Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Енергії дня
Added 06 Dec 2025

Енергії дня

@lunniesutki
Number of subscribers: 579
Photos: 1,910
Videos: 161
Links: 119
Description:
Ранкове налаштування кожного дня для гармонійного життя.

👥 Number of subscribers

579
Average/Day:: 0
Average/Week:: +1
Average/Month:: -10

👁️ Average views per message

155
Average/Day:: 140
Average/Week:: 150
ERR: 26.77%

📊 Messages per Day

1.8
Last day: 0
Week average: 1.3
Average per day: 1.8

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 162 25-12-19 08:04
19 грудня. Доброго ранку! Дуже хочу вже виїхати з Києва. Такий він важкий зараз для мене. Основні справи закінчила. Все одно доведеться повертатися в понеділок, бо спробуємо таки зробити Картеру стоматологічну операцію. Наша малеча вже освоїлася, починають не просто миритися між собою, а цікавитися один одним і трохи дружити. Ну, сподіваюсь в домі, а ми зараз збираємося в село, все вийде. Тож залишу сумніви і вам того ж бажаю. До речі, сумніви сьогодні можуть бути доволі сильними, вам буде здаватися, що ви нічого не встигаєте, що так нічого в не досягли, що час плине доволі швидко, а все цікаве проходить повз нас і ми відкладаємо, відкладаємо, відкладаємо… Викидайте ваші сумніви разом з дурними звичками, викидайте лінощі, викидайте тривогу, негативні думки. Дайте собі можливість просто жити, дозвольте собі мати, радіти, насолоджуватися маленькими, а може і великими, здобутками, приємними речами. Все в нашому житті проходить. Все має свій початок і свій кінець, так само як і саме життя. Наповнюйте його оптимізмом, позитивом, гарними емоціями, знаннями, цікавими зустрічами, приємним спілкуванням. А для цього нам треба звільнити простір, тож сьогоднішній день використайте саме для цього - для звільнення. Слідкуйте за своїм здоровʼям, настроєм, вчинками. Будьте уважними на дорозі і в побуті, бо може бути багато травм та аварій. Допомагайте війську. Майте спокійний день і будьте щасливими.🐙🐙29 місячний день. 19 грудня 07.53 ➡️01.43 20 грудня. . 🌚 в останніх градусах знаку Стрільця. Символ: Спрут. Гідра. Восьминіг. Нагадую, що більше інформації на підписному каналі, вартість 300 грн на місяць.
👁 191 25-12-18 10:37
18 грудня. Вітаю! В нас у звʼязку з поповненням тепер супер веселе життя, намагаємося жити мирно, це поки виходить, але забирає час. Не завжди потрібно поспішати, щоб досягти бажаного. Особливо сьогодні. Ну і роботу мою теж ніхто не скасовував, тож щоб написати щось хвилинка випала тільки зараз. Дивіться ранішні сторіз та рілзи, намагаюсь знайти хвилинку і озвучити коротко основну енергію дня. День сьогодні зі світлими енергіями. Але кожен отримає те, що напрацював за останній період місячного циклу. А подарунки ці можуть бути різними, головне закцентувати свою увагу на тому, що приходить, потім прийняти це, навіть, якщо вам це зараз не подобається, або ви не розумієте навіщо це вам. Приймайте, обовʼязково дякуйте. Сьогодні нічого не приходить випадково. І обов’язково буде мати продовження. Більш того, воно змінить або все ваше життя, або ритм життя, або його режим. Зміни, які продовжуються, а ви всі їх бачите, не будуть мати зворотної сили. Тобто «як було раніше» вже не буде. Не сподівайтеся, не очікуйте, не втрачайте час. Йдіть на зустріч цим змінам. Намагайтеся їх пристосувати для себе, зробити це тим самим інструментом, який допоможе зробити значний прорив для гармонізації нашого життя, яке зараз є настільки розбалансованим, що призводить до неймовірної втоми та повної зневіри. Тож міняйте все, що можете змінити. Всі ці процеси будуть йти в незалежності від того подобається нам це чи ні, хочемо ми цього чи ні, приємно нам це, чи ні. Тож краще прийняти, подякувати і зрозуміти, що з цим зараз робити. Основні теми, на які краще звернути увагу, це: наше здоровʼя, наш спосіб життя, наше оточення, наші відносини та стосунки. В усіх цих позиціях присутнє слово «наше». Воно є ключовим. Не намагайтеся змінити когось, зараз це не вийде. Тільки себе. І більше цікавтеся саме собою. Якщо кожен з нас почне змінювати себе, зміниться вся країна. Вірю в те, що саме так і буде. Тож починаємо з себе. Допомагайте війську. Майте спокійний день та будьте щасливими.🪷28 місячний день. 18 грудня 06.49 ➡️ 07.53 19 грудня . 🌘в знаку Стрільця. Тут будемо і зустрічати Молодик. Енергія оптимізму, руху вперед, бажання рухатися вперед, подорожувати, навчатися, розширювати горизонти. і Однак через напружені аспекти з Марсом, Сатурном і Нептуном можливі конфлікти, внутрішня боротьба, затримки, обмеження або певні перевірки.Символ: Лотос. Сонце.
