Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Енергії дня
Added 06 Dec 2025

Енергії дня

@lunniesutki
Number of subscribers: 579
Photos: 1,910
Videos: 161
Links: 119
Description:
Ранкове налаштування кожного дня для гармонійного життя.

👥 Number of subscribers

579
Average/Day:: 0
Average/Week:: +1
Average/Month:: -10

👁️ Average views per message

155
Average/Day:: 140
Average/Week:: 150
ERR: 26.77%

📊 Messages per Day

1.8
Last day: 0
Week average: 1.3
Average per day: 1.8

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 171 26-01-26 04:14
26 січня. Доброго ранку! З початком останнього січневого тижня всіх! Приготуйтеся, він буде доволі турбулентний і багатий на події, активно буде відходити те, що вже віджило себе, хочемо ми цього чи ні. Не треба думати про погане, бо дуже часто саме таким чином ми програмуємо себе і частіше робимо помилки. Зміни це завжди на краще. Бо в нас залишається тільки те, що нам дійсно потрібно. Нам зараз важко. Дуже важко. І тим, хто в холоді, і тим, хто під обстрілами, і тим хто має світло лише пару годин в день. Але треба шукати в усьому позитив, як би це не було дивним. Тому що так легше жити. Оптимізм та позитивне ставлення до життя включають в нас додаткові сили, додаткові резерви, приховані здібності, включають генетичну памʼять наших пращурів, які вижили. І ми зможемо. І нашим дітям передамо цю силу. От і мене як раз світло пропало, поки пишу. Як добре, що кіт розбудив раніше, то встигла зробити всі ранкові процедури, бо вирішила вже не спати, а поснідати можемо і з світанковим світлом. У мене сьогодні багатозадачний день. Ми збираємося в Київ, уся малеча їде в готель, до чудових людей, які люблять моїх песиків, вірю, що так само полюблять і моїх кошенят. Я ввечері виїжджаю у відрядження аж до кінця тижня. Тож серце вже не на місці. Справ протягом дня так багато, що все вираховую, як краще діяти, щоб все встигнути. І все ж покладаюся на допомогу Всесвіту. Прошу і вірю, що буду не сама і що допомога завжди прийде. День сьогодні по енергіям доволі складний. Це день, коли ми все бачимо через своє внутрішнє сприйняття світу і це неймовірно впливає на наші дії. Якщо боїмося, то страх буде заважати робити щось серйозне, важливе і тому всі доленосні справи краще відкласти. Якщо віримо в себе і в допомогу, то все буде виходити легко і швидко. Тож налаштовуйте себе на позитив. Страхів сьогодні може повилазити повна торба. Не давайте їм перемогти нас. Ми сильніші за них. Але, якщо він зʼявився, то це сигнал, що щось треба виправити, бо найчастіше це відпрацьовує інтуїція. Треба проаналізувати звідки він взявся, та максимально виправити ситуацію. І ще: на плутаємо страхи з боягузтвом. Страх рятує життя, боягузтво може його згубити. Страх підказує, боягузтво закриває очі. Страх придає сили, боягузтво паралізує. Тож відрізнити страх від боягузтва дуже важливо. І навчитися цьому можна. Не виходить, то йдіть до психолога, до фахівців. Бо це можна подолати. І треба. Один із принципів, який допомагає мені, а може і вам допоможе, це віра. Віра в те, що мені допоможуть, треба просто про це попросити. Віра в те, що я не залишуся один на один із своєю бідою чи неприємністю, і віра в те, що і це пройде. Майте тихий спокійний день. Допомагайте війську, бо саме вони роблять його для вас таким та дякуйте частіше і людям, і обставинам, і собі. Щастя всім!🦇🌌9 місячний день. 26 січня 10.17 ➡️10.41 27 січня. 🌓 в Овні ♈️, на перший план виходить наша особистість. Головні слова на весь день: я можу, я вмію, у мене немає перешкод. Але не забувайте про небезпеку. Дійте як дорослі, не як діти. Символ: Кажан. Чумацький шлях. Молоко матері.
