Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся
Added 15 Jan 2022

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся

@DaphniaBlog
Number of subscribers: 11 101
Photos: 1,890
Videos: 124
Links: 798
Description:
Поради: 4149 6293 6893 4741 Регулярні поради: www.patreon.com/23daphnia
Source

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся | До чого тепер слід готуватися? Як це не моторошно звучить, до наступни...

Telegram community logo - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся @DaphniaBlog
1 300 Views/Reach 2023-06-09 06:52 Message №2567
До чого тепер слід готуватися? Як це не моторошно звучить, до наступних терористичних актів на обʼєктах критичної інфраструктури. Наприклад – на Запорізькій АЕС. Влада вчергове показала – знаючи про страшні загрози, вона нічого не зробить для попередження загрози. Не було належної підготовки до евакуації населення із зони ризику. Нуль підготовки до збереженя пам’яток історії та культури, нуль стратегічного планування. Більшість робіт з евакуації провели волонтери і люди, які самоорганізувались. Як в перші дні вторгнення.При тому, ще у жовтні президент Зеленський говорив про загрозу підриву Каховської ГЕС. Але далі розмов справа не пішла - підрив знову став несподіванкою для влади.Ми знову покладаємося на допомогу волонтерів та міжнародної спільноти. І тепер, коли через низький рівень води в резервуарах охолодження ЗАЕС, які живилися від Каховського водосховища, може впасти до критичної позначки і це вже критична небезпека. Путіну і його посіпакам не треба буде навіть підривати ЗАЕС – якщо резервуарів з місцевих озер і свердловин виявиться недостатньо, все станеться «природним» шляхом. Зрештою, оптиміст – це той, хто правильно оцінює ситуацію і завжди готовий до найгіршого. А ми наступного тижня підготуємо для вас розповідь про те, як росія захоплювала або встановлювала контроль над безпекою наших атомних станцій. І це будуть приголомшливі факти.@zakrytazona