Ще одна сфабрикована справа проти військового. Ця історія свідчить про те, наскільки хвора наша на 100% заброньована від мобілізації правопохоронна система. Як вона намагається зламати все, що потрапляє в її продажні лещата. Ось текст, який я отримав від адвоката:«ДБР звинувачує Комбрига авіації Національної гвардії України полковника Руслана Розенберга у тому, що він, нібито, розтратив кошти закупивши у 2022 році резервуари для зберігання авіаційного пального за завищеною ціною. Разом з тим:- Експерти МВС, яким була слідчими призначена експертиза, це не підтверджують- Експерти Мінʼюсту (залучені захистом) спростовують перевищення цін- Державний аудит провівши планову ревізію не бачить порушень під час закупівлі- Внутрішній аудит НГУ пише, що командир витратив кошти ефективно та результативно- Національна поліція закриває справу проти постачальника за відсутності складу злочину- Військова частина повідомляє, що збитків, шкоди, нестач немає.Відчуваючи, що справа розвалюється, ДБР у останній день строку досудового слідства призначає експертизу приватній особі(!), яка за даними Мін'юсту навіть не є експертом(!).Оскільки матеріали справи вже протягом місяця не надані повністю для ознайомлення захисту, це свідчить що слідчі хочуть вкинути цю експертизу у справу заднім числом.»Тобто, все свідчить про правомірність дій комбрига, але є команда «фас». Я звернувся до офісу генпрокурора, хоча розумію, що кругову поруку влади часів Зеленського буде легко розірвати. Але якщо народ нарешті зрозуміє, що в молох авторитарної системи може потрапити кожен, тоді разом і легше буде відбивати людей, яких система обрала своєю жертвою. А якщо не зупинити свавілля, жертвою стане вся Україна.
Винагорода знайшла своїх героїв! 20 «Mavic» 3T, як і обіцяв, будуть передані військовим, які взяли в полон найманців із Північної Кореї. Це — нова партія дронів, яку ми отримали буквально вчора. Завдання наші військові виконали та перевиконали: майже одночасно в полон двох північнокорейських найманців захопила тактична група №84 CCО та 95 бригада ДШВ. Тож і винагороду, порадившись, воїни вирішили поділити порівну: по 10 нічних «Мавіків». Також веземо РЕБи та інші «смаколики», необхідні нашим спецпризначенцям та десантникам. А поки що продовжуємо нашу щоденну монотонну роботу та знову вирушаємо на фронт. Відзначити свята наша команда не встигла, проте зібрала великий вантаж техніки майже на 32 000 000 грн: ▪️Екскаватори для танкових бригад; ▪️Сотні FPV-дронів, частина з яких нічні та експериментальні з машинним зором; ▪️Нічні «Мавіки» 3T; ▪️РЕБ «Шатро»; ▪️Ecoflow; ▪️Дизельні пічки; ▪️Командно-штабна машина; ▪️Прально-душовий комплекс; ▪️Пересувна авторемонтна майстерня. Ця техніка вже дуже скоро опиниться на передовій та посилить наші Збройні Сили.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
Від бумкання збитих шлюхедів та роботи ППО я прокидаюся вже через раз. Ну хіба що вже геть близько. Сьогодні от ні. Сьогодні прокинулася від дикого сну. Значить, сниться мені, наче б ми з дівчатами десь там на черговому клубі сидимо, щось обговорюємо, за вікном віддалено звично бамкає. А тут я піднімаю голову, дивлюся у вікно, а чітко в нього влітає іранська чорна шлюха. І раптом стає тихо-тихо. А ми там собі спокійно й залишилися сидіти, тільки замість вікна з'явився екран і там чомусь були мультики про Харона. І хтось каже "не треба кудись йти, нас тут будуть шукать". А я кажу: "Ви що, не бачите, що показують?" І на вікно-екран киваю. Прокидаюся, розповідаю чулувіку (ну там, правда, довелося ще окремо пояснити, хто такий Харон. Ну не гуманітарій він в мене, не гуманітарій!), а потім відкриваю телеграм — а там, виявляється, просто в будинок моєї доброї подружки і авторки "Уроборосу" прилетіло... 💔 З нею все добре, дякую. З її відучора вже трьома котами також все ок, ще раз дякую. Русня все ще існує — от де основна проблема, з рештою якось вже впораємося, як тільки глобальну задачу вирішимо. Ви знаєте, що робити. 💳 ПРИВАТ245169 3305 3948 0845
