Source
Ілля і його неправильні враження від фільмів | Відьмак (2001)Вони прибрали комп'ютерні яблука в саду чарівника. Чи не...
4 090 Views/Reach
2026-01-03 17:29
Message №3529
Відьмак (2001)Вони прибрали комп'ютерні яблука в саду чарівника. Чи не встигли їх домалювати до кінорелізу?🤔Якщо коротко, то воно не працює. Я думав, шо це робилося по стандартній схемі, де знімається фільм і одразу продумуються додаткові сцени, щоб можна було пізніше намонтувати у серіал з додатковими сюжетними лініями, щоб додатково заробити на телепоказах з якомога більшою кількістю рекламних пауз. Але ні, тут вони зняли саме серіал, прийшли до монтажера і попросили його нарізати 13 годин у 2, щоб вийшла якась послідовна історія, яку можна було б прокатити у кіно перш ніж пускати на телек. І монтажер не зміг, бо це неможливо. Тобто перші дві серії нам показують нарізкою під музику під час титрів, що викликає відчуття, що фільм сиквел чогось неіснуючого. Потім 15-хвилинна версія серії про право несподіванки, яка погано працювала і у серіалі, а тут тим паче. Потім несподівано серія про дракона, замість серії, де Ґеральт усвідомлює, що кодексу не існує. Але обираючи між нудною серією і можливістю показати Йєніфер, я мабуть розумію монтажера і не тримаю на нього зла.Далі Ґеральт відмовляється від дитяти несподіванки, але у такій кострубатій нарізці нічого до цього не вело, просто нізвідки. А далі скорочена версія останніх чотирьох серій, де сюжет з другою зустрічу з Білосніжкою немає сенсу, бо ми її до того не бачили. Де драма навколо храму працює тільки на половину, бо ми його до того не бачили. І фінальний бій, який не працює, бо у нас немає встановленого антагонізму з головним мерзотником, та немає душевних переживань Ґеральта, тож сюжет тримається на чесному слові.Гіпотетично, цей сюжет можна було б зняти як фільм, якби воно було сплановано як фільм від початку. Якби вони знімали додаткові сцени для фільму, де той самий сюжет спрощується під коротший формат, або додавали діалогів з флешбеками. Але ні. Тут 3.8 балів на IMdb і вони заслужені.#ікотікаподивився