Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ілля і його неправильні враження від фільмів
Added 14 Jul 2024

Ілля і його неправильні враження від фільмів

@ikotika
Number of subscribers: 5 826
Photos: 2,360
Videos: 274
Links: 510
Description:
Переважно писатиму тут відгуки на фільми та в цілому, як в мене справи. Підтримати проект: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: http://surl.li/gxgkk

👥 Number of subscribers

5 826
Average/Day:: -3
Average/Week:: -3
Average/Month:: +5

👁️ Average views per message

2 923
Average/Day:: 4,720
Average/Week:: 2,751
ERR: 50.17%

📊 Messages per Day

1.2
Last day: 1
Week average: 1
Average per day: 1.2

Name change history

Ілля і його неправильні враження від фільмів 2025-11-04
IKOTIKA блог 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Дивні дива (2025) - 5 сезонЧи є збігом те, що вже другий серіал за місяць мені каже, що якщо ви знаходите потойбічного монстра, то слід скинути його на московію?Загалом смішний серіал, фінал взагалі феєричний, коли не знаєш, це черговий тупняк від сценариста, чи продуманий хід? Геніально, словом. До останньої серії тримали інтригу, що сталося з батьками товстуна, молодці.Колись цей серіал запам'ятався офігезним першим сезоном, де була купа яскравих образів, що закарбовувались у пам'ять. Наблизитись до цього успіху вони змогли тільки у четвертому, коли знову з'явились декілька візуальних образів + пісня. А тут... ті ж самі граблі, що й зазвичай.Цей серіал він як "Льодовиковий період" - сценарист щоразу вигадує нових персонажів, бо не знає, що робити зі старими, тож старі просто ходють весь час на фоні та не дуже знають чим себе зайняти. Під п'ятий сезон тих персонажів накопичилось стільки, що нам доводиться знімати прощальні сцени які тривають годину, як у "Володарі перснів".#ікотікаподивився
Оце вийшов там тизер, чи трейлер (не знаю, не дивився) від "Marvel", що в оригіналі називається "Avengers: Doomsday" і хлопці у фокус-групі принесли в чат показувать срач навколо перекладу назви. Мовляв "Сходження Доктора Дума" то крінжа якась. Хоч би "драбинаннє" було.Фанатство пропонує зробити як іспанці. Не в сенсі грабувати португальців з криками "аррр", а перекласти як "Месники: Доктор Дум".Я б тоді запропонував хоча б "Доктор Фатум", або "Доктор Доля". О, знаю: "поДОЛЯємо".Хлопці пропонують тоді вже "Судний День" вже, або, якщо сильно аж потрібно залишити Дума, то лишити "Думздей" на крайняк. А то забагато зайвих слів і звучить як вульгарний привіт з 80-х. Краще б вже вигадали щось креативне.Можна тоді накинути ще варіантів. Якщо потрібен "Судний день", але Дісней вимагають обіграти Доктора Дума, то можна "Думний день", або "День Дум", або "Думи мої, думи", або "Месники: Думай-те" і сиквел "Месники: стадіон, так стадіон".Хтось запропонував піти далі та назвати "Задум Дума", але мені здається, що... навіть "Зад у Дума" звучить краще ніж "Сходження". Коротше, пропоную ще покреативити у коментарях😜
Скубі-Ду: Корпорація "Загадка" (2010-2011) - 1 сезонНастюха відмовилася дивитись, сказала надто дитячий та крінжовий, а мене десь на третій серії почало вкатувати. Тут настільки тупий відбитий гумор, що періодично мене пробивало на хі-хі. Мабуть найменш серйозне видовище, з тих, що бачив по Скубі-Ду, усі персонажі настільки тупі... Насправді, якби не крінжові любовні лінії між командою, я б полюбив цей серіал сильніше. Бо це просто жерсть якась.Водночас це найсерйозніше шоу по Скубі-Ду, що я бачив. Непогана анімація, купа процедуралу, який завжди закінчуються незадовільним поясненням містики. Здивувала наявність глобального сюжету, загалом слабуватого, але для свого часу непоганого. Та й нарешті мінімальні спроби зануритись у лор, де нам кажуть, що підлітки вже понад 25 років займаються розслідуваннями. Геніально. Дуже багато приємних відсиланок і відходів від традиційного формату. Взагалі друга половина сезону, де крінжових стосунків стає менше, прям от непогана.Парадоксальний мульт.#ікотікаподивився
