Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся
Added 15 Jan 2022

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся

@DaphniaBlog
Number of subscribers: 11 101
Photos: 1,890
Videos: 124
Links: 798
Description:
Поради: 4149 6293 6893 4741 Регулярні поради: www.patreon.com/23daphnia

👥 Number of subscribers

11 101
Average/Day:: -14
Average/Week:: -61
Average/Month:: -261

👁️ Average views per message

2 740
Average/Day:: 8,200
Average/Week:: 2,523
ERR: 24.68%

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

В міфології існує таке: якщо перед певним агресивним вигаданим персонажем розсипати пшоно, то можна встигнути врятуватися, бо персонаж обов'язково відволікається на те, аби порахувати кожне зернятко.Пропоную розвагу: ось вам фото (вид зверху), а ось вам перелік (вид з кошторису):🙃FPV 7', 100 шт – 1 217 500 грн 🙃FPV 8', 1700 шт – 20 400 000 грн 🙃FPV 10', 1402 шт – 20 679 280 грн 🙃FPV 9T', 120 шт – 2 892 000 грн 🙃FPV 10T', 50 шт – 1 400 000 грн 🙃DJI Mavic 3 PRO FMC, 97 шт – 8 984 857,8 грн 🙃DJI Mavic 3 PRO 3Т, 27 шт – 4 580 009,73 грн 🙃РЕБ Шатро, 38 комплектів – 7 072 560 грн РАЗОМ – 67 226 207,53 грнЯкщо відчуваєте в себе сили спробувати у ролі вигаданого персонажу — рахуйте! ☺️Це — вже традиційно щомісячний вантаж, повністю плачений Петром Порошенко з власних коштів. Так, це не ваше, внєзапно. Але! Але ви ще встигаєте докласти лапку. Адже логістика (довезти це до бригад) лежить на Справі Громад. Коротше, закидайте по полтінничку на пальне, окупанти чекають на гарячі привіти з неба від наших вояків 😎💳 ПРИВАТ245169330520686400💳 ІНШІ БАНКИ5375411501778331🌐 USDT (TRC20)THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/
Якщо ви ще недостатньо вспотіли сьогодні, тримайте картинку. А тепер уявіть: от в цих жаровозках війських везли 700 кілометрів — із навчального центру до місця дислокації бригади.700 довбаних кілометрів у бляшанці із "багатозонним кондиціонуванням" (скільки вікон відкрили - стільки зон і вмикнули) при температурі, яка вже стала горілкою, тобто 40 градусів. 💀 Я тут пару днів тому їхала у маршрутці нещасних 7 км і коли вийшла, то згадала весь рід Авраамовий до самого Едему та того клятого яблука чи груши, чи що там було. А тут 700 км. Я не знаю, як там можна вижити. Виключно на ненависті до ворогів та за підтримки власної віри у честь. 🇺🇦 Справа громад за 2 роки вже передала до бригад десяток НОРМАЛЬНИХ автобусів, на 55-60 пасажирів, з НОРМАЛЬНИМИ сидіннями та... з кондиціонерами. Коротше, я до чого? 🔥 Маємо чек на 158 000 чеських крон за ДВА автобуси, це близько 280 000 гривень, тобто по 140к грн за автобус. З кондиціонерами, багажним відділенням та зручними сидіннями.➡️ Тому давайте так. Якщо ви їхали у маршрутці останні пару днів - кидаєте 50 грн, якщо у автобусі - 20 грн. Якщо мрієте, аби ніколи не довелося їхати 700 км в бляшанці по 40-градусній спеці без кондиціонера - по 100 грн. Якщо не їхали і мріяти не маєте сил, то робіть репост — серед ваших друзів точно є мандрівники! 💳 ПРИВАТ245169330520686400 💳 ІНШІ БАНКИ5375411501778331 🌐 USDT (TRC20)THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/
От дивлюся я зараз на гору немитої посуди на дачі (ну так, якось рано потемнішало, то гратися у тягання відер з теплою водою якось не мала натхнення) і думаю, що це прям велике щастя: мати теплу воду. Просто теплу воду, яка ллється з крану, бодай і потребує ще спочатку її туди залити. Просто теплу воду - простягнути під нею руки, умитися, помитися у теплому. Особливо коли вранці вже без трьох светриків на брєнной тушкє з натопленої хати носа не сунеш. А тут - хоба! - і помитися у теплому. Прості насправді речі, так? Звичні. Сприймаються як данність, не тягнуть на рівень дива. Але