💳 ІНШІ БАНКИ5375 4115 0177 8331
🌐 USDT (TRC20)THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX🌎 Будь-які інші варіанти здати на "вбити русню":https://spgr.org.ua/uk/donate/
Так-с, я обіцяла вам сама собі, що вестиму щоденничок змін в своїй черговій #знову_мінус_30 епопеї. На картинці результат першого тижня. Ні, я не знаю, чому додаток пише під другою, все ще страшною цифрою, слово "низька" 😂 А ще мені подобається перспектива (згідно інфографіки) дійти до нульової ваги 🤡Зрештою, 4,4 кг за тиждень — результат, який однозначно ніколи більше не повториться, адже це ще навіть не початок жироспалення. Це банальні зайві кг жрачки, які — це ж треба! дивина яка! — я регулярно нажовувала. Чому? Бо поставивши додаток з підрахунку калорій впадаєш в ахуй від того, скільки ти таки зайвого щодня жереш. Це як мінімум дисціплінує. А ще цікавим виявився момент ліні. Ну от повертаєшся ти з зустрічі, хочеться жерти. Раніше як? Зупинився, купив собі пиріжка і пішов далі. Що тепер? Постають питання "А скільки він важить? А як його записати?" Поки думаєш, то вже вирішує, що та ну блін, я краще додому потерплю і вдома ще точно зважу ту свою картопельку з солоними огірочками.Ще момент. За цей тиждень я так і НЕ почала додавати активності. Все ще "образ життя — перед комп'ютером". Ні, я звісно витягла з-під шмоток орбітрек. Але. Тут смішна ситуація вийшла, да. Коротше, свого часу, коли я купляла цей прилад, бо думала, що розжиріла і важила 64 кг, то обираючи між приладом із "максимальна вага 80 кг" та "максимальна вага 120 кг", вирішила собі, що та ну, та ну ніколи я до 80 кг не дійду, вишо! Бгггггг 🤡🤡🤡 Гм, так ось. Поки я не побачу на вагах першу цифру "7", то орбітрек стоїть лише перспективою. Так, знаю, що можна вдягтися і піти просто гуляти, але поки ні, поки ніяк не перебудую ані режим, ані настрої на прогулянки, хоча звісно лежу у тому напрямку, так би мовити.Сподіваюсь, що за цей тиждень я зможу зігнати ці 1,6 кг, аби нарешті зайнятися просмотром серіалів на орбітреку. Ну а поки що побажайте мені подальших успіхів чи шо 😃
Що можна купити на 1 млн євро? Хатинку в Португалії можна? Та запросто. А якій-небудь невеличкий футбольний клуб 48-ї Ліги? Та мабуть ще й на булавки лишиться. Відкрити мотель на островах, де красиві дівчата й хлопці будуть знімати красиві тіктоки, також, мабуть, можна. Що натомість обирає купити Петро Порошенко на 1 млн євро? А ось цей список:🌳2 екскаватори🌳2 шиномонтажі🌳квадроцикли🌳вантажівки DAF🌳1600 FPV-дронів🌳денні та нічні «Мавіки»🌳257 «Ванільних цукорків»🌳22 комплекси окопного РЕБу «Шатро»і тягне це все на фронт. Чесно скажу, я б на його місці вже давно обрала варіант із мотелем на островах, бо руки опускаються від диспропорції дій, що він робить, та реакцій, що отримує у відповідь. Але хай так як. В нас точно немає 1 млн євро, аби притягти на фронт 2 нові екскаватори і далі за списком, але я точно знаю, що ми можемо зібрати 259 440 гривень на те, аби відремонтувати два попередні екскаватори, один з яких прийняв на себе пакет "граду". 💳 ПРИВАТ245169 3305 3948 0845
💳 ІНШІ БАНКИ5375 4115 0177 8331
🌐 USDT (TRC20)THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/
Ти сатрі, чо пишуть. Шапки, кажуть, готуйте. Я сьогодні пройшлася до пошти і назад (ну і ще в черзі потупцяла з півгодини), і прийшла домів із чіткою думкою, що треба витягати пуховік та валянки! Просто миттєвий перехід із сандаль в уггі відбувся. А тепер уявіть, що весь цей холод, мокрість та бруд нема де як мінімум висушити. Уявили? Валокордин в аптечці. Так ось. Справа Громад (та звісно ж, хто ще) замовили для вояків сотні невеликих дизельних пічок. Досвід експлуатації показує, що вони в рази краще за буржуйки — нема демаскуючого диму, безперервно працюють 10-12 годин, швидко протоплюють будь-яке приміщення с площею до 40 "квадратів".Замовить-то замовили, сотні, так. Але оплатили не все. Вартість однієї становить 4 656 гривень. Помножити на сотню — менше півмільйона. Насправді їх треба більше однієї сотні, але давайте спробуємо хоча б першу оплатити. Зима близько! Давайте так. Хто більше взимку любить какао з маршмелоу - ті кидайте на Приват. А ті, хто по глінтвейну (не засуджуємо!) - на інші банки. 💳 ПРИВАТ245169 3305 3948 0845💳 ІНШІ БАНКИ5375 4115 0177 8331🌐 USDT (TRC20)THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/