👁 161 25-12-17 07:10
17 грудня. Доброго ранку! Сьогодні в нас день з доволі непростими енергіями. І тому треба бути максимально уважними, не брати в роботу нічого доленосного, важливого, важкого. Ні в якому разі не зʼясовувати стосунки, не намагатися вчити інших як жити, не провокувати і намагатися бути стриманими, менше перейматися новинами, чужими думками та висновками, побудованими на емоціях. День обовʼязково закінчиться, але зробіть максимально так, щоб це було з користю для вас, або хоча б не зіпсуйте його та і свої нерви разом з цим. Слідкуйте зараз за здоровʼям. Це - головне. Бо бачу, що зʼявилася купа неадекватних людей. Але їх мало, тож не поповнюйте їх ряди. Займіться чисткою дому, робочого місця. А потім можна вже і новорічний антураж для настрою робити. Зараз нам всім не дуже весело, але намагайтеся найти спільну мову з іншими та шукайте радість, вона поруч, її треба просто помітити, особливо в тому, що на перший погляд здається неприємним, важким та, навіть, приголомшливим. Вчора повернувся чоловік з фронту, привіз двох кошенят. Я була трохи в шоці. Собаки теж. Та й кошенята не дуже в захваті. Але я зрозуміла, що в мене добавилося ще два люблячих серденька, і в мене буде ще дві радості. А нам, людям, треба повчитися у тваринок знаходити спільну мову. Так, вони бояться один одного, намагаються шипіти, випускати кігті, але бажання дружити перемагає. Головне, викинути агресію і хотіти бути разом. Один з кошенят вже намагається грати з Френкі. Поки це важкувато, але вірю, що все в нас вийде, так само як і у вас. Допомагайте війську, майте спокійний день і будьте щасливими!
👁 179 25-12-16 05:53
16 грудня. Доброго ранку! Ми в Києві. Вчора був квест по собачим лікарям. Серйозно взялися за покращення життя нашого Картера. І вчора зрозуміла декілька речей: оце наше «само пройде» треба викинути з життя назавжди, Check-up організму потрібен хоча б раз на два роки не тільки людям, обирати клініку потрібно за відгуками друзів, яких знаєш особисто, в країні росте неймовірна молодь, розумна, уважна, грамотна. Останній пункт порадував, бо вчорашні собачі лікарі - це зовсім молоді жінки, які настільки уважно оглядали, розпитували, допомогали, що хочу таких лікарів і для себе. Думаю, що час, коли ми довіряли тільки старим за віком лікарям, минув, молоді знають більше, спрацьовує принцип розмиття кордонів, особливо інформаційних. Мені є з чим порівнювати. І щоб закрити тему, бо я знаю, що є ті, хто хвилюється за нашого Картера, на нас чекає ще одна серйозна процедура по видаленню зубів під загальним наркозом, а у нього шуми в серці, тож хвилююсь. Але залишати все як є не хочу, бо бачу, що в нього болить. Тож готуємося. Через тиждень може зробимо. Інколи приходить думка: чи могли наші діди та й, навіть, батьки подумати, що ми в цю найстрашнішу війну будемо мати змогу не тільки жити повноцінним життям, а ще й собаці зуби лікувати. Не повірили б. Ось так змінився час. І він буде змінюватися і далі набагато бистріше, ніж ми собі уявляємо. Думаю, що зовсім скоро ми будемо жити в зовсім іншому вимірі. І, як колись світ змінила індустріалізація, так зараз міняє інформатизація. Нам треба навчитися жити в цьому, знайти своє місце, приймати все те, що приходить, вчитися цим користуватися і виходити на зовсім інший рівень свідомості. Мобільний телефон ми вже освоїли, тепер треба зрозуміти наскільки це наш потужний звʼязок зі світом, з часом, з майбутнім і навчитися не тільки грати на ньому в ігри, бо і тут працює старе прислівʼя «Коли почав орати, то в сопілку не грати». А день сьогодні з доволі складними енергіями. По-перше, ми можемо весь час занурюватися в щось і поглинати ніби в болото, з якого важко вибратися, то ж не «влипайте» навдовго, витратите купу часу, а результат буде мізерним; по-друге, емоції можуть скакати, як мʼячик, кинутий об стінку: чим сильніше кинеш, тим