Source
Енергії дня | 17 грудня. Доброго ранку! Сьогодні в нас день з доволі непростими енер...
161 Views/Reach
2025-12-17 07:10
Message №4955
17 грудня. Доброго ранку! Сьогодні в нас день з доволі непростими енергіями. І тому треба бути максимально уважними, не брати в роботу нічого доленосного, важливого, важкого. Ні в якому разі не зʼясовувати стосунки, не намагатися вчити інших як жити, не провокувати і намагатися бути стриманими, менше перейматися новинами, чужими думками та висновками, побудованими на емоціях. День обовʼязково закінчиться, але зробіть максимально так, щоб це було з користю для вас, або хоча б не зіпсуйте його та і свої нерви разом з цим. Слідкуйте зараз за здоровʼям. Це - головне. Бо бачу, що зʼявилася купа неадекватних людей. Але їх мало, тож не поповнюйте їх ряди. Займіться чисткою дому, робочого місця. А потім можна вже і новорічний антураж для настрою робити. Зараз нам всім не дуже весело, але намагайтеся найти спільну мову з іншими та шукайте радість, вона поруч, її треба просто помітити, особливо в тому, що на перший погляд здається неприємним, важким та, навіть, приголомшливим. Вчора повернувся чоловік з фронту, привіз двох кошенят. Я була трохи в шоці. Собаки теж. Та й кошенята не дуже в захваті. Але я зрозуміла, що в мене добавилося ще два люблячих серденька, і в мене буде ще дві радості. А нам, людям, треба повчитися у тваринок знаходити спільну мову. Так, вони бояться один одного, намагаються шипіти, випускати кігті, але бажання дружити перемагає. Головне, викинути агресію і хотіти бути разом. Один з кошенят вже намагається грати з Френкі. Поки це важкувато, але вірю, що все в нас вийде, так само як і у вас. Допомагайте війську, майте спокійний день і будьте щасливими!