👁 145 26-01-25 05:55
Краще мати певний запас в готівці і в валюті, на всяк випадок.🗣️Спілкування: хороший день для комунікації, спілкування з групами людей. Ми можемо брати участь у дискусіях на різні теми, необхідно ще приділити час родині, поспілкуватися з молодшими членами сім'ї. Від оточення в цей місячний день буде приходити тільки позитивна енергія. Місяць сьогодні нейтралізує весь негатив, залишаючи тільки позитивні вібрації. Саме тому восьмий місячний день так підходить для налагодження контактів і нових зв'язків. Постарайтеся поспілкуватися з тими людьми, з якими ви все ніяк не могли встановити стосунки. Результат вас може приємно здивувати. Це час для проведення переговорів і зустрічей із партнерами. Можуть повертатися колишні: коханці, друзі, начальники, колеги. Використовуйте всі шанси, які дає Всесвіт, ставте заключну крапку. Бо якщо повертаються, то ще є недосказане, незавершене. І це буде повертатися весь час. Тож або розривайте стосунки остаточно, або пробачте всі образи. 🏥Здоровʼя: бережіть шлунок, печінку, нервову периферійну систему. Не можна переїдати, палити, пити спиртне. Добре чистити шлунок та кишківник. Добре стригтися, це сприяє довголіттю. Хвороби можуть затягнутися. Займайтеся профілактикою та будьте уважні до себе.👩‍❤️‍👨Інтимні стосунки. Перш ніж перейти до сексуальних стосунків, вибачте один одному всі образи, недомовки, непорозуміння. І будьте уважні до прохань партнера. Тоді все буде на найкращому рівні.😴Сни: сьогодні розповідають про сенс життя, для чого ми прибули у цей світ, якою є наша місія. І про невикористані можливості, які варто реалізувати. Нагадую, що день прийде о 10.00. Це поради для вечора. 🔑Ключові слова: відродження, перехід до нового рівня, свобода, звільнення, сміливість.💡Джерело енергії: вогонь, палаючі свічки, аромапалочки.
👁 159 26-01-24 06:33
24 січня. З новим ранком, друзі! Повітряні атаки продовжуються. І не тільки на Київ, а й по всій Україні. Що можна сказати, кожен судить по собі. Їм здається, що чим більше ми будемо страждати, тим більше шансів, що ми здамося. Тупі… чим більше вони намагаються нас залякувати, тим більше ми їх ненавидимо і розуміємо, що здатися, це рівноцінно бути знищеними. Тож вибір у нас один, подобається це комусь чи ні: стояти і триматися. Обламають вони всі свої гнилі зуби об нас. Зараз дуже багато інформації міжнародного ґатунку. Ми настільки загрузли в тому хто що сказав, що подумав, а при цьому, зверніть увагу, ми в основному маємо переклад, тонкощі якого розуміють тільки ті, хто знає мову. Скільки різних думок з приводу тієї чи іншої промови, скільки енергії йде в пустий пар, коли ми все це читаємо, дивимося, слухаємо. Я, наприклад, знаходила два протилежні переклади того, що сказали з високих трибун та в кулуарах в Давосі. Якому варіанту вірити? Тож багато часу цьому не поділяю. До квітня рішень не буде. Якщо ви хочете мати світлу голову та чисте мислення і здоровими ментально, духовно і фізично зустріти перемогу, а в тому, що вона прийде в мене сумніві немає, то перестаньте весь час напрягатися і розшифровувати думки та слова інших, дуже далеких від нас людей, до речі, теж фізично, ментально, географічно. Їм важко зрозуміти, як ми виживаємо. Але то їх проблема. Обстріли продовжуються і будуть продовжуватися. Не хочу нікого лякати, але світ не розуміє того, що може статися в лютому, бо січень відносно спокійний в усьому нашому 2026 році. Це стосується кожного. І це не обов’язково щось погане. Повторюю в сотий раз: іде глобальний злам світової системи, тої, яка була створена в післявоєнні роки минулого століття. Всі ці інституції заскорузли, обросли жирком, настільки потонули в своїй