Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Енергії дня
Added 06 Dec 2025

Енергії дня

@lunniesutki
Number of subscribers: 579
Photos: 1,910
Videos: 161
Links: 119
Description:
Ранкове налаштування кожного дня для гармонійного життя.

👥 Number of subscribers

579
Average/Day:: 0
Average/Week:: +1
Average/Month:: -10

👁️ Average views per message

155
Average/Day:: 140
Average/Week:: 150
ERR: 26.77%

📊 Messages per Day

1.8
Last day: 0
Week average: 1.3
Average per day: 1.8

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 157 25-12-09 05:50
9 грудня. Доброго ранку! Сьогоднішній день варто провести в спокої. Не намагайтеся переробити все за один раз. І не починайте нічого, окрім генерального прибирання. Так, починаємо чистити місце де ми живемо, осередок з яким ми спілкуємося, інформаційне поле, в якому ми весь час знаходимося. Тільки не робіть все одночасно! Робить потроху. Але розпочніть саме сьогодні, не чекайте вихідних. Розподіліть цей процес у часі. Трохи оселі, трохи оточення, трохи інформації. З самого ранку, а може ви це відчули ще з вечора, що щось неймовірно дратує і не дає зосередитися. Це може бути безлад в шафі чи холодильнику, або знову подзвонила подруга і з півгодини розповідала про свої негаразди, чи начиталися соцмереж так, що заснути не могли. От це і прибирайте в першу чергу. Викидайте все, що не несе радість. Цей процес ми все одно розтягнемо мінімум на два тижня, до Молодика, який очікуємо 20 грудня. Тож робіть все ретельно. А розпочинаємо обовʼязково сьогодні, бо все, що ми сьогодні викинули, з чим попрощалися, йде назавжди. І вже ніколи н не повернеться. Особливо у відносинах. Склеїти можливо, але оця тріщина буде весь час видна. Тож будьте обережні з одного боку, а з іншого не жалкуйте, не скупіться. І не забувайте дякувати тому, що вже віслугувало вам, виконало свою місію і далі стало не потрібним. Я цей процес розпочала ще вчора, чистила електронну пошту. Роблю це кожного місяця, але не капітально. Вчора вирішила по видаляти все, що накопичилося. А пошта там з 2010 року! От назбирала. І все ніби цікаве, але я всі ці роки не заглядала сюди. Знайшла купу фото, які тоді відправляла саме поштою, бо ще не було вайбера та інших месенджерів. Роздивлялася і було таке враження, що то зовсім інша епоха, інший вимір. А насправді так воно і є. І було мені в ті роки так складно, так тривожно, так непереливки. Але це підштовхнуло мене займатися собою, це тоді допомогло мені прийняти, що я нещаслива, що я весь час чогось чи когось чекаю, що час минає в тому очікуванні, що веду себе як дитина, яка кличе дорослих, а їх немає. Тепер розумію, який то був по своєму щасливий час, якому я вдячна. Я доромлвшала. Я почала процес роботи над собою. І повернутися туди не хочу ні в якому разі. Бо хочу нового. А поки не приберемо старе, не звільнимо місце, нове не прийде, або буде якесь маленьке та куце, щоб влізти в той простір, який ми йому залишили. І не сваріться сьогодні з тими, кого любите. Не робіть дурниць, не провокуйте. Бо ще раз повторюю: все, що сьогодні йде, йде назавжди, як ота моя пошта, яку я просто видалила. І корзину не забудьте почистити. І в прямому, і переносному смислі. Чим більше ми будемо зараз працювати з собою, тим менше часу у нас буде для занурення в той інформаційний туман, який все плотніше огортає нас. І в цьому тумані можна наробити собі лиха, якщо сприймати все близько до серця. І це не покращує настрій. Це тільки все глибше занурює нас в невідомість. Побережіть голови! Вони нам ще потрібні. Туман обовʼязково розсіюється. І прийде ясність. Але її треба дочекатися з здоровою головою. Ввечері буде трохи полегше, особливо тим, хто почав генеральне прибирання свого життя. Допомагайте війську, дякуйте всьому, що маєте і від чого позбавляєтеся і будьте щасливими. Саме за цим ми прийшли в цей світ! 🦅20 місячний деньЗверніть увагу на час!!!09 грудня 21.10➡️ 23.29 10 грудня. 🌖 в сузірʼї Лева. Амбітність та сила Лева допоможуть здолати будь-які складності. Вірте в себе. Символ: Орел - стерв’ятник. Орел з кролячим хвостом.