болючіше вдарить при поверненні; в-третіх, настрій повністю залежить від того, чи «залипли» ми на чомусь і скільки емоцій вкладаємо в будь-яку подію. Тож не «залипайте» в соцмережах та новинах, нічого нового там не буде, тільки пережовування на новий лад всього, що вже сталося - це стосується політики, інформації по війні та справ на зовнішньому периметрі. З нового можуть бути тільки нові гучні заяви, які так і залишаються заявами. Тож увагу краще приділити собі особисто, тим більше, що по емоціям можуть бути крайнощі: від істерики через позитив до неадекватності через негатив. Тримайте нейтралітет, баланс, не реагуйте ні на що. Сьогодні ще й аферисти активізуються, стережіться обману, чим лагідніше щось пропонують, чим більше намагаються вижати з нас сльози, жалість, тим більше в цьому обману. Не ведіться, бо можна стати жертвою шахраїв. І нагадую про алкоголь, він буде найстрашнішим ворогом для нас сьогодні. Алкогольне отруєння може починатися дуже приємно, але потім.., не говоріть, що я вас не попереджала. Чим спокійніше для нас пройде день, а це тільки наш вибір, як само його провести, тим більше нервових клітин, а також стосунків, відносин ми збережемо. Допомагайте війську і будьте щасливими. Щастя - воно в гармонії та балансі. Тримайте баланс!
👁 158 25-12-15 05:29
15 грудня. Доброго ранку! З початком нового тижня! Він буде підготовкою до Молодика, який прийде 20 грудня о 03.43, а також дня зимового сонцестояння, яке буде в цю неділю, 21 грудня, о 17.03 за Києвом. В цей день Сонце поміняє знак і зайде в знак Козерога, буде найдовша ніч року та поворот на весну. Коли наступає Молодик, а це народження Місяця, то на небі його немає, ми його побачимо лише через три дні. Отже, нас чекає дійсно не тільки найдовша, а й найтемніша ніч року. Не знаю, коли було подібне явище, то попитала у ШІ. Відповідь трохи розсмішила, тож дам цитату: 21 грудня 395 р. до н.е. — у древніх астрономічних таблицях згадується новий Місяць саме 21 грудня того року. Не заспокоїлася і мучила GhatGPT довго, але він повідомив, що щось подібне, близько по датам було в 2014. А от співпадіння - лише у 395 р. до н.е. Ось така цікавинка. Раджу всім приготуватися, бо і самопочуття може бути не дуже, і настрій, і полізуть всі страхи, всі тривоги. Але важливо, як ми себе налаштовуємо. Бо після цього сонце повертає на літо, а зима на мороз. Але ж на літо! Ми з вами вже стільки пережили, що і це переживемо. Але треба підготуватися. Весь тиждень бажано прибирати з свого життя все, що відслугувало, все, що вже виконало свою функцію і повинно з нашою вдячністю піти, як мінімум на покой. Ми один одному повинні дати спокій. Не можна весь час реанімовувати дохлого коня. Не захочемо відпустити самі, це зробить за нас Всесвіт, але, як завжди це буде болісно. І це стосується не тільки нашого, особистого, а й всього світу. Ми вже спостерігаємо за цим процесом, як рушиться те, що здавалося непорушним, незламним та непохитним. І не тільки спостерігаємо, а ще й беремо в цьому участь. Ця війна і є головною рушійною силою, яка показала, що світ жити так раніше, більше не може. Пора змінюватися. Жаль, що через нас, але це треба просто прийняти як даність. Тож весь тиждень прибираємо в своєму житті, не зважаємо увагу на той туман, який буде продовжувати панувати і в зовнішній політиці, і в середині нашій країні. Прибираємо і віримо в світле майбутнє. Ми ж знаємо, що за туманом завжди буває сонце. І воно вийде, головне, щоб ми були готові. Тож для початку треба прибрати все, почистити, помити. І в домі, і в бізнесі, і в родині, і в відносинах, і в голові, і в житті - останне найважливіше. Добре розпочинати процес саме сьогодні. Покопайтеся в своєму минулому, що хочеться залишити, а що викинути назавжди. Не справляєтеся самі, йдіть до фахівців, до психологів, коучів, астрологів, тарологів. Викиньте усі наші