Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Енергії дня
Added 06 Dec 2025

Енергії дня

@lunniesutki
Number of subscribers: 579
Photos: 1,910
Videos: 161
Links: 119
Description:
Ранкове налаштування кожного дня для гармонійного життя.
Source

Енергії дня | 21 грудня. Доброго ранку! Ми підійшли до найтемнішого періоду року. Сь...

Telegram community logo - Енергії дня Енергії дня @lunniesutki
143 Views/Reach 2025-12-21 05:45 Message №4963
21 грудня. Доброго ранку! Ми підійшли до найтемнішого періоду року. Сьогодні о 17.04 розпочнеться зимове Сонцестояння, тобто Сонце декілька днів підряд буде вставати і заходити в тій же самій точці, йдучи по найкоротшій дузі. Памʼятаєте: Сонце на літо, зима на мороз? Вже з середи починаються морози, вночі доволі суттєві, зверніть увагу. І в нас найкоротші дні та найдовші ночі. Але зовсім скоро день почне відвойовувати потроху у ночі хвилини, щоб до нас прийшла весна. Сьогодні Сонце переходить в знак Козерога, до речі, і Місяць сьогодні теж там, і в нас прокидається впертість, практичність, цілеспрямованість, бажання карʼєрного росту, амбіційність, але разом з цим росте схильність до песимізму, зневіри, пропадає гнучкість, зʼявляється залежність від чужих думок. Просто візьміть це до уваги, коли чомусь псується настрій. Можна валити все на Козерога, так само як ми валимо на нещасного Меркурія, хоча винні в цьому ж звісно не вони, просто треба вчитися володіти своїм життям і самому створювати атмосферу, давати раду, управляти власним станом. Наступний рік примусить нас всіх це зробити: не чекати, поки дадуть чи принесуть, а брати власноруч та створювати самостійно. Нас примусять приймати рішення, а не очікувати, коли їх приймуть за нас. Цікавий та дуже потужний рік. Але про це пізніше. Сьогодні на небі зʼявляється Місяць і ми починаємо відчувати його енергію. Вона дасть нам сили та можливості виконати щось важке, таке, що потребує витривалості та фізичної сили. Добре займатися фізичним навантаженням, наприклад, прибрати вдома чи зробити довгу прогулянку, потанцювати, пограти з дітьми, побігати з собаками. Енергію, що прибуває, необхідно прокачати через себе. Інакше вона може трансформуватися в агресію та не давати спати. Агресію найчастіше ми викидаємо на тих, хто слабше і тих, хто поруч, тобто на найрідніших. Особливо в неділю. Тож зверніть на це увагу. І самі не провокуйте, щоб не попасти під гарячу руку. Сьогодні добре навчатися військовій справі, дякувати військовим та допомагати їм. Відчуєте неймовірний приплив сил та гордість. Нам всім важко зараз. І кожному по своєму: і у війську, і в тилу, і за кордоном. І важливо тримати віру в себе, в країну, в військо. Тож тримаймо цю віру і допомагаймо. Щастя всім!