Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Енергії дня
Added 06 Dec 2025

Енергії дня

@lunniesutki
Number of subscribers: 579
Photos: 1,910
Videos: 161
Links: 119
Description:
Ранкове налаштування кожного дня для гармонійного життя.

👥 Number of subscribers

579
Average/Day:: 0
Average/Week:: +1
Average/Month:: -10

👁️ Average views per message

155
Average/Day:: 140
Average/Week:: 150
ERR: 26.77%

📊 Messages per Day

1.8
Last day: 0
Week average: 1.3
Average per day: 1.8

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 191 25-12-30 06:02
30 грудня. Доброго ранку! Світ бурлить, кипить, шипить, а результату немає, як я вам і писала раніше. Не буде жодних рішень ніяких переговорів, окрім тих, що знову брехня та недолугість править світом. У мене є погана новина: в новому році вся брехня вийде на поверхню, стане очевидністю, а не припущенням і нам буде дуже боляче, але почнеться очищення від бруду, в першу чергу ментального. Є таке припущення, що Всесвіт втомився від брехні і почне з цим боротися дуже активно. Ось тоді і буде рух. Тож не варто витрачати дорогоцінну енергію, якої в нас не так і багато, на оці переживання, розмови та припущення. До кінця цього року залишилося всього два дні, тож краще підбийте підсумки, зрозумійте, що було важливого в цей рік, як само він минув для вас, що відбулося, а що ні. Для вас особисто, для вашої родини, оточення. І що хотілося б залишити в ньому назавжди і не тягнути в наступний, а що обовʼязково зберегти. Сьогодні до полудня в нас буде повно сил, які важливо не злити на метушню та пусті балачки. Бо ніщо так не вимотує, як хаотичний рух. Намагайтеся впорядковувати своє життя. Зараз так багато чинників, які заважають це робити: і повітряні, і відключення світла, і зникнення інтернету, і якісь інші несподівані події. Все це вчить нас бути системними, але гнучкими. Мати свій розклад, але підлаштовувати його під певні моменти. Намагайтеся опанувати це. Мені, наприклад, це дуже важко, будь-яка подія поза планом, просто вибиває з колії, перетворює життя на якусь суцільну метушню, коли ввечері розумієш, що втомився неймовірно, а зроблено - мізер. Вчимося гнучкості та впорядкуванню разом. Напишіть, як у вас, ви все встигаєте, все вдається? Може у когось є певний досвід, як це робити, діліться. Я поки що хоч трохи навчилася не злитися, якщо щось відбувається по за планом і сприймати це як час переключення на інші справи. Сьогодні пополудні прийдуть енергії відкритого серця це означає, що нам треба, в першу чергу, любити себе, своє оточення, своє власне серце і свою душу. Яка вона в вас? Бо коли ми не любимо себе, то не любимо цілий світ. Чесність, як я вже відзначила, буде правити світом в наступному році, і це, в першу чергу, чесність з самим собою. Тож варто почати з себе. Відкрийте своє серце і подивіться, а що там? Може прийшла пора почистити думки та відношення до людей? Ми всі зараз невиспані, невпорядковані, невпевнені в собі, роздратовані, частіше ненавидимо, ніж любимо. Спробуйте поміняти для початку своє відношення до людей, не лізьте в тупі драчки, не засуджуйте нікого, сприймайте світ з позиції добра, хоча нас весь час вчили як раз ненавидіти, особливо моє покоління. Переключайтеся. І ви побачите, як змінюється світ. Допомагайте війську, дякуйте їм, а також волонтерам, рятувальникам, медикам. Вони як раз роблять свою справу з позиції любові та добра, бо мають небайдужі серця. Майте і ви. Щастя всім!