Друзі, хелп! Дуже терміново потрібна ваша додаткова допомога!Світлина в дописі красива. Вантаж шалено корисний і важливий. Крім фпв-дронів, реб-систем та квадроциклів там 5 прально-душових комплексів та наш новий ремонтний контейнер. Про ремонтний контейнер я завтра окремо напишу, адже це початок чергового системного проєкту.Так, шість контейнерів на причепах поїхали на фронт. А ми залишилися готовими до видачі додаткових комплексів, але без причепів! Я знаю, що писав про причепи вже незліченну кількість разів. Але без них ми не можемо передати вантаж, а кожен причеп коштує 246 тисяч гривень! У понеділок із Європи має стартувати чергова фура із причепами, це 983 875 гривень для оплати! Ми задихаємось, ми не витягуємо і нам потрібна допомога!Я можу писати зараз епічні чи освітні тези. Можу показувати фотографії побутових умов військовий до/після. Можу. Але тут є ще один момент, який останнім часом почав активно обговорюватись — загальний морально-психологічний стан у різних бригадах. І я не кривлю душею — наявність у бригаді прально-душових комплексів мегапозитивно позначається на цьому моральному та цьому ж психологічному! От зараз бані їдуть на Покровський напрямок. Так, вони не будуть стояти на лінії зіткнення, але вони вже сьогодні почнуть мити та прати військових, які там, на лінії зіткнення. Відразу, з колес!Потрібна ваша допомога 🔥🔥🔥Вона була потрібна минулого тижня, вона потрібна буде і наступного. Але якщо ми в понеділок не сплатимо за причепи, то ціна почне зростати. 5 гривень допоможуть! 100 гривень допоможуть! Будь-яка сума, не існує "маленьких донатів" - все це дозволяє нам забезпечувати бригади ЗСУ! І якщо ви дочитали до цього місця, то окреме прохання допомогти з поширенням інформації. Змістовний коментар, лайк і репост – це також дуже велика допомога, повірте.💳 ПРИВАТ245169330520686400💳 ІНШІ БАНКИ5375411501778331🌐 USDT (TRC20)THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/
Міністерство оборони з'ясувало що до ЗСУ не дійшло гуманітарки на 170 мільйонів грн. У тому числі (сядьте аби не впасти) 424 автівки. Ідеться аж явно не про пересічні волонтерські групи які завозять для ЗСУ по 1-2 автомобілі. Бо насправді, завезти автівку для ЗСУ через кордон, задача далеко не проста.Ви в курсі, що аби ввезти автівки для ЗСУ, треба з певної частини взяти документ, що автівку везуть саме їм, аби потім автівку прийняли на облік? Списати потім авто з обліку - цілий обряд. Дрібнота таке не прокрутить, як не крути. Очевидно, тут ідеться про роботу птахів значно крупніших. Тих де крутяться великі кошти. Такі, якими діляться з представниками влади.Але... 424 автівки. Це на повноцінну механізовану бригаду вистачить. Реально, це на 5-6 бригад... Віщую зауваження - таку різницю виявило Міноборони! Відповім - ну звісно що Міноборони! Не журналістам же, розслідувачам таким займатися? Розслідувачі нині зайняті - вони шукають цукерки "Рошен" у Курській області. Знаходять щоправда "Рот Фронт" на допотопному стенді "Рошена", але вони - працюють. Проблема не в тому що знайшло Міноборони. Проблема в тому, що знайшло воно це на шостому понаднормовому році президентства Зеленського і на третьому році повномасштабки. І так, хто там у нас куратор гуманітарних питань? Не Єрмак, часом? Отакої. Петро Олексійович продовжуй зі своїми прихильниками збирати кошти на джипи, вантажівки та пересувні автомайстерні для ЗСУ - армія їх потребує багато. За це тебе знову багном обіллють. Влада подбає. Смердіти ротами в бік опозиції - це ж вам не 424 автівки знайти, що до ЗСУ не доїхали.