занепокоєності, що просто закінчили свою місію. Тож це буде зламано, в мене немає сумніві. Але є хороша новина: буде побудована нова система, дієва, дійсно революційна, прогресивна. В цьому теж немає ніяких сумнівів. І нам треба не просто вписатися в цю систему, а й в багатьох моментах очолити її. Того досвіду, який маємо ми, немає ніхто в світі, жодна столиця, жодне промислове місто, жодна країна, жодне військо, жодна медицина, комунальна система тощо. Тож нам треба зібрати себе в купку в навчитися виживати в найстрашніших умовах. А потім ще й навчити цьому світ. Як це зробити? Не намагатися зламати систему, вона сама зламається. Нам треба звернути увагу на себе, бо ми ж частина цієї системи, змінимося ми, зміниться вона. Сьогодні дуже потужною стає енергія слова. Тож добре молитися, просити, дякувати. Зверніть увагу на те, як ми говоримо. І справа не літературній мові, говорити можна і суржиком. Справа в тих матюках, які у багатьох, навіть дітей, стали основою словникового складу, справа в тих словах, які ми говоримо бездумно по типу «воно вже у мене в печінках сидить», або «яка я дурна», або «в мене не вийде», «втомився, не можу більше, кінця краю немає» і таке інше. Це все тягне нас до низу, намагається зробити маленькими та нікчемними. Послідкуйте за собою сьогодні. І якомога частіше повторюйте сьогодні та завжди: «Я можу, в мене вийде, я маю натхнення і я здобуду перемогу, я зможу це перемогти і подолати». Це слова, які піднімають нас, дають енергію. І ще, на останок, якщо у вашому оточені є люди, які весь час говорять вам, що ви нікчема, що у вас нічого не вийде, не получиться, що ми не виживемо і таке інше, прощайтеся з ними, біжить геть і женіть їх від себе. Або, як скидав один поважний дописувач: «стріляйте на звук». Допомагайте війську. Дякуйте всім, хто допомагає, захищає, лікує, рятує. І будьте щасливими, бо саме для цього ми прийшли в цей світ.
👁 182 26-01-15 05:56
15 січня. Доброго морозного, навіть, сильно морозного ранку! Ми знаходимося на півночі України, то в нас сьогодні - мінус 20 вночі. Памʼятаю, коли це була нормальна і звична температура для Києва. І що батареї не дуже були гарячими, і води на 9 поверсі, на якому ми жили не було 24/7. І світло пропадало. Все було. І ми вижили, і, навіть, не розуміли, як буває інакше. Але тоді не було війни, не було постійних обстрілів, нервових повітряних тривог. Але вірю, що і цього разу ми витримаємо. Головне зараз усі сили та енергію направити на те, щоб жити, щоб вберегти себе від простуд, грипу, від нещасних випадків на льоду, від «переїдання» інформації. Для цього треба повністю сконцентруватися на тому, що робиш, ставити собі конкретні задачі, розуміти, який результат хочеш отримати і з якою метою. Намагайтеся весь час задавати собі питання: навіщо це мені, особливо тоді, коли в черговий раз намагаємося «видати на гора» свою «експертну» думку. Навіщо? В світі стільки цікавого, куди варто йти і куди ми йдемо, коли не відволікаємося на пусті балачки між собою чи в соцмережах. Зараз для нас відкрита скарбниця знань людства, до якої є доступ практично безперервно, а ми витрачаємо час на ігри в телефоні, наприклад, або щоб облити брудом когось незнайомого. Це дійсно є супер завданням життя?