👁 185 25-12-29 08:46
29 грудня. Доброго ранку! Світла немає з вчорашнього раннього вечора. Немає через це води, тепла і інтернету. Не зовсім була готова до такого довгого періоду. Розумію, що це не відключення, це аварія. На жаль, в нас весь час так: пішов дощ, сніг, вітер подув - електрика зникає. Чому? Мабуть пора почати задавати питання місцевим службам, які виглядають дуже неприємно на фоні тієї дійсно виснажливої роботи, яку робить ДТЕК. Ось така робота на місцях. Нам не звикати. Тож я вже вмію і пічку розтоплювати, і котел на дровах. Через годину, якщо електрики не буде, то піду ще й генератор освоювати. Не люблю, але прийдеться, бо скоро пара з рота піде. Квіти жалко. Ранком довелося ще й доріжки почистити від снігу, щоб ходити можна було. Фізичні навантаження такого плану не замінять повноцінну ранкову зарядку, але, якщо чесно, то отримала задоволення, бо кількість светрів не дають робити зарядку Сьогодні важливо активно рухатися. Фізичні навантаження варто збільшити. Бо інакше прибуваюча енергія буде самостійно шукати вихід і де вона його знайде, не відомо, краще це все ж таки контролювати. Беріться за якісь справи, які давно відкладали. На їх виконання зараз будуть і сили, і енергія. Будьте обережніше з власною гординею та пихатістю, сьогодні вони може зіграти погану роль в вашому житті. Виправити буде дуже важко. Допомагайте війську. Майте вдалий день та будьте щасливими!
👁 192 25-12-28 06:33
28 грудня. Доброго ранку! Бувають дні, коли дуже важко писати. Пишу щоранку, заготовок не роблю, пишу те, що йде в цей час від серця. Ми в селі, то тут тихо, немає такого жаху як в Києві чи в передмісті. І тут здається, що війни вже давно немає, що живемо в мирі та спокої. А потім дивишся соцмережі, говориш з людьми, бачиш відео.… Намагаюся не занурюватися, щоб не травити соті душу. І ще раз дякую Всесвіту, що в мене є дім, що моя робота не потребує присутності в офісі, що все можу робити онлайн, що можу малювати, готувати собі щось смачненьке, консультувати та допомагати людям чим можу. Сьогоднішнім недільним ранком намагайтеся не зірватися на сварку. До полудня нам буде хотітися комусь перекинути, як мʼячик, своє роздратування, свою тривогу, свій біль, свою втому від того, що зараз відбувається. Якщо у вас саме такий стан, то ще не прийняли дійсність. Її важко прийняти, важко адаптуватися, розум все одно чинить супротив. Але ж ваші рідні не винні в цьому. Вони в такому самому стані, просто не можуть або не хочуть відповісти. Тож краще прибрати сніг чи дати собі якесь фізичне навантаження, можна, навіть, покричати в ванній чи на балконі, тільки не намагайтеся викинути це з себе на рідних. Бо цей біль, який ви їм додаєте від себе, може стати тим самим тягарем, який вони не витримають або не захочуть тягнути. Більш того, зараз іде час, коли ми не захочемо тягнути те, що нам важко, або не потрібно, або набридло. Бажання свободи буде більшим за почуття відповідальності чи жалості. Тож можна залишитися на самоті. Тримайтеся до полудня, потім попустить. І на зміну прийде зовсім інший настрій: нам захочеться щось робити, рухатися, кудись докладати свої зусилля. Оця дієвість - рятує. Вона допомагає пережити всі жахіття, як колись допомогла нашим пращурам. Спокійних часів не було ніколи. Ми не якісь унікальні. Нам і так сильно повезло, що ми стільки часу жили без війни. Згадую маму, тата, вони народилися перед самою війною, пережили все, що випало на ці часи спочатку дітьми, потім підлітками, потім повне обмеження в усьому та життя по вказівкам. І були щасливі. Нас народили. Згадую дідів, яких ніколи не бачила, тільки на фото, маминому татові було 28, коли його розстріляли фашисти, лише 28! Директор школи, випускник Варшавського університету, 5 мов, красень, обожнював своїх дітей… Другий дід - кадровий офіцер, прикордонник, був засланий аж в Термез, бо заступився за жінку, яку бив старіший офіцер, не промовчав. Теж красень. Теж бачила тільки на фото. А наші прабабусі, прадіди - революція, війни, розкуркулювання, заслання. Тож спокійних часів не буває та й не було ніколи. Згадайте сьогодні увесь свій рід. Бо це наше коріння, яке намагалися вирвати, спаплюжити, принизити, але не знищили. Саме тому є ми. І нехай сила нашого роду береже нас сьогодні. Якщо є можливість, сходіть в Храм, помоліться, поставте свічечки. Якщо немає такої можливості, то просто згадайте, подякуйте кожному з своїх пращурів за ту силу, яку маєте, за їх підтримку і за те, що ви просто є. Саме за це воює наша країна, за волю та свободу. І ми здобудемо це. Що потім з цим робити? Варто думати вже зараз. Якщо ми кожен дамо лад своїй родині, зробимо щасливими і себе, і своїх рідних, то ми вже будемо країною щасливих людей. Тож допомагайте війську і шукайте своє щастя, воно поруч, воно в середині нас. Тож щастя всім!