Воно: Ласкаво просимо в Деррі (2025) - 1 сезонЯкщо пробитися крізь перші декілька годин суцільних огиди та дискомфорту, то далі є дещо цікаве. Коли військові виставляють проти Пеннівайза людей з надздібностями. Це ж круто, Іксмени проти іншопланетян. Але Пенівайз легко розкатує Професора Ікс, а те, шо чувак не вміє боятися, взагалі ніяк не вплинуло ні на що. Коротше, злили бійку...Далі серіал забив на будь-яку логіку і просто захотів побути "Грішниками" Куглера, бо це зараз модно. А потім він забув про події "Грішників" і перетворився на "Чорний телефон 2". Мотивів військових я так і не зрозумів. Мені сподобалось, що вони знайшли виправдання, чому прибулець так любить саме образ клоуна. Так, трохи натягнуто, але в цілому ок. І не сподобались відсиланки до фільмів. Будь хто після цих подій, біг би уже з того міста, аж гай би шумів. А ні, вона вирішила тут дитину народжувати. Прибацана.А ще у Пеннівайза немає пластики клоуна, бо то складно, тож у фільмі його перемогли компліментами#ікотікаподивився
Скубі-Ду і привид відьми (1999)Звичайний собі процедурал, невже в цьому і є суть Скубі-Ду, за яку його люблять? Велма єдина, хто зацікавлена в розслідуванні, Фред і Дафна просто зайві, а Шеггі та Скубі дурачки, які фактично в кінці все розкермовують. І вже другий фільм поспіль, я бачу, що Скубі так собі друг...Фільм значно більш злагоджений, аніж попередній, але фінал все одно кострубатий. Та й вони взагалі ніяк не обіграли те, чому команда знову в зборі та займаються розслідуваннями. Вони ж тепер усі дорослі та мали б бути на роботі.А ще цього разу замість двох крутих пісень від запрошених гуртів, у нас один вигаданий гурт Гекс Ґьорлс, і це все круто, але наче й не вистачило чогось. Іронічно, але пісні вписаного в сюжет гурту здаються менш виправданими.І все одно загальне враження чудове, бо, трясця, японська анімація 90-х крута. Мені навіть здається, що це малювали ті самі люди, що й "Бетмена" 90-х, бо прям дуже схоже. Так, із зомбі анфмація вийшла пояскравіше, але все ще круто.#ікотікаподивився
Скубі-Ду на острові Мерців (1998)Сам ніколи не бачив, але багато чув про цей мульт, як найкращий в серії. І це випадок коли в анімації Скубі-Ду нарешті з'явився бюджет. Взагалі я не фанат Скубі-Ду.Загалом - непогано, але першу половину вибішували Шеггі та Скуб, що поводилися як шкідники. Є межа між кумедною дурашливістю і коли ви приходите в гості та починаєте там все розносити, бо ви дебіли.Дуже приємна очевидно японська анімація, прям вау. Особливо монстри якось соковито анімовані. Мене заворожує кількість проробленої роботи, враховуючи, що це целюлоза. Дуже класний саундтрек та й ідея прикольна: що команда виросла, розбіглась по дорослих життях і ось за декілька років збираються знову, коли їх заманюють на таємничій острів, де вони вперше зіштовхнуться із справжньою містикою. Тепер зрозуміло, звідки Джеймс Ґанн вкрав сюжет для кіноадаптації. Але якщо у Ґанна воно було всрато, то тут дуже теж трохи всрато, але душовно якось. Я б сказав, що це було мило, але тут повний шампунь.#ікотікаподивився
Межа (2012-2013) - 5 сезон Яка ж маячня, не Грань, а срань... фух, я витримав.Значно жвавіше за четвертий сезон і сама ідея робоча. Однак оці всі спроби натягнути події попередніх сезонів, типу воно від початку було все так задумано... ну, видно, де вони дійсно щось планували, а де просто натягували як могли. Не думав, що сумуватиму за процедуралом, бо без нього серії доводиться наповнювати мильноперними шмарклями. Вже пофіг на порушення власних правил, хочеться більше поворотів, більше використання персонажів, більше використання референсів до попередніх сезонів. Коли вони сказали, що тепер вони створюватимуть аномалії, які розслідували 5 сезонів, я аж оживився. Але цього майже не було. І так з усім. Прям слабенько.Попри те, що серіал виявився недокрученим в плані глобального сюжету, багато окремих епізодів потім стали іншими проєктами. Я був здивований, скільки тут матеріалу, яким очевидно надихались інші автори.Нарешті закрив ще один гештальт і з'ясував, чим все закінчилося. #ікотікаподивився