хибні переконання, що це шарлатани. Їх там не більше ніж в торгівлі, медицині, науці, журналістиці, а ще серед депутатів та чиновників. Шарлатани є скрізь. Допомагайте собі. День сьогодні неспішний, але із світлими енергіями. Головне - не спішіть. Все буде відбуватися в своєму темпі. Можливі затори на дорозі, а тут ще й сніг, і понеділок, все разом. Тож виходьте чи виїжджайте заздалегідь. Не спішить сьогодні нікуди, бо можуть бути нервові зриви через це або серцеві напади. Будьте спокійними, не лізьте в те, що збуджує психіку, не робіть собі ведмежу послугу. І ще одна важлива порада - відмовтеся зараз від алкоголю, хоча б до кінця тижня. Все, що зараз туманить мозок, який в нас і так затуманений, може привести до непоправних наслідків і, навіть, трагедій. Бережіть себе. Допомагайте війську - це краще робити весь час, підтримуйте тих, кому важко, слідкуйте за своїм здоровʼям, чистять своє життя і будьте щасливими! P. S. Підписуйтеся на мій закритий телеграм канал, там набагато більше інформації, вартість 300 грн в місяць. .
👁 150 25-12-14 05:51
14 грудня. Доброго ранку! У нас випав сніг. І наскільки я люблю сніг в селі, настільки важко сприймаю в місті. Але ми зараз в селі, тож радіємо як діти. Та й енергії дня сьогодні дуже цікаві, сьогодні можна закласти підвалини нашого майбутнього і змінити все. Тобто, події, які сьогодні з нами відбудуться, бистріше за все будуть доленосними. І у кожного з нас такий шанс є. Скоримтаємося ми їм чи ні - то вже залежить від нас. Тому і попереджаю, що шанс буде в кожного. В того, хто сидить і дивиться в телевізор на марафон - він мізерний, ну може інтоксикація бути, це теж може бути майбутнім. Не витрачайте сьогодні час на пусте. До речі, це один із найкращих днів для бізнесу. Так, сьогодні вихідний. Але ніщо не завадить нам попрацювати головою, подумати над розвитком, скласти план, знайти шляхи, як вийти з хаоса. І не забувайте, що найголовніший бізнес- проєкт для нас - це наше власне життя. Тож подумайте, куди хотілося б розвиватися, що мати, від чого відмовитися. Працюйте над стратегією розвитку свого життя. І про родину не забудьте. Це важлива частина нашого особистого бізнес-проєкту, ще є проєкт збереження та покращення вашого здоровʼя. І ще багато чого. Варто упорядкувати всі ці процеси. Сьогодні буде багато енергії, це практично останній день в цьому місячному циклі, коли в нас буде така велика кількість енергії, нагадаю, що вже 20 грудня на нас чекає Молодик, коли ми будемо записувати свої наміри на наступний місячний цикл. Зараз енергії з кожним днем стає все менше і менше. А сьогодні варто подумати, в якому напрямку треба рухатися, окреслити всі можливі варіанти, зрозуміти наслідки, оцінити можливі результати. Не витрачайте такий чудовий день для тупого сидіння на дивані і перегляду якихось страшних новин. Знаю, що в нас війна. Саме тому нам треба займатися упорядкуванням того, що ми маємо і планувати, що хочемо мати, якими бути, куди і яким шляхом йти. Запитайте себе: хто я є, ким я хочу бути, що я люблю. Шукайте відповіді. І нехай це допоможе саме сьогодні побачити своє майбутнє життя, яке ми можемо створити тільки своїми власними руками. А Всесвіт обовʼязково допоможе. Головне мати мрію, розуміти навіщо вона тобі і як до неї йти. Ось таке важливе завдання на сьогодні. Зараз приберемо сніг з доріжок, зарядимося гарним настроєм і за роботу. Завтра з песиками їдемо до лікаря, будемо знову лікувати нашого Картера. От ніколи не запускайте болячку. В нас завжди таке ставлення, що все само пройде і ми чекаємо, замість того, щоб одразу почати лікувати. І з собою ми теж поступаємо так само. Чогось чекаємо. Чого? Риторичне запитання. Але задавайте його собі частіше. Допомагайте війську. Дякуйте воїнам, рятувальникам, волонтерам, медикам. Бо ця подяка потрібна не тільки їм, вона в першу чергу потрібна нам самим. Щастя всім!