Вже писала про низькі та високі вібрації в яких ми живемо і які формують наш достаток, благополуччя, баланс життєвих сил, які відповідають за рівень щастя в нашому житті. Низькі - це коли ми весь час намагаємося вбити час, постійно всім невдоволені, коли бачимо тільки погане, коли налаштовуємо себе на те, що всі нам винні, розмовляємо матом, між іншим. Високі - це прагнення бути здоровим, кохати, любити, допомагати, бажати, будувати своє життя і бути оптимістом. Низькі вібрації - це чекати коли за тебе хтось щось зробить, ще й безкоштовно, високі - робити самому, бути дорослим і власноруч вирішувати свої проблеми, а головне не створювати їх собі і іншим. Низькі вібрації ведуть вниз. Високі - вгору. Саме тому так відрізняється якість життя практично всього людства. І це, як ви розумієте, не про гроші і їх кількість. Сьогодні повинен бути дуже світлий день з чистими енергіями. Можна багато чого зробити, якщо точно знати чого хочеш, побудувати маршрут до своє мети і йти заданим курсом. Не звертати з дороги, не відволікатися на дрібʼязкові негаразди. Йти вперед. Сьогодні все буде виходити саме так, як ви задумали, як ви захотіли і з якою швидкістю будете рухатися. Ставте цілі і досягайте їх. Все вийде! Добре буде йти робота з грошима. Тож не забудьте частинку задонатити на потреби війска. Гроші повернуться примножиними. Дякуйте воїнам, дякуйте рятувальникам, медикам, електрикам, всім тим, хто дає вам воду та тепло, хто вивозить сміття, хто піклується про вас. Будемо вдячними, будемо щасливими. Спробуйте! Щастя всім! P. S. Ще одна порада, як підняти життєві сили та скинути напругу через запахи: візьміть пакетик ванілі, розкрийте його і насипте десь на кухні. Одразу стане трошки радісніше, а там і день складеться.
👁 211 26-01-12 06:22
12 січня. Доброго ранку! Нарешті ми дома в селі! Вчора було чергове випробування: в квартирі з ранку +10, собакам гуляти важко бо дуже слизько або реагент розʼїдає лапи, старіший взагалі повідомив, що по такому морозильнику гуляти не буде, тож вирішила їхати. Далі було дуже страшно: ледь спустилася машиною з льодової Лютеранської, а це одна з найкрутіших київських вулиць, бо їхати вверх по суцільному льоду не наважилася, а треба було виїхати зі стоянки, тряслась як заяць, але все вдалося, бо 20 років за кремом, про власну хворобу мовчу, дякую, що температури немає, а щоб було не скучно, ще й ліфт зламався і довелося разів 10 бігати вверх-вниз на 5 поверх, і речі носити, про світло не пишу, самі знаєте, тож часу щоб написати пост, просто не було. Я взагалі не могла ні про що думати, поки не добралася в тепло зі всією своєю звірячою родиною. Дорога - це ще одне випробування. Але це була дорога додому. А як ми всі раділи! Дім нам, а ми дому. І кожного разу я дякую Всесвіту, що він в мене є і що одного разу одна розумна жінка фактично примусила мене зайнятися пошуками його і купити. А як я опиралася, шукала різні інші варіанти для вирішення проблеми, яка була в мене тоді. Але її останній аргумент: «Купите потім собі конячку і будете їздити», так мене зачарував, що я таки наважилася та знайшла і купила цей будинок. Конячка, мабуть, в мене попереду. Думаю над цим. Дім я довго не приймала, хоча одразу зайнялася ремонтом, який затягнувся на пару років, потім їздила периодично з мамою, потім постійно на вихідні, бо мама просила. І вже після смерті мами, коли почався ковід з його повною ізоляцією, почала розуміти, навіщо він мені. Він терпляче чекав. І дочекався. І весь цей час я відчувала його любов. Тепер вона взаємна настільки, що не можу собі уявити, як жити без нього. Він тепер як підвалини мого нового життя, які я заклала в той день, коли купила його. Закладайте такі підвалини. І добре це робити саме сьогодні. Інколи треба наважитися на щось таке фундаментальне, що стане основою чогось нового, що ти зрозумієш набагато пізніше. Такими підвалинами зараз можуть бути знання, особливо щось повʼязане з новітніми технологіями, з ШІ. Ми можемо не розуміти зараз навіщо це нам, але наступить період, так складуться обставини, що це не тільки значно покращить життя, а й стане опорою та допоможе