🟥🟥🟥🟥🟥⬛️В понеділок відкриється реєстрація на виставку-аукціон, що відбудеться в День Незалежності 24 серпня, в суботу, де ви зможете:⬛️ помацати та порахувати колеса DAF Leyland та DAF YA;⬛️ точно зрозуміти різницю між рамою 8 дюймів та 10 дюймів (це вже про FPV-дрончікі);⬛️ подивитися на "ванільний цукорок", 1 шт, зламаний (але забрати навіть його не вийде, можете викреслити ці плани);⬛️ новий зразок командно-штабного модуля також буде — можна буде зробити фото "я в штабі";⬛️ лотерея із купою призів (найголовніший — від Марини Порошенко), а решта — по мєлочі: магнітікі, футболки, кружки, селфі з Порошенко (якщо протовпитеся), селфі з заслуженими волонтерами (якщо протовпитися-2). ⬛️ АЛЕ! 🟥 Місце проведення буде секретним. І час. Єдиний шанс потрапити — отримати "добро" під час реєстрації. А вона буде в понеділок, тобто вже післязавтра. І тоді вам скажуть, куди і о котрій підійти, там вас всадовять комфортно в автобус і відвезуть на секретне місце. Якщо ви не з Києва, то вам якось треба самостійно потрапити спочатку до Києва, а там все одно будуть автобуси. 🟥 На фото — футболка, яку намалював Філ. Вона ахуєнна повністю. Якщо ви будете достатньо наполеглеві, то матиме таку. ⬛️ Вже заради цього можна вмикнути сповіщення на каналі, аби не пропустити допис із формою реєстрації. І поділіться з друзями — якщо раптом не можете поїхати ви, точно хтось з них зможе зробити це за вас. І можливо навіть привезе вам футболку. Подумайте про це.
Я тішуся першим F-16 в нашому небі анітрохи не менше, ніж тішуся угоді з викупу частини автобусного парку для ЗСУ. Така от професійна деформація.Там дуже проста історія — власник автобусів хоче оновити парк машин із Євро-2 на Євро-5. Тут і норми законодавства, тут і сервіс, тут і всі ці бізнес-процеси. Парадокс у тому, за його словами, що йому старі автобуси простіше розібрати на запчастини, ніж знайти покупця. Ціна у результаті виходить "символічною", менш як 6 000 доларів за робочий та обслужений автобус.Нам запропонували десяток приміських машин, кожна на 55-60 місць, з нормальним салоном та багажним відділенням, з кондиціонером та обігрівачем. Нині у більшості бригад на перевезенні бійців працюють шкільні Богдани чи просто вантажівки. А нам запропонували нехай і не нові, нехай і не люксові, але чудові автобуси.Знаєте... можна і потрібно радіти новій зброї, яка допоможе нам наблизити перемогу. Але радіючи новій зброї, я всіма силами хочу, щоб бійців з полігонів перевозили в ЛЮДСЬКИХ умовах. Для мене це важливо, для вас, моїх читачів, також.2 727 210 гривень потрібно зібрати досить оперативно, а це багато. Але чи так багато, коли нас з вами десятки тисяч? Але чи це так багато, коли йдеться про базовий комфорт наших захисників?Прошу про допомогу. Вкотре.💳 ПРИВАТ245169330520686400💳 ІНШІ БАНКИ5375411501778331🌐 USDT (TRC20)THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/