4
Enlaces: 444
Descripción:
ухиляюсь від завода https://t.me/links_of_fofan
Fuente

Фофан | Я навіть і не помітив, але в них буде ще якась інкубація. Це виглядає ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Фофан Фофан @Fofan_eth
334 Vistas/Alcance 2026-02-04 18:28 Mensaje №887
Я навіть і не помітив, але в них буде ще якась інкубація. Це виглядає дуже цікаво. Реально, у них є всі карти на руках. Це не якась залупа, умовно, як Heurist запускалися. Чисто дали анонс про якийсь агент лаунчпад і в закат.Тут у DEUS умовно інтеграція стокового ринку Robotics проєктів в їх платформу Robotics Capital Markets. Потім інтеграція SubDAO, доступ до інвестицій в веб-два Robotics проєкти. Вони об'єднують два сильні наративи, якщо чесно. Вони об'єднують як мінімум наратив стокового ринку. Це що зараз відбувається: об'єктивно чимало усяких стокових акцій лістяться на коінбейз, бінанс і тд. Точніше біржі лістять акції.А ту ще цікавіше. По-перше, торігвля акціями Robotics проектів, по-друге, це доступ до інвестицій в Robotics проєкти, що найбільш цікаво, якщо чесно. Якщо ще акціями такими можна буде торгувати, які не вийшли повноцінно на ринок, то це імба.Єдиний мінус, який я бачу: я просто не розумію, як вони і скільки вони зможуть генерувати ревеню з їхньої Robotics Capital Markets платформи, тобто там, де будуть торгуватися стокові акції. Саме стокові акції, які вже залістилися. Бо не бачу сенсу насправді торгувати там, адже об'єктивно які шанси на класний вінрейт? Тобто там не буде сильного волюме, адже стоковий ринок це не про фаст фліпи на яких може генеруватись по 10кк волюме за день, як на Virtual до прикладу. Без сильних об'ємів ревеню адекватного не буде.Ну і також ще пару питань є по ліквідності, а саме чим буде підкріплюватись ліквідність на цих токенізованих акціях?