Source
Ілля і його неправильні враження від фільмів | Воно: Ласкаво просимо в Деррі (2025) - 1 сезонЯкщо пробитися крізь пер...
4 160 Views/Reach
2025-12-17 07:06
Message №3495
Воно: Ласкаво просимо в Деррі (2025) - 1 сезонЯкщо пробитися крізь перші декілька годин суцільних огиди та дискомфорту, то далі є дещо цікаве. Коли військові виставляють проти Пеннівайза людей з надздібностями. Це ж круто, Іксмени проти іншопланетян. Але Пенівайз легко розкатує Професора Ікс, а те, шо чувак не вміє боятися, взагалі ніяк не вплинуло ні на що. Коротше, злили бійку...Далі серіал забив на будь-яку логіку і просто захотів побути "Грішниками" Куглера, бо це зараз модно. А потім він забув про події "Грішників" і перетворився на "Чорний телефон 2". Мотивів військових я так і не зрозумів. Мені сподобалось, що вони знайшли виправдання, чому прибулець так любить саме образ клоуна. Так, трохи натягнуто, але в цілому ок. І не сподобались відсиланки до фільмів. Будь хто після цих подій, біг би уже з того міста, аж гай би шумів. А ні, вона вирішила тут дитину народжувати. Прибацана.А ще у Пеннівайза немає пластики клоуна, бо то складно, тож у фільмі його перемогли компліментами#ікотікаподивився