Fuente
Фофан | так ось, натяки на так званий камбек з'явились ще в січні, я чітко поб...
351 Vistas/Alcance
2026-02-27 10:45
Mensaje №966
так ось, натяки на так званий камбек з'явились ще в січні, я чітко побудував план як фліпати і що робити.і скажу чесно, я робив все максимально правильно, але окрім однієї ситуації. я купляю токен один, і думаю тут я маю забрати 3х, причин багато на це було, токен дає 3х і все нібито гуд, але в моменті толік (фаундер солани) репостить проект, і я то вже чекаю не на 3х, а на 5х.в підсумку луз, і я зливаю в мінус. і знову причини лузу прості, я повівся на зовнішні фактори, і не притримався плану.тут вже починається лютий, момент коли я сам вахуї з себе, до цього я вйобую все під нуль, але чітко побудувавши план на меті агентів я починаю робити чітко по плану. я навіть записав кружок щитпост, де говорив що я в праймі.суть плану була проста, фліпати поки дають і лише по токенам з сильними девами і тд, при цьому фокусуватись на 2-3x, в підсумку я неодноразово забирав кратно більше в іксах, паралельно роблячи якісь таски з якоюсь фікс платою, умовно стаття з Xmaquina, openmind і тд. я знову сфокусувався на процесі, і все з нову ж таки було гуд. але я розумію шо я не можу спокійно торгувати коли не маю спокою на душі, адже не можу повноцінно закрити всі свої базові потреби.Висновки цього всього:- треба завжди план і просто працювати, в моменті треба віддатись процесу і процес з результатом реально віддається в підсумку мені;- треба подушка безпеки, яка дозвоялє мені не спішити, що в підсумку призводить до кращого ккд в прийнятті рішень;- сука рм і менеджмет грошей, раніше я сприймав ризик менеджмент як те що уберігає від втрати грошей і думав шо нахріна мені рм, якщо я хочу ризикувати і вбачав підвищений ризик як те що принесе мені результат, через це і сайзився в позиції. але у ризик менеджменту, є інші побочки які швидше наближуть до результату, аніж без нього.- не ставити собі дедлайни на цілі, просто працювати, жити життя, але при цьому всьому не відпускати ціль. сфокусовано працювати з планом, і іноді виділяти собі декілька тижнів на налаштування потрібних собі процесів, але не більше.короче якось. і зараз мабуть у мене варіант лише один - шукати роботу в веб3 чи веб2.молюсь щоб взяли на амбу в бітробот нетворк і мабуть кудись в веб2 піду попрацюю хоч цінність до грошей з'явиться. незважаючи навіть на те що я зробив годний результат в цьому місяці, я не можу спокійно ані трейдити, ані жити і в цьому величезна проблема.ну або ж Xmaquina роздуплиться вже скоро, в чому я сумніваюсь сильно. адже саме виход деуса має забезпечити спокій, бо там і аллока нормальна, та і щомісячна виплата з аллоки буде падати.якось так, сам довів себе до теперешньої ситуації, і якогось хєра не зміг зібрати раму за такий довгий період. саме точечні рішення вплинули на це все, які були зроблені під емоціями.я просто постфактумом дивлюсь на це все, і розумію що якщо б я просто спокійно торгував, то потенційно цей міясць можна було б закрити в 3к так точно.з моїм досвідом я вважаю мені треба лише пару місяців на камбек, головне спокій відчути, план побудувати (шо досить таки важко на такому ринку, але цілком реалістично) і діло в шляпі.