👁 148 25-12-13 07:00
13 грудня. Вітаю, друзі! Найголовніше, чому ми вчимося зараз, це - берегти енергію, яка, як ми зараз розуміємо, повинна з чогось братися і кудись віддаватися. Згадаймо шкільний курс: «…енергія в замкненій системі не зникає і не виникає з нічого, а лише перетворюється з одного виду в інший (наприклад, потенційна в кінетичну, хімічна в теплову), причому загальна сума всіх видів енергії залишається незмінною». Отже, для того щоб вона зʼявилася, потрібно джерело живлення. Раніше ми ніколи про це не задумувалися, бо всього в нас було вдосталь. Що робити з електричною нам не зовсім зрозуміло, чим можемо, тим собі і допомагаємо. А от енергію внутрішню, яку потрібне також постійно підтримувати, ми можемо опанувати. Для цього є різні способи. Але сьогодні хочу не про це. А про те, куди ми її і як витрачаємо, на що перетворюємо. Енергії сьогодні буде, навіть, забагато. І потрібно знайти для неї вихід. Бо інакше вона перетвориться на агресію, на роздратування, на злобу. Сьогодні субота, і більшість з нас поруч з близькими, рідними. Тож слідкуйте за тим, щоб це роздратування разом з агресією не поранили ваших рідних. Звертайте увагу, навіть, не на слова, на тон, яким ми говоримо, на наші вчинки, будьте толерантними, намагайтеся знизити градус спілкування. І не провокуйте нікого, щоб не стати жертвою. Сьогодні це може відбутися миттєво. І будь-яке зауваження переросте не просто в перепалку, а й може і в бійку з наслідками, які забути буде важко. Якщо відчуваєте в собі цю агресію, спробуйте скинути її через фізичне навантаження, наприклад, прибирання. І робіть все скрупульозно та практично ідеально, інакше не отримаєте задоволення. І на дорозі будьте обережніше і як водій, і як пішохід. Все проходить в нашому житті, пройде і це. Головне, щоб потім не було боляче. Допомагайте війську. Майте спокійний день і будьте щасливими! P. S. Чудовий світанок сьогодні був. Ділюся з вами цим спокоєм.
