Source
Ілля і його неправильні враження від фільмів | Футурама (1999) - 1 сезонНасправді навіть трохи здивований, наскільки ...
4 320 Views/Reach
2026-01-21 07:34
Message №3546
Футурама (1999) - 1 сезонНасправді навіть трохи здивований, наскільки серіал й досі добре тримається. Якщо порівнювати з сучасними серіалами для дорослих, то тут автори реально стараються. Це прям повноцінна комедія. Якщо персонажі відкривають рот чи щось роблять, то або для жарту, або щоб просунути сюжет, а не просто так. Вау.Шкода, внутрішню логіку не завжди зберігають заради жартів, але то й таке.А от чого я раніше не помічав, що тут не оригінальні історії. Кожна серія фактично пародія на щось. І дуже дивне відчуття, коли постійно дешифруєш, що саме перебрехав дубляж і крізь кривий переклад намагаєшся вхопити відсиланку.Так, дубляж від М1 душевний і ностальгійний, круто підібрані голоси, але зведення звуку якийсь реверберальний жах і переклад повне "сокіабле". Адаптація під українські реалії це крінжа, а назви брендів я фігзна нашо було перекладати. Я розумію, що жарти про Трампа і Фокс Ньюз тоді в Україні ще ніхто не викупав, але необов’язково всі телеканали називати М1.#ікотікаподивився