Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся
Added 15 Jan 2022

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся

@DaphniaBlog
Number of subscribers: 11 087
Photos: 1,890
Videos: 124
Links: 798
Description:
Поради: 4149 6293 6893 4741 Регулярні поради: www.patreon.com/23daphnia
Source

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся | Про що ми дізналися сьогодні? 🙃По-перше, побачили оцей 👆красівий салют...

Telegram community logo - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся @DaphniaBlog
1 500 Views/Reach 2023-08-23 16:57 Message №2681
🇺🇦 Про що ми дізналися сьогодні? 🙃По-перше, побачили оцей 👆красівий салют від знищеної руснявої С-400 «Тріумф» на мисі Тарханкут в честь дня українського прапора. Дивіться, як стараюцця. 🙃По-друге, вояки 47-ї окремої механізованої бригади знову таки на честь дня прапора встановили його у Роботині, напрям - на звільнення півдня. 🙃По-третє, оказуєцця, "нещодавно" ми вдало приземлили руснявий Мі-8 АМТШ і це було не знищення! Українська розвідка виманила пілота в Україну, куди він привіз деталі до винищувачів Су-27, Су-30 СМ і пару трупів екіпажу. Родина пілота давно в безпеці в Україні, гвинтокрил - в Києві. ✔️Ну там ще російські ЗМІ знову понили про українські ДРГ, що увірвалася на Брянщину, хто вмер, хтось не до кінця, про що ще пожалкує, але то таке. 🌟Але новина із максимально віддаленим, але максимально цікавим ефектом прийшла з Індії. Бо саме їхній модуль місячної станції «Чандраян-3» успішно сів на поверхню Місяця, десь поруч із рештками руснявої місії, яка оце днями об супутник тойво, трішки розбилася. Я собі уявляю масштаб попаболі: якісь брудні босі обізяни на слонах (як собі уявляє Індію типовий русняк) узяли й на чандраяні провертіли космічну державу. Падажітє, падажітє, зараз вони трішки від дронів у мацкві відійдуть і яяяк отвєтят! Данія, тобто, Тадж-Махал здригнеться!