👁 146 25-12-27 06:11
27 грудня. Доброго ранку! Ми живі, ми в своїх домівках, ми готуємо собі сніданок, ми читаємо соцмережі, в нас є плани на майбутнє, тож ранок добрий, щоб не відбувалося. Чергова масована атака на Україну, на жаль, чергова, не остання. І нам треба триматися, щоб не впасти у відчай. Тому збираємо себе в купку і розпочинаємо день. Прожити його треба з гідністю, переробити всі домашні справи, які намітили, сказати собі: «Я можу, я зроблю, в мене все вийде» і братися до роботи. Ми всі готуємо домівки до Нового року, думаємо над стравами, шукаємо нові рецепти, прибираємо, прикрашаємо. Це найкраще заняття на сьогодні. Головне - не лякатися, не впадати у відчай, не робити собі серцеві напади і не сваритися з рідними. Бо день сьогодні складний. Можуть повилазити всі страхи із всіх шпарин. Але це ми дозволяємо їм панувати, ми і тільки ми. Я не закликаю бути байдужими. Я закликаю до дій. Можете допомогти постраждалим? Робіть це. Можете допомогти нашим військовим? Робіть це. Можете писати англійською, іспанською, китайською та розповсюджувати інформацію в іноземних соцмережах? Робіть це. Тільки не сидіть і не плачте, не нийте і не перепощуйте чиїсь думки, які нічого не мають спільного з дійсністю: хтось сказав, хтось подумав, хтось припустив. Наші страхи деморалізують нас. Вони примушують тіло в першу чергу шукати норку, схованку, закритися від світу і заплющити очі. Це ж і є головна мета ворога - повна деморалізація. Тож не допомагайте ворогу. Сьогодні ми ніби повернуті в середину себе. І кожен бачить те, чим наповнений. Не всім це подобається. І зʼявляється заздрість, гнів, непорозуміння, зарозумілість, пихатість. І на фоні цього розквітає агресія, яка потребує виходу і пошуку жертви. Сьогодні субота, ми в основному серед рідних та близьких. На кого буде направлена ця агресія? Правильно. Тож схаменіться, зупиніться і направте сили на те, щоб зробити щось важливе, що потребує фізичного навантаження або деталізації. І мозок займете, і справу зробите. Наші страхи допомагають нам вижити. Прислухайтеся до них, але не роздмухуйте іх, бо вони можуть перетворити наше життя на пекло. Купа тривожних думок в голові про те, що ще не сталося і може ніколи не станеться, виснажує. Тож женіть їх геть. Ми зможемо. Ми вистоїмо. Ми витримаємо. Більш того, ми бʼємо ворога на його ж території. Тож думайте про те, як захистити себе. Як зробити наші страхи нашими помічниками. А це можливо. Бо саме страхи вказують де в нас болючі точки і з чим треба працювати. Допомагайте війську. Допомагайте тим, хто потребує допомоги, хто слабкіший, беззахисніший. Допомагайте. І дякуйте Всесвіту за те, що в нас є. Майте спокійний день і будьте щасливими!
👁 139 25-12-25 07:23
25 грудня. Доброго ранку! Вітаю вас усіх з Різдвом! І хочу побажати того, чого в нас немає у багатьох: ВІРИ! Справжньої, чесної, доброї, розумної, від серця, тієї віри, яка допомагає нам не просто вижити в цих складних умовах, а ще й можливість бачити своє світле майбутнє і наближати його. Нехай зневіра піде геть, женіть її, саме вона руйнує нас, народжує сумніви, примушує опускати руки. Ми переможемо, ми вже перемогли. Але тепер треба вистояти. І ми це зробимо. І вже робимо і будемо робити заради того, щоб бути вільними, самостійними та самодостатніми. Наша країна дуже багата і основний наш скарб - це ми з вами, люди, українці. Бо українець - це нація, а не національність. Тож віримо в себе, віримо в тих, хто поруч, в тих, хто захищає нас зараз, віримо в своє світле майбутнє. Сьогодні Всесвіт чує наші думки та наші слова, які йдуть з підсвідомості, тобто те, що є насправді в нашій голові. Уважно ставтеся до всього, що говорите. Бо всі слова сьогодні збуваються. Говоріть один одному більше теплих слів, компліментів, слів любові, освідчуйтесь в коханні, ставьтеся з розуміння один до одного. І нехай наші слова будуть до душі всім. В нас є одне чарівне слово, яке завжди рятує та захищає. Це слово-оберіг - «дякую». Чим більше ми сьогодні будемо дякувати один одному, нашим воїнам, медикам, рятувальникам, волонтерам, тим більше буде світла та тепла в нашій країні. Я дякую кожному з вас за все, що ви принесли і несете в моє життя, я дякую кожному за довіру, за ваше ставлення, за вашу дружбу. Дякую. 🙏 Шастя всім! З Різдвом вас!