це поки не втрачаєш цю данність. Тоді переоцінка див проходить дуже швидко. Аж надто швидко. Збирати на супутникові вогнемети звісно пафосніше, тут уш штош. Збирати на те, аби ще кілька сотень наших вояків могли мати можливість помитися у теплій воді - не пафосно, зате корисніше. Так, це про прості речі, але й дива насправді - це дуже прості речі. Хоча й дорогі. У всіх сенсах. Тому давайте так. Кому хочеться ближче до простих див, типу бань (помитися! в теплій! воді!) то вам сюди:💸https://send.monobank.ua/jar/Ae7dosExpq🪪або карта цієї банки: 5375 4112 0182 6729Кому ближче до техніки - "посейдони", броневики тощо, то от сюди:💳 ПРИВАТ245169 3305 2068 6400🌎 PayPal:[email protected]
Не знаю як, не знаю звідки, але я чомусь знаю пісню нашого старого барду Тризубого Стасу про глину. Медитативна така пісня, про глину. "Привіз глину, скинув глину, поїхав по глину, привіз глину, скинув глину, поїхав по глину"...Не знаю, чому, але я чомусь постійно згадую цей приспів, коли бачу чергові збори на прально-душові комплекси для ЗСУ. Ну, оце знаєте, "заліз в глину, змився ся глину, знову вліз у глину". Або той же мотив, але з іншого боку "дайте гроші на причепи, ми зібрали гроші на причепи, передали контейнери до військ, і знову - дайте гроші на причепи..."Юра пише, що за ці 10 місяців 23-го року Справа Громад разом із Порошенко передали до ЗСУ 90 прально-душових комплексів. І за три місяці - тобто до кінця року - збираємося передати ще 40 штук. Ну це аби, значить, наче по 10 на місяць і плюс тринадцята зарплата. Ще Юра додає, що такої кількості армія не отримувала за всі 32 роки незалежності разом узятих. Нє, спочатку щось було, потім хрен-покладальний 2019-ий, ну а далі ви все і так знаєте. Коротше кажучи, наступні 10 контейнерів вже готові, всередині олінклюзів, як і зазвичай. Але вони просто стоять. Бо це контейнери, їм потрібні колеса. Аби ввжух! і домчатися до війська, де наші воїни та воїтельки могли мати ЕЛЕМЕНТАРНІ ЛЮДСЬКІ умови. Елементарно помитися, елементарно попрати форму, елементарно бути людиною. До кінця року на викуп причепів потрібно близько 10 000 000 гривень. "Дайте грошей, дайте грошей, дайте грошей змити глину". А поділитися з друзями дописом - то взагалі безкоштовно, між іншим, не розумію, чому ви не користуєтеся цією опцією. 💸Приват: 5169 3305 2068 6400💵Моно: 5375 4115 0177 8331🌎 PayPal:[email protected]🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/Ae7dosExpq
Дискусія в українському сегменті фейсбука (мова про ось цю ситуацію - прим. адмінки каналу) змусила мене написати про проблему російських наративів в Європі, зокрема в Британіі. Британська культура просякнута росіянами — останні півтора року вони сиділи тихо, а зараз стали формувати знову думку в середовищі. І тут не лише про авторів книг про Україну та її історію, які чомусь пишуть росіяни (в мене взагалі велике питання до британських видавництв, чи мають вони контакти наших видавництв і чи знають українських істориків і письменників). Усі театри переважної більшості британських міст в керівному складі мають росіян. Росіяни є серед галеристів навіть у невеликих містах. Якось я намагалась сконтактуватись з кращою театральною костюмеркою в Йорку — мене з ними звели в керівництві театру, але на мої кілька листів не було жодної відповіді, а потім я подивилась список працівників і мені стало все зрозумілим. Те саме з виставкою про українське бароко — з одним музеєм ми стали готувати її, витратили три місяці, а потім я отримала відмову з дивними поясненнями. Не допомогла навіть зустріч із мером, мої подальші пропозиції до музею залишились без відповіді. Те саме з наступним музеєм. І те, що я таки знайшла музей, де буде виставлена експозиція, хоч