👁 160 25-12-08 06:37
8 грудня. Доброго ранку! Вітаю усіх з початком нового тижня! Турбулентність подовжується. Тож сильно не розслабляємося. На цьому тижні нас очікують приголомшливі новини, чергові скандали, маніпуляції з грошима і ще повно такого всякого. Як пожити цей тиждень у відносному балансі? Головне - не нервувати, не мучити себе, не наполягати, займатися своїм здоровʼям та творчістю. Чим більше ми зараз будемо занурюватися в мистецтво, музику, театр, малювання, вишивання, майстрування, а також заняттям медитаціями, йогою, тобто свідомо наповнювати себе здатністю творити красу та розуміти своє тіло, тим спокійніше ми пройдемо і наступний тиждень і весь грудень. В такі часи живемо. Намагаємося забути, що ми втомилися, що нам важко, що все набридло. Нам зараз треба менше давати собі завдань, більше відпочивати, не намагатися переробити всі справи одночасно, вирішити все те, до чого не доходили руки, або ми відмахувалися протягом року. Не варто. Все, що ми змогли або захотіли зробити, ми зробили. Тож випишіть все, що хотілося і все, що зроблено. Який список довший? Подумайте і проаналізуйте чому. І задайте собі питання: а це все дійсно вам потрібно? Якщо все це виконаєте, ви будете щасливими? І скільки в списку невиконаного винні ви самі, а скільки обставини? І ще одне - намагайтеся зараз практично повністю відмовитися від алкоголю і всього, що дурманить голову. До речі, чудовий час, щоб все це кинути назавжди. Зараз так багато туману, не добавляйте його. Туман завжди розсіюється і стає чітко видно де хто є і хто є хто. Не робить дурниць, бо будете жалкувати. Ми живемо в часи, коли все стрімко змінюється. І це треба просто прийняти. І йти в потоці, а не проти нього. Менше виділяти часу на горювання, більше на пошуки рішення із склавшихся обставин. Бо часто саме ці обставини складаються так, що нам буде неприємно, боляче, а потім розуміємо, що це на благо нам. Розумію, що війна вносить свої корективи. І це означає, що треба бути гнучкіше. Треба завжди мати план Б, а може і В. Скоріше приймати рішення, використовувати те, що маємо собі на благо, а не вперто, долаючи всі перешкоди, з останніх сил робити те, що намітили. Є принципово важливі речі, але й те, що можна перенести. Важливо розуміти і відрізняти де говорить наша впертість, а де розум. Сьогодні енергії дня залежать від того, яким ви бачите світ. День пройде супер позитивно, якщо ви дивитесь на все з оптимізмом і вірете в себе. Якщо скрізь бачите одне лайно, то і день буде доверху наповнений саме ним. І події з нами будуть відбуватися згідно цього принципу. Сьогодні Всесвіт ніби віддзеркалює наш внутрішній світ. І люди нам будуть зустрічатися саме такі, що покажуть якими ми є зсередини. І завдяки цьому можна побачити в собі те, чого не бачимо, бо не хочемо чи око замилилося. Тож якщо сьогодні всі злі та неприємні, то ми саме такі і притягуємо собі подібних. Я бажаю вам зустрічати сьогодні тільки добрих, щирих, відкритих та щасливих людей. І нехай це заохотить вас допомагати війську, підтримувати всіх, хто потребує нашої підтримки, дякувати за все, що маєте. Усміхніться цьому світу та самому собі, обовʼязково отримаєте усмішку у відповідь. Так працює дзеркальний день. Щастя всім!🕷️🕸️ 19 місячний день08 грудня 19.45 ➡️ 21.10 09 грудня. Звертаю увагу, що 19 день прийде ввечері! 🌖 в знаку Лева з 04.51Нам захочеться бути благодійниками, публічними особами, захочеться слави та відомості, а ще бути благородними та робити подарунки. Це несе енергію. Символ: Павук. Павутиння.