Межа (2011-2012) 4 сезонЦе вже не межа, а шиза. Виявляється, навіть без перерви, якщо врубити 4-й сезон після 3-го, воно все одно мало чого зрозуміло. Бо стирання Пітера зі збереженням усіх подій немає сенсу!Переписування реальності... наскільки ж це погано... сценаристи розв'язують собі руки в плані підлаштовування під попередні події і саме тому це й не працює. Я гадав, що сценаристи хочуть надолужити втрачений потенціал. Наприклад, те, що вони недостатньо закрутили історію в попередніх сезонах і не зробили купи цікавого з деякими персонажами. Наприклад, Астрід, Ніна Шарп, Белл, всі вони відчуваються злитими, а Спостерігачів пояснюють першим, що спадає у голову. Але ні, вони докрутили тільки Спостерігачів, видавши тупий, але цікавий твіст. Все інше - навернулося.Новий персонаж не працює, любовна лінія бісить, паралельні світи недожаті, перевертні недожаті і взагалі зникненням Пітера серіал зробив купу кроків назад. З Олівії взагалі зробили Іксмена якогось.Прям дуже погано.#ікотікаподивився
Дорогі співвітчизники та співвітчизниці, до вашої уваги плановий збір та розіграш зарядної станції Ecoflow серед донатерів.Цей збір — перший крок великого проєкту, в якому ми облаштовуємо позиції українських військ на Покровському напрямку та Харківщині. Сьогодні збираємо на:• Супутникові модеми Starlink Internet Satellite Mini з захисними корпусами Adaptis MiniKit для мобільного використання для 2-го загону 73 МЦСпО на Покровський напрям (5 комплектів) – 145 500 грн;• Два квадрокоптери DJI Matrice 4T та дві зарядні станції EcoFlow DELTA 2 для 1-го механізованого батальйону 72 ОМБр на Харківський напрям – 424 000 грн; • Акумуляторні батареї для квадрокоптерів DJI Mavic 3T (16 шт) для 5-го штурмового батальйону 92 ОШБр на Покровський напрям – 144 000 грн.Загальна сума — 713 500 грн.Цього разу ми повторно розігруємо новеньку зарядну станцію Ecoflow River 3, від якої минулого разу відмовився переможець. Шанс виграти Ecoflow має кожен, хто задонатить 200 грн або більше. 1000 грн це 5 шансів на зарядну станцію. Долучайся, будь ласка, треба допомогти солдатам:https://send.monobank.ua/jar/5SGCpc6NnT4874100020197649 (копіюється при натисканні)
Молодий Ганнібал (2007)Цей Ганнібал ганібал-ганібал, і заганібал усіх.Отже, з того, що я прочитав, схоже, не одному мені після показаного в "Червоному драконі" спало на думку "нашо вони роблять ремейк "Ягнят", якшо в них у зав'язці є чудова історія?" Ділаурентіс так само відчув попит від аудиторії дізнатись про минуле Ганнібала і він зв'язався з автором книги та попросив написати ще щось. Типу "ми робитимемо це з тобою чи без тебе". І автор книги погодився написати книжку і одночасно з нею сценарій-адаптацію до власної книги. Тож книгу опубліковали за пару місяців до екранізації. Фільм, як я побачив, прям дуже хаяли за те, що Ганнібалу дали супербанальну передисторію, суцільні кліше. І взагалі якось це все взагалі не в дусі франшизи. Але особисто мені зараз це було болюче дивитись. Бо вони показували німців, які після того як мародерили, вбивали, ґвалтували та катували просто повернулись до сімей з награбованим та жили своє найкраще життя у розкоші, а я бачу, що зараз рашкенці роблять все те саме. Такі самі виродки, що намагаються вийти сухими з води.У фільму декілька проблем. По-перше, він не детектив. До цього не детективом був тільки "Ганнібал" і то був гімнячий фільм. По-друге, кіно пропонує нам вболівати за Ганнібала, поки він мститься німцям. А я не хочу вболівати за Ганнібала. І як би у мене зараз образ німців не підсилювався тим, що я бачу в них типових рашистів і щиро зичу їм всього найгіршого, Ганнібал також покидьок і пішов він в сраку. По-третє вони вирішили показати дитинство Ганнібала під час другої світової, коли німці з'їли його молодшу сестру. І це точно НЕ ТЕ, шо всі хотіли б побачити. Це буквально ламає навіть таймлайн. Якшо він 34-го року народження, то в "Червоному драконі" йому має бути 46 на момент, коли його піймали, в "Ягнятах" йому 54, а він там явно молодший, а в "Ганнібалі йому має бути 64, а він щось занадто жваво бігає, як на цей вік.Автор згадав, як Ганнібал питав Клеріс, чи перестала вона чути ягнят, і персонажа Нортона теж там щось схоже питав, і побудував весь фільм на тому, як Ганнібал позбувається криків увісні власних "ягнят". Через що цей фільм про те, як Ганнібал майже доєднався до Массаду.Але актор дійсно грає моторошно. Якщо Гопкінс в "Драконі" сказав, що просто вже не заморочувався, а чисто розважався в тому образі, забивши на слово "тонкість", то цей хлоп, так само забивши, лякає мене значно більше. Він вже тупо як Джокер.Ще один гімнячий фільм #ікотікаподивився