побачити майбутнє. Бо коли ми змінюємо щось важливе для нас, то змінюємося самі. Сьогодні дуже потужний день, в якому наша енергія працює не як агресія, яку ви могли відчути вчора, а як рушійна сила наших забаганок. Беріть в роботу найважливіші та найскладніші справи, що повʼязані саме з вами - все обовʼязково вийде, починайте щось таке, що давно хотіли зробити, але не наважувалися. Скрізь повинно бути зелене світло, якщо ви розумієте що хочете. Ви можете не розуміти навіщо воно вам. Але є бажання і воно головне, все інше підтягнеться. В світі продовжується бурління, агресія, туманність, періодично вскривається ще один гнійник, або щось таємне та мерзопакосне. Так буде і на цьому тижні. Але це чудовий період, щоб подорослішати, зрозуміти, що допомогу чекати марно, нарешті наважитися все взяти в свої руки і зробити щось для себе самостійно. Результати будуть приголомшливі, головне - розпочати. І це можна і варто зробити саме сьогодні. І ніяка війна, ніякі намагання нас знищити, не стануть на заваді. Робіть цей перший крок. І, як завжди в цей день, попереджаю: якщо у вас повна апатія і враження, що ви засинаєте, відпочивайте, не беріть нічого важливого в роботу. Символ сьогоднішнього дня - Ведмідь, а він інколи впадає в сплячку. То може саме ваш Ведмідь сьогодні в сплячці. Поспіть і ви, 15-20 хвилин допоможуть відновити сили. Не давіть себе, бо це небезпечно для життя. Допомагайте війську. Самі розумієте як там з цими морозами зараз. Майте спокійний день та будьте щасливими
👁 203 26-01-07 05:46
7 січня. Доброго ранку! Радійте життю і спонукайте інших це робити. Воно в нас таке коротке, непередбачуване, що жаль його проводити в постійному невдоволенні, сварках, підозрах, ненависті, байдужості. Особливо, коли нам з дитинства намагаються навʼязати принципи терпіння, покори, смирення, а потім все життя ставлять в певні рамки. Це наше і тільки наше життя. І тільки ми маємо право обирати, як нам жити. Єдиний критерій, яким ми повинні керуватися - це оцінка наслідків. Тобто кожного разу нам необхідно думати про наслідки наших вчинків та сказаних або не сказаних слів. Все це залежить від наших власних цінностей та правил. А якщо саме ми формуємо наше життя, то неприпустимо втручатися зі своїми баченнями та поглядами в життя інших людей. Ми можемо або підказати, або показати власним прикладом. Застерігаю вас від такого втручання в чуже життя особливо сьогодні. Бо ввечері прийшли енергії очищення і вони все забирають назавжди. Тобто будь-яка сварка сьогодні вже ніколи не поверне тих відносин, які були раніше. Воно весь час буде стояти між вами. І не забудеться, і не проститься. Стосунки може в налагодяться, але з памʼяті це не піде ніколи. Тож позбавляйтеся саме того та тих, від чого і від кого хочете піти назавжди. І це дасть час та змогу зайнятися собою. Зараз в нас відбувається дивовижне космічне явище, один із елементів якого - це зʼєднання Венери, планети, яка нам несе енергію комфорту, любові, кохання, грошей та Марса, який вважається не тільки символом війни, а й несе саму енергію руху, а ще сили, мужності, впевненості та Сонця, яке відповідає за наше его. Тобто єднаються: «я хочу», «я можу» та власне наше Я. Такої космічної конфігурації не було з 1968 року, а до цього подібне поєднання спостерігалося у 1669 та 1682. Ну і чи варто витрачати час на сварки та страхи? Краще подумати про свої бажання та почати виконувати їх, йти до них, перетворювати на план дій. Тож нічого не боїмося, очищуємо свій простір, беремося за свої найпотаємніші бажання, наповнених тим, що хоче серце, а не розум, і починаємо їх виконувати. Допомагаймо війську і стаємо щасливими. В нас все вийде. Віримо в це!