👁 135 25-12-07 06:12
7 грудня. Доброго ранку! Неділя… можна трошки довше поніжитися в ліжку. І якщо воно у вас є і є на це час, дозвольте собі цю розкіш сьогодні. Взагалі намагайтеся дарувати собі ось такі невеличкі задоволення від комфортного життя. Намагайтеся їсти за гарно сервірованим столом, щоб не просто виделка й ніж, а й красива тарілка, чисті серветки або скатертина, тоді і їжа буде смачніша та й корисніша. Кава набагато смачніша саме з улюбленої чашки. Вона у вас є? Раджу купити собі, як подарунок на Миколая, чом ні? Але не ту, що дешевша, а ту, що хочеться тримати в руках щоранку. Даруйте собі отакі невеличкі радощі. Важливо так робити не тільки сьогодні, а й щодня. Це робить наш настрій, тобто налаштовує нас на радісне сприйняття світу навколо нас. І цю радість треба створювати собі самостійно. Добре, коли є поруч людина, яка це зробить для вас, але це найчастіше виключення, ніж правило. Тож робіть для себе це самі. Не чекайте. Теж саме і з одягом. Ми часто вдома доношуємо щось таке, що не можна вже носити в «люди». Зараз стільки красивого домашнього одягу. Ми намагаємося виглядати гарно на роботі, а вдома часто ходимо як прийдеться. Це теж впливає на наш настрій та відчуття себе. Про прибирання теж скажу буквально декілька слів: розкидані речі, пил, бруд, брудний посуд - все це тягне нашу енергію та силу. В нас виникає відчуття незавершеності, невдоволення, особливо, коли не можемо знайти щось з речей або чисту виделку. Ми тоді роздратовані буквально на пустому місці. Все це пишу для жінок, тому що чоловіки трошки по іншому влаштовані. Їм все це теж неприємно, теж заважає, але це далеко не на першому місці, а даремно. Для нас, жінок, це одне з головних правил, хоча теж не для всіх. Але кожен живе як хоче. Просто згадайте як приємно одразу після прибирання, як поліпшується настрій, як відчуття чистоти дає натхнення. До речі, ми часто прибираємо в найскладніші моменти життя. Так легше переносити складнощі. Кажуть, що в кожній жінці повинна бути дівчинка, хазяйка, коханка та королева. Як давно ви себе відчували дівчинкою, якій треба допомога, яка потребує захисту? Але ми ж сильні, ми самі, ми зможемо. На жаль, зараз війна нам не залишає можливості бути дівчинками. Але так хочеться хоча б інколи нею побути. А також і коханкою, і королевою. Купіть собі щось красиве, те, що дійсно порадує. І дуже раджу квіточку в горщику. Вона буде давати настрій довго. Ми не повинні втратити зараз себе, як жінку. Бо наша жіночність і є тою рушійною силою, яка формує майбутнє. Тож де б ми не були, в які часи не жили, памʼятаймо, що ми жінки. А до чоловіків прохання: говоріть нам хороші слова, даруйте квіти не тільки на день народження та 8 березня, а хоча б раз на місяць. Навіть коли ви далеко, зараз і служби доставки існують та й намалювати або сфотографувати можна. Було б бажання. Сьогодні день, коли наша жіночність дає нам неймовірну силу, заряд енергії, від якого заряджаються і чоловіки. Тож шануймо жінку в собі і біля себе. Ми сильні та красиві. Війна намагається забрати в нас насамперед жіночність. І нам треба зробити все, щоб цього не сталося. Допомагайте війську, там так багато жінок, дякуйте їм за все і будьте щасливими! Саме для цього ми народилися і живемо!🪞🙊 18 місячний день7 грудня 18.18 ➡️19.45 8 грудня. Тобто сьогоднішній вечір та весь завтрашній день. 🌕 в знаку Рака. Сімейні справи, домівка, стосунки з мамою, наші емоції - це теми, які виходять на перший план. Варто навести тут лад. Символ: Дзеркало. Мавпа. Кристал.