Кожного разу, коли Юра починає перераховувати усі ті кількості усього, що було передано у військо, в мене зразу стає складне літцо. Бо я зразу намагаюсь уявити це все у вигляді списків в ексель. У вигляді ну дуже довгих списків в ексель на туєву хучу сторіночок...І розумію, що навіть я із своїм палким бажаннями усе навколо каталогізувати і занести у списочки, точно б у певний момент завела ще один файлік з надписом "розібрати пізніше". І він би зростав, зростав, зростав... Аж поки не захопив би усі 8 ядер процесора і не затребував би вертольот
😂 Це я до чого? До того, що ви ж розумієте, що в світі існує людина, яка веде цей самий облік по файлікам. І здається вона поки що не завела собі папочку "розібрати пізніше"
😉 Це усім нам дає підстави зробити так - читай "донатити більше" - аби цей момент настав.На картинці шото красівоє. Можна спробувати описати то у коментах.
💳 ПРИВАТ245169 3305 2068 6400
💳 МОНО5375 4115 0177 8331
🌎 PayPalПереказ на:
[email protected]Тип переказу: Family/Friends
⚡️Допомога ЗСУ - https://spgr.org.ua/uk/donate/
Заходжу я, значить, якось у вбиральню найсмачнішої кримської кухні біля Природничого музею, а там на стіні гвоздьом (можливо навіть з попереднього допису) прибиті кілька нашивок вже точно й однозначно хароших рускіх. "О, - думаю, - який чудовий інтер'єрний елемент, прям краса-краса". А Справа Громад, вони ж найкращі умнички на світі, вони ж фактично думки можуть читати, оце теж подумали, що це прям справді чудовий інтер'єрний елемент. Але пішли трішки далі, ну бо гвоздьом в стіну не кожному стилю підійде, а от у формі міні-світильничка - точно кожному. Коротше, це я до чого? До того, що розіграш лотереї з призом у вигляді світильника із однозначно харошим вагінером вже завтра. Ви ще встигаєте купити квиток (два, десяток, сотню) і навіть якщо у лотереї не виграєте, то ваші гроші на квиточки точно допоможуть зробити ще пару-тройку хароших рускіх. Можливо, навіть десяток. Безпрограшна лотерея просто у будь-якому випадку, розумієте? Квитки купляти тут: https://shop.spgr.org.ua/blahodiinyi-rozihrash-13.0./
До чого тепер слід готуватися? Як це не моторошно звучить, до наступних терористичних актів на обʼєктах критичної інфраструктури. Наприклад – на Запорізькій АЕС. Влада вчергове показала – знаючи про страшні загрози, вона нічого не зробить для попередження загрози. Не було належної підготовки до евакуації населення із зони ризику. Нуль підготовки до збереженя пам’яток історії та культури, нуль стратегічного планування. Більшість робіт з евакуації провели волонтери і люди, які самоорганізувались. Як в перші дні вторгнення.При тому, ще у жовтні президент Зеленський говорив про загрозу підриву Каховської ГЕС. Але далі розмов справа не пішла - підрив знову став несподіванкою для влади.Ми знову покладаємося на допомогу волонтерів та міжнародної спільноти. І тепер, коли через низький рівень води в резервуарах охолодження ЗАЕС, які живилися від Каховського водосховища, може впасти до критичної позначки і це вже критична небезпека. Путіну і його посіпакам не треба буде навіть підривати ЗАЕС – якщо резервуарів з місцевих озер і свердловин виявиться недостатньо, все станеться «природним» шляхом. Зрештою, оптиміст – це той, хто правильно оцінює ситуацію і завжди готовий до найгіршого. А ми наступного тижня підготуємо для вас розповідь про те, як росія захоплювала або встановлювала контроль над безпекою наших атомних станцій. І це будуть приголомшливі факти.@zakrytazona