👁 224 26-01-06 06:25
6 січня. Доброго ранку!! Вітаю всіх з Водохреще! Бажаю чистоти тіла, думок, задумів! Сніжить! В цьому році зі снігом точно повезло. І ще його буде і буде. По прогнозу ще й морози насуваються. Зима. Цей тиждень наповнений силою можливостей, не пропустіть їх і нехай негода не стає нам на заваді. Удача буде у всіх, хто не зупиняється і йде до своєї мрії, сподіваюся вона у вас є. Не та, яку ми озвучуємо, а та, яка є в підсвідомості. Бо зараз будуть виконуватися тільки ті бажання, які йдуть від серця, а не голови. Тому весь час закликаю чистити себе від поганих думок, від тривоги, від всього, що приносить дискомфорт, а також дурних звичок, які псують здоров’я та життя. Сьогодні день пройде саме як відображення всього, що є у вас в середині. Більше хорошего, позитивного і день такий буде, а більше недовіри, тривоги, тож не ображайтеся. Зараз взагалі дуже добрий період міняти свої звички, відходити від старих традицій, а також створювати нові. В нас є стара традиція окунатися в ополонку. Подумайте, чи так це важливо для вас зараз? Я ніколи не була прихильником цього. А зараз тим більше. Але вирішуєте ви і тільки ви. Це ж ваше здоровʼя. Та й погода така, ніби застерігає. Сьогодні добре бути в теплі, пити гарячий чай або глінтвейн, займатися своїм майбутнім, дякувати тому, що в нас є та радіти життю. Ми весь час говоримо про те, чого нам не вистачає. Раджу проаналізувати, а що ви маєте. І коли це робиш, розумієш наскільки ми багаті і що для досягнення своїх основних цінностей, гроші не головне. Війна це ще раз доказала. Ввечері енергії зміняться і тоді треба буде слідкувати за настроєм, за тоном наших розмов, за словами. Бо все, що піде сьогодні ввечері і протягом завтрашнього дня, піде назавжди. Майте спокійний день. Допомагайте війську в будьте щасливими. Робити це потрібно щодня, тоді і будуть відчутні ті зміни, які допоможуть нам вийти на вищий рівень. Тож щастя всім!