і в дуже скороченому форматі, це успіх і це витрачені нерви і недоспані мною ночі. Я довго думала, чому так. Бо в Британії, коли відмовляють, рідко кажуть справжню причину. Але я гадаю, що це саме через російські впливи — звідси «лускунчики», «лебедині озера» в театрах, імена росіян на книжкових полицях, і неспроможність пробитись крізь цю стіну українській культурі. Що варто робити, аби переломити ситуацію? Змушувати мерії українських міст і міністерство культури взаємодіяти з європейськими органами влади і влаштовувати виставки, перформанси, виступи і концерти. Тільки так це працюватиме.© Gorozhenko Anna
Вчора одна інтеліґентна львівська панна написала у ФБ, що хотіла б, аби всі переселенці, навіть проукраїнські, поїхали з міста геть. Чого? Бо вони ходять в гумових шльопанцях і «гарлапанять». Біля мене на Сихові є містечко для переселенців. Я люблю туди заходити. Я дуже радий, що нікому не спало на думку обгородити його, хоч багатьом львівським інтеліґентним панянками і паничам цього точно хотілося б. Завдяки цьому я можу туди вільно зайти і поговорити з людьми. Я приношу їм книжки, ми розмовляємо про них. Ми говоримо про те, як швидко ростуть їхні діти. Діти допомагають мамам із деякими українськими словами, коли ми говоримо. Діти ходять у школу. Згадують, як їхніми вулицями їхали танки, показують мені малюнки. На малюнках – будинки, люди і тварини, які залишилися там. Я не питаю, що з ними, може, вони й не знають.Тут багато хто ходить у шльопанцях, але мене впускали досередини в будиночки, я бачив, як вони живуть. Це не погане чи хороше життя, це просто життя. Вони не кажуть про життя: погане чи хороше. Воно є. Виплата держави внутрішнім переселенцям становить 2000 гривень. Словами: дві тисячі гривень. Іра, молода мама, сказала мені, що її не хочуть брати на роботу, коли дізнаються, що вона живе у містечку. Вона живе у містечку, бо її не хочуть брати на роботу.«Гарлапанить» тут один дядько, Саша, у його хату прилетіло, коли він у ній був, у нього контузія, і він майже втратив слух.Я знаю, ми травмовані, нас бісить. Я не вимагаю, щоб ми всіх любили, любов – не рукавичка з казочки. Давайте, ми просто собі будемо розставляти прапорці: ось тут наша музика, ми під неї танцюємо, вона дає нам силу. Ось там музику замовляють наші вороги, під неї не танцюємо. Домовились?© Ostap Slyvynsky
Замість Умерова Фонд держмайна може очолити Ольга Піщанська. До того вона очолювала Антимонопольний комітет України. А до того - була сусідкою по підʼїзду Зеленських у Кривому Рогу. Журнал Форбс повідомляє, що її рідна сестра Світлана є подругою Олени Зеленської. Журналісти стверджують, що на саме Піщанську зареєстрована вілла родини Зеленських в Італії. Також вона була серед спонсорів передвиборчої кампанії майбутнього президента (надала 300 000 грн). Це про питання, яке так турбувало президента під час виборчих перегонів: щоб куми не керували країною. Таки не керують, як бачимо)Сама Ольга Ольга, заперечувала, що потрапила на посаду голови АМКУ завдяки знайомству з родиною президента. Віримо) Виключно через професійні і розумові здібності і через відкритий і чесний конкурс))))Дзеркало тижня пише детально про цю персону і перераховує: 💥Піщанська пробачила штраф у 5 мільярдів гривень мережі АЗС Коломойського; 💥навмисно програла всі суди Фірташу, в яких АМКУ до того тотально вигравав; 💥зруйнувала всі провадження проти олігархічного бізнесу, зате активно душила дрібний і середній бізнес;💥у частині реально важливих речей, таких як картельні змови, концентрації або ті ж таки публічні закупівлі, АМКУ не робить нічого;💥злила справи про «Роттердам+» і нарахувала мізерний штраф «ДТЕКівцям» за зловживання монопольним становищем у Бурштинському енергоострові. Тепер ‌т‌е‌п‌е‌р‌ ‌щ‌у‌к‌у‌ ‌х‌о‌ч‌у‌т‌ь‌ ‌к‌и‌н‌у‌т‌и‌ ‌в‌ ‌р‌і‌ч‌к‌у‌ Піщанську хочуть призначити керувати державним майном. Якого все ще багато. Поки що.© Zoya Kazanzhy