У лісі здохло щось нечуване. В ефірі у Мосейчук екс-голова СЗР генерал Кондратюк жорстко проїхався по Баканову. Кондратюк заявив, що Баканов ніколи не володів реальною обстановкою бо весь був обсажений російськими агентами і що вся СБУ раділа коли Баканова виперли.Тобто оцініть. Три роки перед повномасштабним вторгенням СБУ замість трудяги Грицака керував менеджер телешоу-дебілізатора, обсажений агентами держави-агресора. Про Кулініча і Сівковича ми вже знаємо. Те що їх нарешті взяли за зябра, явно вимога західних союзників, які дуже гарно знають весь зелений серпентарій в ОПУ.І знаєте що саме цікаве? Накат на Баканова, це накат на самого Зеленського. Баканов - креатура не Єрмака, і не Демченка. Баканова головою СБУ призначив сам Зеленський. І Зеленський не може Баканова покарати - надто багато знає Баканов про попередню чорну кухню "Кварталу 95".Пригадуєте яку істерику закатив Зеленський коли журналістка "5-го каналу" спитала його про Баканова? А яке цькування ЗЕботва влаштувала журналістці? Як це все називається? Це результат виборів дилетантів у владу. Я давно пишу, щоразу як у владу обирають "нові обличчя" без досвіду і відповідних кадрів, профіт з цього мають старі обличчя - дуже непривабливі. А ще профіт мають вороги.
З приводу скинутої на Блетгород бомби:В армії я був спеціалістом з озброєння літаків і пам'ятаю добре.Отож: Випадково скинути неможливо.Кожна кнопка має захист (запобіжник).Бомба справді не вибухнула.Це означає, що вон була скинута в режимі "на нєвзрьів".Спочатку пілот вибирає тип зброї. Тобто, пушка, ракети чи бомби. Потім як скинути. З вибухом чи без. Після цього важіль переводить для стрільби і це відкриває кнопку скиду.Важіль підпружинений і при відпусканні повертається назад.Значить весь ланцюг подій був виконаний.Тепер про "нєвзрьів":В цьому випадку бомба скидається з двох замків. Другий замок держить чеку запобіжника. І запобіжник скидається разом з бомбою. (Як гранату з кільцем кинути)А ще в процесі набрання бомбою щвидкості, зустрічний потік повітря відкручує крильчатку, яку втримував запобіжник і бомба остаточно готова до вибуху.З приводу котловану, що вона зробила своєю кінетичною енергією:Бомба дуже велика.Орієнтовно 1,5 т.Якби спрацювала - кілька багатоповерхівок навколо були б фсьо.Шкода, що на "нєвзрьів"...© Yury Petrenko
Комунікація довбойобів від влади в черговий раз вражає. Пазітівнєнькіх, ті що вумні і за ідею, а нє за дєньгі, це також стосується, причому у першу чергу. Вас, пучок на кілограм, за яким хуєм скупили на окружній по бросовій ціні? За таким, аби підкреслювати позитивні сторони (розумію, важко, нема що підкреслювати) та викручувати негативні так, аби вони здавалися позитивними. А ви шо зробили? Правєльна - ні-ху-я. Точніше, злорадно відмітили, що це вам всьо Супрун зробила і Європа. Роблю вашу роботу за вас, блд. Ідете у гугєль, шукаєте "Постанова Кабміну №542", читаєте, роздруковуєте або зберігаєте собі у закладках на телефоні. В аптеці на вимогу рецепту на всі ці немасили та постинори, показуєте п.2. "Зупинити на період дії воєнного стану перебіг строку, визначеного пунктом 3 постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 р. № 1002".