Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся
Added 15 Jan 2022

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся

@DaphniaBlog
Number of subscribers: 11 087
Photos: 1,890
Videos: 124
Links: 798
Description:
Поради: 4149 6293 6893 4741 Регулярні поради: www.patreon.com/23daphnia
Source

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся | От дивлюся я зараз на гору немитої посуди на дачі (ну так, якось рано ...

Telegram community logo - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся @DaphniaBlog
1 400 Views/Reach 2023-10-15 05:56 Message №2728
От дивлюся я зараз на гору немитої посуди на дачі (ну так, якось рано потемнішало, то гратися у тягання відер з теплою водою якось не мала натхнення) і думаю, що це прям велике щастя: мати теплу воду. Просто теплу воду, яка ллється з крану, бодай і потребує ще спочатку її туди залити. Просто теплу воду - простягнути під нею руки, умитися, помитися у теплому. Особливо коли вранці вже без трьох светриків на брєнной тушкє з натопленої хати носа не сунеш. А тут - хоба! - і помитися у теплому. Прості насправді речі, так? Звичні. Сприймаються як данність, не тягнуть на рівень дива. Але це поки не втрачаєш цю данність. Тоді переоцінка див проходить дуже швидко. Аж надто швидко. Збирати на супутникові вогнемети звісно пафосніше, тут уш штош. Збирати на те, аби ще кілька сотень наших вояків могли мати можливість помитися у теплій воді - не пафосно, зате корисніше. Так, це про прості речі, але й дива насправді - це дуже прості речі. Хоча й дорогі. У всіх сенсах. Тому давайте так. Кому хочеться ближче до простих див, типу бань (помитися! в теплій! воді!) то вам сюди:💸https://send.monobank.ua/jar/Ae7dosExpq🪪або карта цієї банки: 5375 4112 0182 6729Кому ближче до техніки - "посейдони", броневики тощо, то от сюди:💳 ПРИВАТ245169 3305 2068 6400🌎 PayPal:[email protected]