👁 227 26-01-04 11:58
🍇17 місячний день. 4 січня 17.12 ➡️ 18.40 5 січня. 🌕 у знаку Раку до 14.56, потім без курсу, з 15.44 у знаку Лева. З ранку і в обід ходіть в гості до рідні. Займайтеся родинними справами. Ввечері добре зустрітися з друзями або побути наодинці із своїми коханими. Сила інтимної близькості неймовірна і дасть заряд бадьорості та натхнення. Символ Виноградне гроно. Дзвін. Набат.Це день здобуття внутрішньої свободи, розкутості. Але втратити над собою контроль легко. Тому стежте за своїми негативними настроями і намагайтеся їх зрозуміти та опанувати. А от жіночності, закоханості давайте волю. В такий день легко закохатися з першого погляду. І це можуть бути довгі тривалі стосунки, шалене кохання на багато років.Настрій: веселий, активний день. 🔮Порада дня: вчиться радіти тому, що маєте. Вчиться кохати і бути коханими. Відкривайте в собі, або в тих жінках, що поруч, жіночність. Запускайте кохання в своє життя. Говоріть компліменти. 🟡Колір: жовтий, золотий, бурштиновий, лимонний, шафранний та охра.🏁Починання: краще упорядкувати те що вже розпочато. Добре починати новий комплекс догляду за собою та своїм здоровʼям.🛠️Бізнес процеси: успіх сприятиме у всьому, що не потребує копіткої праці і не займає багато часу. Довіряйте своїй інтуїції, приймайте рішення і швидко починайте діяти.День буде вдалим для активних та енергійних людей, хто не сидить, склавши руки, і постійно рухаються вперед. Сприятливо проводити презентації чи рекламні кампанії, подавати свої проекти начальству для обговорення. Розумію, що сьогодні неділя, але ж день почнеться ввечері і буде в основному весь понеділок тож добре сьогодні підготуватися. А завтра презентувати. Добре брати участь у колективній роботі. Сьогодні все вийде. 💰Фінанси: повертаємо борги. Купуємо по можливості тільки необхідне. Слідкуйте за витратами. Дотримуйтеся фінансової дисципліни, не купуйте все підряд, бо буде хотітися.🗣️Спілкування: добре спілкуватися з друзями, коханими, налагоджувати стосунки з рідними. Спілкування буде успішним, а в компанії друзів можна добре і весело провести час.🏥Здоровʼя: бережіть нирки, надниркові залози, ендокринну систему. Добре випити трохи вина. Але не переборщіть. І ще памʼятайте, що сьогодні активізуються тяжкі інфекційні хвороби. Не варто приймати ліки, окрім тих, що приймаєте постійно. Користь не принесе, але можуть бути непередбачувані наслідки. Добре сходити у лазню чи сауну.👩‍❤️‍💋‍👩Інтимні стосунки: Це свято кохання. Енергія сексу цілюща. Вона надасть сил та оптимізму. Тільки знову ж таки не перестарайтеся. Сьогодні важко з мірою. Це кращий день для сексу. Добре спробувати щось нове. Інтимні відносини грають важливу роль в нашому житті, добавляють в неї світла та якості. 😴Сни також пов'язані із сексуальністю. Можуть вилазити пригнічені сексуальні бажання, еротичні фантазії. Може, варто втілити їх у життя. І воно заграє іншими фарбами. 🔑Ключові слова: внутрішня свобода, позитивне сприйняття світу, радість, веселощі, сексуальність.💡Джерело енергії: кохання, секс, жіночність
👁 171 26-01-04 07:01
4 січня. Доброго ранку! Ну, що, як справи, як настрій? Вчорашні події вже почали активно змінювати світовий порядок. І це тільки початок. Хочу, щоб всі, хто читає те, що я пишу, усвідомили для себе: весь рік буде полихати в світі, енергії та агресії буде неймовірно багато, але це неперевершений час для того, щоб зробити те, про що ви мріяли все життя. Змінити себе, перестати бути сіренькою мишею, зробити те, що важливо для вас, досягти будь-якої мети, головне - діяти і не чекати, сидячі на дивані, бо тоді можна так і залишитися спостерігачем і бути викинутим життям кудись на задвірки. В далі жалкувати все життя. Ніколи нічого вже не повернеться. Такого життя, як було, не буде. Прийміть це. Якщо маєте амбітні плани, розпочинайте рух. Якщо просто хочеться жити в задоволення, то займайтеся собою, своїм здоровʼям, своїм тілом, свідомістю, цінностями. Передивіться, що вас перестало влаштовувати, що не приносить більше задоволення, куди хочеться йти та здобувати, чим займатися, що опановувати. Викидайте зайве і наповнюйтеся потрібним. Відкриваються неймовірні можливості і той, хто їх використає, отримає гарний приз на все життя. А сьогодні готуйте для цього злітну смугу, набирайтеся сил через родинні звязки, через спілкування з друзями, через ті справи, які ви любите, через творчість, через допомогу війську. Набирайтеся сил через красу наших людей. Ви помічали, яка ми красива нація? Тож зверніть на це увагу, бо краса - теж сила. А ще здобувайте силу через нашу креативність, через наш потенціал, бо ми створили в світі так багато, на жаль, практично все воно було вкрадено, але зараз будуть відкриватися і ці таємниці. Дізнавайтеся, відкривайте, пишайтеся! І це буде ще один стимулом для радісного життя. Дякуйте Всесвіту, собі, тим, хто поруч, обовʼязково нашим воїнам, рятувальникам, медикам, волонтерам і вірте в себе і нашу країну. Щастя всім!