Що мається на увазі? "3) відпуск рецептурних лікарських засобів (крім лікарських засобів, які містять наркотичні засоби, психотропні речовини та виписуються на спеціальних рецептурних бланках за формою № 3, комбінованих лікарських засобів, що містять наркотичні засоби, психотропні речовини чи прекурсори в кількості, що не перевищує їх гранично допустиму норму, отруйних та сильнодіючих лікарських засобів), які згідно з інструкцією для медичного застосування підлягають відпуску за рецептом, за кошти пацієнта та/або інших джерел, не заборонених законом, крім бюджетних коштів, може здійснюватися без рецепта лікаря за умови надання пацієнтам працівниками аптек та їх структурних підрозділів під час відпуску таких лікарських засобів роз’яснення щодо необхідності їх застосування згідно із зазначеною інструкцією;"Все! До кінця воєнного стану рецептурні ліки, якщо вони не норкотєгі, відпускаються без рецепту. Для особливо лінивих ось вам посилання: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/542-2022-%D0%BF#Text, навіть гуглити не доведеться
Кипить? Боляче? Стає холодним серце? просто перерахуй гроші на Справу Громад. Аби помститися, аби убезбечити живих, аби повернути бруд, що приліз на нашу землю, назад в землю. Просто перерахуй гроші. Не важливо скільки. Не важливо, коли - зараз чи через 10 хвилин. Просто перерахуй. Помічне, реально. Повірте. Можете перевірити. ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРИВАТ 245169 3305 2068 6400Для ІНШИХ банків:5375 4115 0177 8331Або переказ:ГО Солідарна Справа ГромадIBAN рахунок: UA193052990000026002016226051Код ЄДРПОУ/ІПН: 42992954++++++++++++++++++++++++++++PayPal++++++++++++++++++++++++++++Переказ на:
[email protected]Тип переказу: Family/Friends++++++++++++++++++++++++++++MoneyGram++++++++++++++++++++++++++++Перевод на: ANTONINA BUZILO++++++++++++++++++++++++++++Western Union++++++++++++++++++++++++++++Перевод на: PAVLO MELNYKOV++++++++++++++++++++++++++++SWIFT перекази++++++++++++++++++++++++++++Account owner: Solidarna Sprava HromadPLN - IBAN: PL48 1020 1068 0000 1802 0383 6525CAD - IBAN: PL53 1020 1068 0000 1602 0383 6533EUR - IBAN: PL58 1020 1068 0000 1402 0383 6541USD - IBAN: PL64 1020 1068 0000 1902 0383 6673Bank SWIFT Code: BPKOPLPW Name of the Bank: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka AkcyjnaBank’s address: ul. Puławska 15, 02-515 WarsawBank’s country: Poland++++++++++++++++++++++++++++Кріптовалюти++++++++++++++++++++++++++++USDT (TRC20)TXXL74hFBshQtqWcbunyq6Dgi27KCFEpxeBTC (Bitcoin)18YEMn85cZK3h3mr32m68Y25QfdfXZJvb4ETH (ERC20)0xba953042bc709ccf7527b873ee5db77b9e7eb604
Знаєте, що таке банний конвеєр? Ні, це не коли приходять у коменти прямоходячі із альтернативним мнєнієм і ти такий "оп, розчєхляю баномьот".Ні, це реальний конвеєр: перетворив контейнер на лазню - відправив лазню у військо, повертаєшься, а там ще рядочок контейнерів стоїть. А з іншого боку, як птєнчікі із розкритими дзьобиками "дай! дай! дай!", наступна бригада, яка потребує бути людиною навіть - передовсім! а не навіть! - й шанцях також. Минулого тижня 5 лазень було відправлено, тобто вже наносять сміх, чистоту та радість у різних бригадах. Стоїть задача на ще 5. І тисячі наших захисників та захисниць зможуть відчувати себе людиною. Спецбанка на лазні для 77й ОАеМБрhttps://send.monobank.ua/jar/923XJSKUpmАбо як і зазвичай: ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРИВАТ 245169 3305 2068 6400ДЛЯ ІНШИХ БАНКІВ5375 4115 0177 8331PayPal:
[email protected] переказиAccount owner: Solidarna Sprava HromadPLN - IBAN: PL48 1020 1068 0000 1802 0383 6525CAD - IBAN: PL53 1020 1068 0000 1602 0383 6533EUR - IBAN: PL58 1020 1068 0000 1402 0383 6541USD - IBAN: PL64 1020 1068 0000 1902 0383 6673Bank SWIFT Code: BPKOPLPW Name of the Bank: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka AkcyjnaBank’s address: ul. Puławska 15, 02-515 WarsawBank’s country: Poland
Бідний Черчилль, зараз знову буду його тягати 😅Так-так, я саме про його легендарний вислів щодо культури. Ну коли б ще це згадати, як не у день ЗСУ, логічно? Адже і за це теж вони воюють там. ❗А нам варто щодня робити щось тут, наполягаю. Ні, я не стану клянчити гроші (хоча це завжди корисно). Навпаки, хочу поділитися із вами прекрасним. Якось десь вже розповідала про інсайт, що трапився зі мною днями. Ну, про те, як один з вчителів мови, коїх навколо стало кожний другий, поділився секретом, як вчити мову ефективно. 🔸Не вчить мову, пізнайте культуру, якою говорить та мова, сказав той британець явно африканського походження. І така тоді - пух! - це ж настільки очевидно й всім зрозуміло, що як я цього раніше сама не сформулювала? Так ось, повертаючись до "поділитися", долучаючи сюди "ефективно" і не забуваючи про культуру❤️Одне з моїх нещодавних відкриттів - канал "Перехресні стежки", місце, де перетинаються й переплітаються усі наша гілки мистецтва. 🎞️Адмін каналу свого часу вирішив, що якось занадто дофіга ми, українці, свого не знаємо, не пам'ятаємо, не бачимо і, блін, навіть знати то не хочемо. Сидимо ото у попілі здихаючої імперії і навіть пальцем не ворушимо, або той трунок з себе вичавити. Тому вирішив робити на своєму місці те, що може. А саме: витягати всі ті круті штуки, які формують нашу культуру - письменництво та поезію, музику та балет, живопис та скульптуру - і перехрещувати його. Вірніше, показувати, як то всьо в нас перехрещується і наскільки воно сьогодні актуально. Короткі дописи у доступній формі і купа посилань - на голоси митців, на викладені фото чи збережні тексти - просто ідеально. Кому досить тексту, задовольниться ним, кому мало - завжди можна піти за гіперлінками далі. Підписуйтеся, поширюйте, бороніть нашу культуру, де тільки можна. І зі святом, незламні!
"Взамін дешевого газу, який економічно дискредитує країну, який відкидає нас від конкурентних можливостей, який залишає неконкурентну економіку в тому забутті, в якому вона є, - на другу шальку терезів ставлять найсвятіше для кожної нації - суверенітет та незалежність. Соломою треба палити, але бути незалежними."Віктор Ющенко про "Харківські угоди", 2010 рік.Скільки тоді гівна вилилося на Ющенка, правда? А якби він поставив питання руба "без газу чи без вас?" чи знайшовся б хтось, хто підтримав це саме "без вас"? Скільки тоді гівна таки лилося на Ющенка, над ним насміхалися, над ним самим, над ідеями, що він намагався вкласти у голови вкраїнчикам, що обмазувалися 95 кварталом. А сьогодні той, хто тоді насміхався, раптом став взірцем незламності та стійкості. Раптом прокинулася національна свідомість під свист російських ракет над головою, так виходить? Тоді нема кому було захищати Ющенка, не завелося критичної маси "ющенкоботів", тому Янукович став нам всім вироком. А потім те саме створили з Порошенком, зіжрали, отримали свого законного блюзніра-малороса і раділи шашликам у травні. Скоро рік, як немає безпечного місця в Україні. Скоро рік, як раптом "невзлітаючий АрМоВір" повністю узурпований тими, хто ще три роки тому ржав й кидався лайном на ці заклики. Скоро рік, а декому досі смішно. Так нічому ніхто і навчився.