Source
🇺🇦Дафа: не бійся, бийся | Якщо ви ще недостатньо вспотіли сьогодні, тримайте картинку. А тепер у...
6 900 Views/Reach
2024-07-15 10:23
Message №3092
Якщо ви ще недостатньо вспотіли сьогодні, тримайте картинку. А тепер уявіть: от в цих жаровозках війських везли 700 кілометрів — із навчального центру до місця дислокації бригади.700 довбаних кілометрів у бляшанці із "багатозонним кондиціонуванням" (скільки вікон відкрили - стільки зон і вмикнули) при температурі, яка вже стала горілкою, тобто 40 градусів. 💀 Я тут пару днів тому їхала у маршрутці нещасних 7 км і коли вийшла, то згадала весь рід Авраамовий до самого Едему та того клятого яблука чи груши, чи що там було. А тут 700 км. Я не знаю, як там можна вижити. Виключно на ненависті до ворогів та за підтримки власної віри у честь. 🇺🇦 Справа громад за 2 роки вже передала до бригад десяток НОРМАЛЬНИХ автобусів, на 55-60 пасажирів, з НОРМАЛЬНИМИ сидіннями та... з кондиціонерами. Коротше, я до чого? 🔥 Маємо чек на 158 000 чеських крон за ДВА автобуси, це близько 280 000 гривень, тобто по 140к грн за автобус. З кондиціонерами, багажним відділенням та зручними сидіннями.➡️ Тому давайте так. Якщо ви їхали у маршрутці останні пару днів - кидаєте 50 грн, якщо у автобусі - 20 грн. Якщо мрієте, аби ніколи не довелося їхати 700 км в бляшанці по 40-градусній спеці без кондиціонера - по 100 грн. Якщо не їхали і мріяти не маєте сил, то робіть репост — серед ваших друзів точно є мандрівники! 💳 ПРИВАТ245169330520686400
💳 ІНШІ БАНКИ5375411501778331
🌐 USDT (TRC20)THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/