👁 152 25-12-31 06:42
31 грудня. Доброго ранку! Прийдешній рік має символ, і це Колесо фортуни, або Колесо долі. Так вважають нумерологи та тарологи. Дійсно, якщо скласти всі цифри, то виходить 10, що має значення Колеса фортуни або 1, а це - символ Мага. Рік буде бурхливим. Спокою не чекайте. І він дійсно для когось може стати неймовірно вдалим і винесе на вершину життєвих благ, а когось навпаки, опустить вниз, а може і розчавити. І це стосується всього світу, не тільки нашої країни. А також кожного з нас, без виключення, бо все тільки в наших руках і залежить від нас.Рік, що йде, мав цифру - 9, а це символ Відлюдника. Саме таким він і був. Кожен з нас пройшов самостійно свої процеси роботи з своєю особистістю, почав по іншому дивитися на життя, поклав початок зміни власної ідеології, переоцінив свої цінності. І якщо ви, навіть, тільки розпочали цей процес, ви вже зробили крок до свого майбутнього. А якщо ні, то це вже ваша справа. Це буде рік особистостей, лідерів, яких в нас зараз, на жаль, немає. Та й не тільки в нас, в усьому світі я не бачу тих, хто міг би повести за собою людство, хто міг би протистояти тому темному царству, яке несе загрозу усім нам. Вірю, що саме прийдешній рік таки почне формувати особистості. Шанси є у всіх. Але повернемося до дня сьогоднішнього. Він по енергіям складається з двох частин: до обіду важливим буде відкриття свого серця, загляніть в нього, що там. В цей час добре молитися, просити. І не забудьте виконати прохання першої людини, яка звернеться до вас, так Всесвіт через вас виконує чиєсь бажання, а може і мрію всього життя. Тоді і ви можете сподіватися, що і ваше бажання здійсниться. По обіді енергії зміняться і прийде чарівний день, який має символ Колесо та Колесо фортуни. Ось так дивовижно співпало. Сьогодні можуть повторюватися події, які вже були, може бути, навіть, невеличке дежавю. Це сигнал про те; що щось незавершено: обставини, відносини, щось недороблено або зроблено неякісно. І щоб це не повторювалось, треба просто розставити крапки, навіть тоді, коли нам здається, що вони давно поставлені, але, якщо вони весь час перетворюються на коми, значить чогось не вистачає. Спробуйте сьогодні зробити щось таке, яке ніколи не робили, але дуже хотіли. І нехай все, що ви задумали, здійсниться. Я трохи скептично ставлюся до новорічних бажань. Бо це просто день, який вибрали як перехід із одного року в інший. Справжній новий рік, того самого Вогняного Коня, який багато хто збирається зустрічати, настане 17 лютого 2026 року, це Місячний новий рік. А Сонячний буде 20 березня 2026. Але кожен в праві обирати те, що йому більше до вподоби. Тож нехай всі ваші бажання здійсняться! Допомагайте війську, це як раз і може бути здійсненням якогось прохання, закрийте потребу, а Всесвіт теж допоможе і вам. А я хочу подякувати усім, з ким ми разом повели цей рік. І побажати найголовнішого: здоровʼя, любові та щастя!