Просто нагадаємо, що пан Резніков став Міністром оборони у листопаді 21 року. Саме тоді, коли до вищого керівництва держави були доведені детальні плани російського вторгнення. З маршрутами, напрямками удару, чисельністю і датами.А до того був віце-прем'єром з питань реінтеграції окупованих територій. Шатли на Чонгар і нові дороги до нових пунктів пропуску, ось це все. Велика війна не заскочила їх зненацька. Шашлики, шоу із судами проти Порошенка - це все була димова завіса, за якою ховалося відведення боєздатних частин від кордону і саботаж військових закупівель. Саме тоді депутати ЄС вимагали збільшити бюджет Міноборони на 50 мільярдів гривень і негайно почати закупівлі для армії на ці кошти. Але Зеленський і його поплічники відмовилися переглянути статті Великого будівництва. Зараз пан Резніков у заяві про відставку приписує до своїх заслуг звільнення 50 процентів окупованих територій. Територій, які б ніколи не потрапили в окупацію, якби не свідома зрадницька політика Зеленського і його команди. Якби не рішення, які приймалися із прямою участю міністра оборони.Судити їх треба спеціальним трибуналом, а не відпускати на почесну пенсію.
🇺🇦 Про що ми дізналися сьогодні? 🙃По-перше, побачили оцей 👆красівий салют від знищеної руснявої С-400 «Тріумф» на мисі Тарханкут в честь дня українського прапора. Дивіться, як стараюцця. 🙃По-друге, вояки 47-ї окремої механізованої бригади знову таки на честь дня прапора встановили його у Роботині, напрям - на звільнення півдня. 🙃По-третє, оказуєцця, "нещодавно" ми вдало приземлили руснявий Мі-8 АМТШ і це було не знищення! Українська розвідка виманила пілота в Україну, куди він привіз деталі до винищувачів Су-27, Су-30 СМ і пару трупів екіпажу. Родина пілота давно в безпеці в Україні, гвинтокрил - в Києві. ✔️Ну там ще російські ЗМІ знову понили про українські ДРГ, що увірвалася на Брянщину, хто вмер, хтось не до кінця, про що ще пожалкує, але то таке. 🌟Але новина із максимально віддаленим, але максимально цікавим ефектом прийшла з Індії. Бо саме їхній модуль місячної станції «Чандраян-3» успішно сів на поверхню Місяця, десь поруч із рештками руснявої місії, яка оце днями об супутник тойво, трішки розбилася. Я собі уявляю масштаб попаболі: якісь брудні босі обізяни на слонах (як собі уявляє Індію типовий русняк) узяли й на чандраяні провертіли космічну державу. Падажітє, падажітє, зараз вони трішки від дронів у мацкві відійдуть і яяяк отвєтят! Данія, тобто, Тадж-Махал здригнеться!
А хочете, я зараз вдягну костюм Ванги і розкажу, що ви будете робити на вихідних? 😏/вдягає/На вихідних ви підете на ВДНГ, зайдете на територію і почнете несамовито фоткати і фоткатися. В знаєте, чому? Бо нарешті можна буде показати, куди саме Порошенко забирає техніку з фронту! 🤣 Насправді, цей жарт за собою - на правах авторства - забронював Завгородній, тому мені типу не можна було так писати, потрібно було свій придумати 😑, але я не впорався. Насправді ви дійсно зможете побачити, пошупати, порівняти діаметр і навіть не в холодній воді, і решту будь-яких ваших фантазій щодо отого всього дорогущого й корисного, що ми всі з вами - і за допомогою Фонду Порошенка, звісно, навідправляли та й далі відправляємо на схід, на південь, ворогам на погибель. Мовою офіціозу: 12 та 13 серпня на ВДНГ (проспект Глушкова, 1) з 9:00 і до закриття волонтерська виставка техніки та обладнання, які регулярно передаються на фронт. Приходьте подивитися, у що перетворюються ваші донати на Справу Громад. https://www.facebook.com/events/6332928646822479