Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Енергії дня
Added 06 Dec 2025

Енергії дня

@lunniesutki
Number of subscribers: 579
Photos: 1,910
Videos: 161
Links: 119
Description:
Ранкове налаштування кожного дня для гармонійного життя.
Source

Енергії дня | 14 грудня. Доброго ранку! У нас випав сніг. І наскільки я люблю сніг в...

Telegram community logo - Енергії дня Енергії дня @lunniesutki
150 Views/Reach 2025-12-14 05:51 Message №4947
14 грудня. Доброго ранку! У нас випав сніг. І наскільки я люблю сніг в селі, настільки важко сприймаю в місті. Але ми зараз в селі, тож радіємо як діти. Та й енергії дня сьогодні дуже цікаві, сьогодні можна закласти підвалини нашого майбутнього і змінити все. Тобто, події, які сьогодні з нами відбудуться, бистріше за все будуть доленосними. І у кожного з нас такий шанс є. Скоримтаємося ми їм чи ні - то вже залежить від нас. Тому і попереджаю, що шанс буде в кожного. В того, хто сидить і дивиться в телевізор на марафон - він мізерний, ну може інтоксикація бути, це теж може бути майбутнім. Не витрачайте сьогодні час на пусте. До речі, це один із найкращих днів для бізнесу. Так, сьогодні вихідний. Але ніщо не завадить нам попрацювати головою, подумати над розвитком, скласти план, знайти шляхи, як вийти з хаоса. І не забувайте, що найголовніший бізнес- проєкт для нас - це наше власне життя. Тож подумайте, куди хотілося б розвиватися, що мати, від чого відмовитися. Працюйте над стратегією розвитку свого життя. І про родину не забудьте. Це важлива частина нашого особистого бізнес-проєкту, ще є проєкт збереження та покращення вашого здоровʼя. І ще багато чого. Варто упорядкувати всі ці процеси. Сьогодні буде багато енергії, це практично останній день в цьому місячному циклі, коли в нас буде така велика кількість енергії, нагадаю, що вже 20 грудня на нас чекає Молодик, коли ми будемо записувати свої наміри на наступний місячний цикл. Зараз енергії з кожним днем стає все менше і менше. А сьогодні варто подумати, в якому напрямку треба рухатися, окреслити всі можливі варіанти, зрозуміти наслідки, оцінити можливі результати. Не витрачайте такий чудовий день для тупого сидіння на дивані і перегляду якихось страшних новин. Знаю, що в нас війна. Саме тому нам треба займатися упорядкуванням того, що ми маємо і планувати, що хочемо мати, якими бути, куди і яким шляхом йти. Запитайте себе: хто я є, ким я хочу бути, що я люблю. Шукайте відповіді. І нехай це допоможе саме сьогодні побачити своє майбутнє життя, яке ми можемо створити тільки своїми власними руками. А Всесвіт обовʼязково допоможе. Головне мати мрію, розуміти навіщо вона тобі і як до неї йти. Ось таке важливе завдання на сьогодні. Зараз приберемо сніг з доріжок, зарядимося гарним настроєм і за роботу. Завтра з песиками їдемо до лікаря, будемо знову лікувати нашого Картера. От ніколи не запускайте болячку. В нас завжди таке ставлення, що все само пройде і ми чекаємо, замість того, щоб одразу почати лікувати. І з собою ми теж поступаємо так само. Чогось чекаємо. Чого? Риторичне запитання. Але задавайте його собі частіше. Допомагайте війську. Дякуйте воїнам, рятувальникам, волонтерам, медикам. Бо ця подяка потрібна не тільки їм, вона в першу чергу потрібна нам самим. Щастя всім!