Source
Енергії дня | 4 січня. Доброго ранку! Ну, що, як справи, як настрій? Вчорашні події ...
171 Views/Reach
2026-01-04 07:01
Message №5000
4 січня. Доброго ранку! Ну, що, як справи, як настрій? Вчорашні події вже почали активно змінювати світовий порядок. І це тільки початок. Хочу, щоб всі, хто читає те, що я пишу, усвідомили для себе: весь рік буде полихати в світі, енергії та агресії буде неймовірно багато, але це неперевершений час для того, щоб зробити те, про що ви мріяли все життя. Змінити себе, перестати бути сіренькою мишею, зробити те, що важливо для вас, досягти будь-якої мети, головне - діяти і не чекати, сидячі на дивані, бо тоді можна так і залишитися спостерігачем і бути викинутим життям кудись на задвірки. В далі жалкувати все життя. Ніколи нічого вже не повернеться. Такого життя, як було, не буде. Прийміть це. Якщо маєте амбітні плани, розпочинайте рух. Якщо просто хочеться жити в задоволення, то займайтеся собою, своїм здоровʼям, своїм тілом, свідомістю, цінностями. Передивіться, що вас перестало влаштовувати, що не приносить більше задоволення, куди хочеться йти та здобувати, чим займатися, що опановувати. Викидайте зайве і наповнюйтеся потрібним. Відкриваються неймовірні можливості і той, хто їх використає, отримає гарний приз на все життя. А сьогодні готуйте для цього злітну смугу, набирайтеся сил через родинні звязки, через спілкування з друзями, через ті справи, які ви любите, через творчість, через допомогу війську. Набирайтеся сил через красу наших людей. Ви помічали, яка ми красива нація? Тож зверніть на це увагу, бо краса - теж сила. А ще здобувайте силу через нашу креативність, через наш потенціал, бо ми створили в світі так багато, на жаль, практично все воно було вкрадено, але зараз будуть відкриватися і ці таємниці. Дізнавайтеся, відкривайте, пишайтеся! І це буде ще один стимулом для радісного життя. Дякуйте Всесвіту, собі, тим, хто поруч, обовʼязково нашим воїнам, рятувальникам, медикам, волонтерам і вірте в себе і нашу країну. Щастя всім!