Source
Ілля і його неправильні враження від фільмів | Скубі-Ду: Корпорація "Загадка" (2010-2011) - 1 сезонНастюха відмовилас...
3 390 Views/Reach
2025-12-23 08:04
Message №3499
Скубі-Ду: Корпорація "Загадка" (2010-2011) - 1 сезонНастюха відмовилася дивитись, сказала надто дитячий та крінжовий, а мене десь на третій серії почало вкатувати. Тут настільки тупий відбитий гумор, що періодично мене пробивало на хі-хі. Мабуть найменш серйозне видовище, з тих, що бачив по Скубі-Ду, усі персонажі настільки тупі... Насправді, якби не крінжові любовні лінії між командою, я б полюбив цей серіал сильніше. Бо це просто жерсть якась.Водночас це найсерйозніше шоу по Скубі-Ду, що я бачив. Непогана анімація, купа процедуралу, який завжди закінчуються незадовільним поясненням містики. Здивувала наявність глобального сюжету, загалом слабуватого, але для свого часу непоганого. Та й нарешті мінімальні спроби зануритись у лор, де нам кажуть, що підлітки вже понад 25 років займаються розслідуваннями. Геніально. Дуже багато приємних відсиланок і відходів від традиційного формату. Взагалі друга половина сезону, де крінжових стосунків стає менше, прям от непогана.Парадоксальний мульт.#ікотікаподивився