Source
Енергії дня | 16 грудня. Доброго ранку! Ми в Києві. Вчора був квест по собачим лікар...
179 Views/Reach
2025-12-16 05:53
Message №4951
16 грудня. Доброго ранку! Ми в Києві. Вчора був квест по собачим лікарям. Серйозно взялися за покращення життя нашого Картера. І вчора зрозуміла декілька речей: оце наше «само пройде» треба викинути з життя назавжди, Check-up організму потрібен хоча б раз на два роки не тільки людям, обирати клініку потрібно за відгуками друзів, яких знаєш особисто, в країні росте неймовірна молодь, розумна, уважна, грамотна. Останній пункт порадував, бо вчорашні собачі лікарі - це зовсім молоді жінки, які настільки уважно оглядали, розпитували, допомогали, що хочу таких лікарів і для себе. Думаю, що час, коли ми довіряли тільки старим за віком лікарям, минув, молоді знають більше, спрацьовує принцип розмиття кордонів, особливо інформаційних. Мені є з чим порівнювати. І щоб закрити тему, бо я знаю, що є ті, хто хвилюється за нашого Картера, на нас чекає ще одна серйозна процедура по видаленню зубів під загальним наркозом, а у нього шуми в серці, тож хвилююсь. Але залишати все як є не хочу, бо бачу, що в нього болить. Тож готуємося. Через тиждень може зробимо. Інколи приходить думка: чи могли наші діди та й, навіть, батьки подумати, що ми в цю найстрашнішу війну будемо мати змогу не тільки жити повноцінним життям, а ще й собаці зуби лікувати. Не повірили б. Ось так змінився час. І він буде змінюватися і далі набагато бистріше, ніж ми собі уявляємо. Думаю, що зовсім скоро ми будемо жити в зовсім іншому вимірі. І, як колись світ змінила індустріалізація, так зараз міняє інформатизація. Нам треба навчитися жити в цьому, знайти своє місце, приймати все те, що приходить, вчитися цим користуватися і виходити на зовсім інший рівень свідомості. Мобільний телефон ми вже освоїли, тепер треба зрозуміти наскільки це наш потужний звʼязок зі світом, з часом, з майбутнім і навчитися не тільки грати на ньому в ігри, бо і тут працює старе прислівʼя «Коли почав орати, то в сопілку не грати». А день сьогодні з доволі складними енергіями. По-перше, ми можемо весь час занурюватися в щось і поглинати ніби в болото, з якого важко вибратися, то ж не «влипайте» навдовго, витратите купу часу, а результат буде мізерним; по-друге, емоції можуть скакати, як мʼячик, кинутий об стінку: чим сильніше кинеш, тим болючіше вдарить при поверненні; в-третіх, настрій повністю залежить від того, чи «залипли» ми на чомусь і скільки емоцій вкладаємо в будь-яку подію. Тож не «залипайте» в соцмережах та новинах, нічого нового там не буде, тільки пережовування на новий лад всього, що вже сталося - це стосується політики, інформації по війні та справ на зовнішньому периметрі. З нового можуть бути тільки нові гучні заяви, які так і залишаються заявами. Тож увагу краще приділити собі особисто, тим більше, що по емоціям можуть бути крайнощі: від істерики через позитив до неадекватності через негатив. Тримайте нейтралітет, баланс, не реагуйте ні на що. Сьогодні ще й аферисти активізуються, стережіться обману, чим лагідніше щось пропонують, чим більше намагаються вижати з нас сльози, жалість, тим більше в цьому обману. Не ведіться, бо можна стати жертвою шахраїв. І нагадую про алкоголь, він буде найстрашнішим ворогом для нас сьогодні. Алкогольне отруєння може починатися дуже приємно, але потім.., не говоріть, що я вас не попереджала. Чим спокійніше для нас пройде день, а це тільки наш вибір, як само його провести, тим більше нервових клітин, а також стосунків, відносин ми збережемо. Допомагайте війську і будьте щасливими. Щастя - воно в гармонії та балансі. Тримайте баланс!