👁 124 25-12-12 05:55
12 грудня. Доброго ранку! І знову ми вчимося жити по-новому, хаос підступає з усіх сторін і щоб його перемогти для початку треба просто прийняти. Як ми приймаємо сніг чи спеку. Вони не приходять за графіком, в них свої процеси. І можна скільки завгодно сперечатися і кричати, обурюватися та дратуватися, але краще взяти парасольку чи натягнути капелюха, щоб бути у відносному комфорті, тобто прийняти. Теж саме відбувається з нами зараз. Так, світло виключають не по графіку, так, проміжки подачі та відсутності його зараз нагадують довгу ніч та короткий день, так, все летить шкереберть. Можна продовжувати, плакатися та тупотіти ногами, до речі це теж треба робити, тільки не сприймати близько до серця, щоб не говорили, що нам байдуже, а можна прийняти цей період і намагатися жити в ньому, підлаштовуватися, навчитися перетворювати цей хаос собі на користь. Але перший крок - це прийняти. І цьому нам всім без виключення треба вчитися. Як і вчитися тримати емоції, щоб з холодною головою знайти рішення, воно завжди є, просто воно нам не подобається, бо треба щось робити додаткове, а це не подобається або на це потрібен час. З часом ми теж не вміємо працювати. І цьому теж треба вчитися. Отже, вчитися і вчитися. В незалежності від віку, від статі, від кількості дипломів. І сьогодні чудовий день, щоб зрозуміти, а чого особисто ми не знаємо, що було б важливо взяти в життя, щоб зробити його більш збалансованим та гармонійним. Потім знайти інформацію і розпочати оцей процес навчання, який може розтягнутися в часі, але обовʼязково дасть результат - ми станемо спокійнішими в збережемо нерви. Почніть цей процес саме сьогодні, бо енергії дня сприяють цьому. А ще, згадайте своїх вчителів, не тільки шкільних, тих, хто вчив життю в усіх її проявах і подякуйте. Будьте також обережніше з грошима, не давайте в борг і не беріть самі кредити та позики. А от благодійність сьогодні дасть чудовий результат. Чим більше допоможете, тим більше повернеться, примножене в декілька разів. Перевіряла особисто. Щоб не шукали кому допомогти, бо можна нарватися на аферистів, даю картку волонтерки, якій довіряю 4441111128188228Майте спокійний день та будьте щасливими!📚🎴22 місячний день. 11 грудня 23.43 ➡️ 00.50 13 грудня. Тобто весь сьогоднішній день. Ми прожили три чверті місячного циклу. Йдемо на завершення всіх справ та повну очистку простору, щоб потім наповнити його своїми намірами та бажаннями. Щоб енергія, яку нам дає Всесвіт не витрачалася на те, що віджило себе, а йшла на те, що нам необхідно. Всесвіт намагається підказати нам, що робити, як діяти, як жити. Збирайте ці знаки, сни, записуйте. Бо втратимо інформацію. Для розшифровки включайте інтуїцію. 🌗 в знаку Діви ♍️ до 16.51, потім без курсу і з 18.04в Терезах ♎️Впорядковуємо, прибираємо, звертаємо увагу на деталі. В період без курсу нічого нового не призначаємо. Потім головні теми: баланс та гармонія. Символ: Слон Ганєша. Карти Таро. Золотий ключик. Книга.
👁 159 25-12-11 05:52
11 грудня. Доброго ранку! Світло було з 3.30 і до 7 ранку. Скільки не буде, не зрозуміло. По графіку до 14, а потім ввечері біля 17 знову відключать. Встигла заправити всі прилади, та й світла зараз потрібно менше, ранок, все ж таки, а далі - день. Встигнемо відновити все, щоб ввечері не було багато незручностей. Води теж набрала. В хаті тепло. Протримаємося. Зараз вся країна так. Важко тільки, що інтернет працює дуже слабо в мене. Але знайду можливість відправити пост, бо знаю, що багато хто чекає. І займуся чисткою телефону, давно збиралась. І вам раджу. Нагадую, що протягом двох тижнів ми все чистимо, викидаємо, звільняємося від покладів та накопичень, що забирають нашу енергію і місце. Це як памʼять в телефоні чи компʼютері - не почистимо, нового не покладемо, місця не буде. Отже, сьогодні в нас день колективної енергії. Якщо у вас є якась справа, яку дуже важко вирішити самостійно, звертайтеся до друзів. А якщо звернуться до вас, то знайдіть час відгукнутися. Чим більше ми сьогодні допоможемо іншим, тим більше отримаємо допомоги, коли попросимо. Все в цьому світі взаємо повʼязано. День активний. Не намагайтеся сьогодні провести його в спокої, не вийде. Самі обирайте свій маршрут, план та завдання. Бо інакше можуть посипатися події, які примусять таки підняти попу з