👁 139 25-12-24 12:58
Друзі! Я дякую вам, що ви зі мною вже такий довгий час. Але ви дізнаєтеся про енергії дня зранку, а як було би добре знати це заздалегідь, щоб правильно спланувати події свого життя. Тим більше, що наступний рік буде більш жорстким ніж теперішній і нам доведеться не тільки навчитися приймати все те, що він принесе, а й реагувати так, щоб це було вигідно саме нам, тобто всі підлаштовуватися під події, які будуть. Я підготувала опис енергій дня з 1 січня до 1 серпня 2026 року. Там не тільки енергії Місяця, а й вплив аспектів інших планет, затемнень та інших астрономічних явищ. Кожного дня ви зможете дізнатися про: - настрій,- символ дня,- пораду дня, - починання,- бізнес- фінанси- спілкування- здоровʼя- інтимне життя,- сновидіння- ключові словаЯ хотіла видати це окремою книжкою, але видавництво не встигало поставити це в продаж до нового року. Тому перенесла друк на наступний рік. Зараз доступна електронна версія, яку можна придбати, подарувати або користуватися самостійно. При бажанні я можу адаптувати календар під ваш особистий день народження, зробити його індивідуальним. Вартість: - базовий календар - 1500 грн- адаптований під вашу дату народження - 2000 грн. Заявки можна залишити тут або @VictoryYakovleva
👁 154 25-12-23 05:42
23 грудня. Доброго ранку! Ми в Києві. Сьогодні у нашого Картера намічена стоматологічна операція. Але вже оголошена повітряна, тож чи буде сьогодні, поки не зрозуміло. Та й аналізи треба всі здати і тільки після цього або відбудеться, або ні. Ми приїхали всією своєю зооспільнотою, я не наважилася кошенят залишити самими на декілька днів. Ще дуже маленькі. Тож подорожників прибавилося. Якщо чесно, то це тільки на фото виглядає таким ідеалістичним та красивим. Кошенята відкрили для мене інший світ, до якого ми з собаканями поступово звикаємо. Найстрашніше відкриття для мене - вони бігають по столах, підвіконнях, залазять туди, куди жодна собака не додумалася би, намагаються бігати як коні і чомусь переважно вночі. Розумію, як зараз сміються кошатники. Так, я це чомусь випустила з голови. Боремося, звикаємо один до одного, намагаємося знайти спільну мову. Чого і вам бажаю: знаходити спільну мову, але відстоювати свої інтереси. День сьогодні цікавий, хоча, якщо чесно, то всі дні цікаві. Немає поганих чи хороших, є наші думки та враження від певних подій. І це вже ми чіпляємо ярлики: це добре, а це погано, це справедливо, а це ні, це правильно, а це ні в які ворота не лізе. Це все субʼєктивні поняття. І те, що є нормою для одних, зовсім не прийнятно для інших. Але є загально людські цінності, такі як десять заповідей або кодекс честі чи закони тієї чи іншої країни, це можуть бути правила для певної спільноти, наприклад, компанії чи групи людей. Ми можемо їх приймати і бути членом цих осередків чи однодумцями, а можемо бути осторонь. Єдине, чого не варто робити, то це засуджувати, навʼязувати своє, примушувати жити по своїх правилах, вважати себе більш правильним чим інші. Саме через це виникає ненависть, пихатість, що з часом приводить до війни. Саме сьогодні тема справедливості може вийти на перший план. Саме сьогодні ми можемо стикнутися з проявом насильства або примусу жити за чужими правилами. І всі повітряні тривоги, воєнні дії - це звідти, нас намагаються примусити, а якщо не хочемо коритися, то знищити. Теж саме може бути сьогодні і в нашому особистому житті. Хтось може примушувати нас або ми примушувати когось. І от тут зверніть увагу на себе в першу чергу: як часто ми це робимо з дітьми, колегами, тваринами і навіщо? Що нами керує? Бажання показати себе сильними? Наша гординя, пихатість, зарозумілість? І як часто так роблять з нами, а ми мовчимо, приймаємо, ковтаємо і не чинимо опір, отруюючи своє власне життя. Сьогодні варто подумати: а що таке справедливість для нас, що таке правила, закони, традиції. Може вони застарілі, може пора їх змінити, осучаснити? Сьогодні буде світлий та легкий день для тих, хто має принципи і вміє відстоювати їх, для тих, хто захищає слабких, допомагає тим, хто потребує допомоги, хто йде на боротьбу з темрявою заради світла. Тож якщо у вас раптом зіпсувався настрій, або все валиться з рук, чи складається враження, що щось перешкоджає цілий день, задайте собі ті самі питання, які я написала вище. І дайте собі відповідь, тільки чесну. Багато чого відкриєте в собі. Допомагайте війську, дякуйте рятувальникам, медикам та волонтерам. Майте вдалий день та будьте щасливими.
👁 135 25-12-22 06:00
22 грудня. Доброго ранку! З новим тижнем, з передостаннім тижнем цього року! На цьому тижні в нас Різдво, отже, прикрашайте оселю, приводьте в порядок думки, перечитуйте все, що ми записали на Молодик і візьміть в роботу на цьому тижні те, що перше попаде вам в око, де серце скаже: хочу. І беріть до виконання. Ми ще встигаємо навіть в цьому році зробити своє життя більш гармонійним та збалансованим. Добре саме сьогодні, в день дерева, поставити ялинку або хоча б принести її в дім, щоб вона захищала від негараздів і принесла радість та спокій. Наші пращури вважали, що це вічнозелене дерево поєднує небо та землю, є символом безсмертя та оберіг від злих духів. А ще вірили, що це - райське дерево і що саме сьогодні Адам та Єва вкусили заборонений плід і зробили свій вибір, який повністю змінив не тільки їх життя. Таким чином зʼявилися ми з вами, людство. І нам з вами треба обрати як нам жити: в гармонії з самим собою чи в повному хаосі. Гармонія робить наше життя щасливим, хаос втомлює, виснажує, віднімає час і можливості. Тож сьогодні ще й день вибору. Робіть його усвідомлено, прораховуючи наслідки. Кожен свій вчинок вивіряйте, не робіть нічого бездумно. Всі наші вчинки мають наслідки. Всі, без виключення. Якщо не можете зробити вибір, просіть поради у дерева. У того, яке зʼявилося у вас в домі, а якщо купити не встигли, поговоріть з деревом у парку, у садку, виберіть для цього лише 10 хвилин, знайдіть дерево, обніміть його і відчуєте, як тепло та спокій, а з ними і відповідь на найскладніше питання приходять до вас. Спокій дня та його активність будуть залежати тільки від нас з вами, від того, який вибір ми зробимо. Згадайте усіх своїх рідних, своїх пращурів, подякуйте своєму роду, сьогодні і їх день, бо недаром ми шануємо своє генеалогічне дерево, знову таки, дерево. Зараз такий час, коли наші пращури десь поруч з нами. Можна навіть відчути їх. Дякуйте та шануйте. Просіть та згадуйте. Допомагайте війську, дякуйте тим, кого вже немає з нами, памʼятайте, що вони віддали своє життя нам. Тож будьмо гідними їхній памʼяті. Нам треба вирватися із хаоса. І ми зробимо це. Головне вірити, хотіти та робити. Щастя всім. P. S. А в мене ось такий кіт, майже йольский Ну, який кіт, кошеня ще зовсім. Якщо хочете, напишу про них, про всю свою звірячу спільноту, як вони уживаються між собою і про моє життя з ними.