дивану. Сьогодні можна починати щось нове, але тільки якщо ви це ретельно продумали і розумієте, яким повинен бути результат. І добре, якщо ця справа повʼязана з іншими людьми, памʼятаєте про колективну енергію? Тоді все буде йти швидко і без проблем. Придивляйтеся уважно до свого оточення, бо саме сьогодні легко зрозуміти, хто звик їздити на вас. Якщо вам це подобається, то продовжуйте. Якщо ні, то позбавляйтеся, бо такі люди тягнуть вашу енергію, забирають її з тих справ, які ви робите для себе особисто. День зі світлими енергіями, але сьогодні наша гординя, зарозумілість можуть полізти зі всіх шпарин. І ось саме ці прояви тоді зіграють з нами злий жарт, як наслідки - можна втратити партнерів, друзів, близьких людей. Вони просто відвернутися від вас. А якщо відчуваєте неспокій, тривогу, невдоволення, роздратування, займіться творчістю. Вона рятує. Почитайте вірши, спробуйте написати самі. Бо сьогодні ще й день поетів. Обмінюйтеся віршами між собою, включайте оту колективну енергію, вона дасть наснагу та гарний настрій. Допомагайте війську. Бо їм там все одно важче ніж нам тут. Майте активний день. Не нехтуйте тривогами, бо всяка гидота може летіти з неба, бережіть себе. Щастя всім!🐎 21 місячний день10 грудня 22.29➡️ 23.43 11 грудня. 🌖 в знаку Діви. Порядок в усьому, турбота про здоровʼя, аналітика, увага до деталей - теми сьогоднішнього дня. Символ: Кінь. Табун
👁 130 25-12-10 08:06
10 грудня. Доброго раночку! Ви помітили, що сонечко появилося на небі, визирнуло з хмар, які розступилися, щоб дати йому можливість поліпшити наш настрій? І день сьогодні зі світлими енергіями. Відчуйте їх. Прийміть і думайте, формуйте своє власне майбутнє. Цього ніхто не зробить за нас. Коли в нас є розуміння як ми хочемо жити, то усі події, які відбуваються, можуть вносити свої корективи, але коли такого розуміння немає, то в нас панує хаос. А зараз такий час, що хаос будуть примусово організовувати в певну структуру, навіть роблячи нам боляче. Тож краще самим займатися цією справою: впорядковувати, прибирати, викидати зайве, звільняти місце для нового. Але є умови: нам потрібно вірити в себе, викинути всі сумніви і нічого не боятися, в першу чергу самих себе. Зневіра та боягузтво роблять нас слабкими. Бо є страх - це коли ми інтуїтивно захищаємо себе і тим часто рятуємо, а є боягузтво, яке не дає нам використати усі свої можливості, щоб досягти бажаного. Боягузтво і відсутність віри в себе - близнюки. Як тільки позбавитесь одного, піде і друге. Сьогодні буде багато різних подій в світі, я про це попереджала ще в понеділок. Вони вже накинулися на нас і будуть продовжувати це робити. Це і різні скандали, викриття, раптові новини, навіть катастрофи. Але це не обовʼязково в Україні чи тільки в України. Це ситуація в усьому світі буде така. Може знову пропадати звʼязок, лягати платіжні системи, відмінятися зустрічі, домовленості. Емоційні гойдалки та зміна настрою, головні болі - все це потрібно пережити. Як? Не занурюватися! Дуже простий рецепт. Залізете в усе це і нервовий зрив чи сердцевий напад гарантовано. Подумайте, чи потрібно воно вам, якщо ви не вмієте реагувати на все з холодною головою. І не з ким не сперечайтеся. А хотітися буде до нестями. Нічого не виграєте, а от стосунки, настрій, а інколи і свою репутацію точно спаплюжете. Більше дихайте, гуляйте на свіжому повітрі, ходіть пішки. Я сьогодні вранці не могла надихатися. Пішли гуляти з песиками з самого рання, аж ніс замерз. Так ми скучили за сонцем. Гуляйте і думайте про своє майбутнє. Все колись закінчується. Закінчиться туман в наших головах, словах, вчинках. І навіть війна закінчиться, обовʼязково. І нам треба не тільки розуміти як ми будемо жити в нових умовах, а вже зараз формувати фундамент нашого майбутнього життя. Тож ж чим займатися. Допомагайте війську, бо без тих, хто зараз на фронті, наше майбутнє не зможе бути майбутнім вільних людей. Допомагайте чим можете. Вони повинні відчути нашу допомогу. І замість величезної кількості смаколиків, які зараз на свята будуть іти на фронт, а там їх і зараз вистачає, бо волонтери працюють, задонатьте на автодля 225 ЗРК на Харківському напрямку. Щоб не шукали, даю картку волонтерки, якій довіряю. І стережіться обману. Зараз активізувалися аферисти всіх ґатунків. Будьте щасливими і бережіть себе! 4441111128188228.