👁 143 25-12-21 05:45
21 грудня. Доброго ранку! Ми підійшли до найтемнішого періоду року. Сьогодні о 17.04 розпочнеться зимове Сонцестояння, тобто Сонце декілька днів підряд буде вставати і заходити в тій же самій точці, йдучи по найкоротшій дузі. Памʼятаєте: Сонце на літо, зима на мороз? Вже з середи починаються морози, вночі доволі суттєві, зверніть увагу. І в нас найкоротші дні та найдовші ночі. Але зовсім скоро день почне відвойовувати потроху у ночі хвилини, щоб до нас прийшла весна. Сьогодні Сонце переходить в знак Козерога, до речі, і Місяць сьогодні теж там, і в нас прокидається впертість, практичність, цілеспрямованість, бажання карʼєрного росту, амбіційність, але разом з цим росте схильність до песимізму, зневіри, пропадає гнучкість, зʼявляється залежність від чужих думок. Просто візьміть це до уваги, коли чомусь псується настрій. Можна валити все на Козерога, так само як ми валимо на нещасного Меркурія, хоча винні в цьому ж звісно не вони, просто треба вчитися володіти своїм життям і самому створювати атмосферу, давати раду, управляти власним станом. Наступний рік примусить нас всіх це зробити: не чекати, поки дадуть чи принесуть, а брати власноруч та створювати самостійно. Нас примусять приймати рішення, а не очікувати, коли їх приймуть за нас. Цікавий та дуже потужний рік. Але про це пізніше. Сьогодні на небі зʼявляється Місяць і ми починаємо відчувати його енергію. Вона дасть нам сили та можливості виконати щось важке, таке, що потребує витривалості та фізичної сили. Добре займатися фізичним навантаженням, наприклад, прибрати вдома чи зробити довгу прогулянку, потанцювати, пограти з дітьми, побігати з собаками. Енергію, що прибуває, необхідно прокачати через себе. Інакше вона може трансформуватися в агресію та не давати спати. Агресію найчастіше ми викидаємо на тих, хто слабше і тих, хто поруч, тобто на найрідніших. Особливо в неділю. Тож зверніть на це увагу. І самі не провокуйте, щоб не попасти під гарячу руку. Сьогодні добре навчатися військовій справі, дякувати військовим та допомагати їм. Відчуєте неймовірний приплив сил та гордість. Нам всім важко зараз. І кожному по своєму: і у війську, і в тилу, і за кордоном. І важливо тримати віру в себе, в країну, в військо. Тож тримаймо цю віру і допомагаймо. Щастя всім!
👁 178 25-12-20 05:34
20 грудня. Доброго ранку! Сьогодні в нас Молодик. Він прийшов вже о 3.43 за Києвом, а це означає, що з самого ранку, як прокинетеся, напишіть свої наміри на наступний місячний цикл, який буде тягнутися аж до 18 січня. Перший тиждень, той, який ще до нового року, треба не втратити і розпочати щось нове, потім буде час для початку нового ще до 3 січня, а потім будемо завершувати те, що вже розпочали. Тож не втрачаємо дорогоцінний час на свята, не відкладаємо на потім нічого важливого, бо «потім» не існує. Як тільки запишете наміри, одразу приступайте до перетворення їх на план дій. Тобто розпишіть послідовно як це треба виконати і поставте термін виконання, тоді ви точно просунетеся до своєї мрії, бо просто записати і сподіватися, що воно щось там саме… ні, так не буває. Щоб щось здійснилося, то треба рухатися або хоча б, як кажуть, «лежати в бік своєї мрії». І це добре зробити саме сьогодні. Робіть перший крок, знайдіть потрібну інформацію, її сьогодні буде багато і йти вона буде прямо в руки. Шукайте, збирайте, аналізуйте, направляйте її для своїх справ. В пригоді стане все, окрім пустих новин, жалістного контенту та чужих думок з приводу того, хто що подумав та хто що сказав. Сьогоднішній день один із найважливіших, коли ви задаєте напрямок руху енергії, яка тільки зароджується. Не втрачайте його. Приділіть собі хоча б хвилин 20, щоб зрозуміти чого ви хочете і навіщо. Цікавими та успішними темами будуть подорожі, особливо за кордон, вивчення іноземних мов, впорядкування власних сторінок в соцмережах, нове навчання, особливо щось таке, що змінює традиційний погляд на все, що є навколо нас. Шукайте свої теми. Записуйте свої наміри. І ні в якому разі не сваріться ні з ким, бо сьогодні все дає корені, «проростає», посваритеся, потім ця образа буде жити в вашому мозку та тілі доволі довго. І обережно з алкоголем, важко буде зупинитися. Не забувайте донатити та допомагати війську! Тож радості, кохання, любові та натхнення всім! Будьте щасливими!🐳🦷🎉2 місячний день. 20 грудня 08.48 ➡️09.30 21 грудня. 🌑 в сузірʼї Козерогу. Чіткість та розклад, дотримання правил та організація безпеки, повага до старших по віку та посаді - все це допоможе опанувати енергії дня. Символ: Кит. Щелепа. Ріг достатку.