Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся
Added 15 Jan 2022

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся

@DaphniaBlog
Number of subscribers: 11 087
Photos: 1,890
Videos: 124
Links: 798
Description:
Поради: 4149 6293 6893 4741 Регулярні поради: www.patreon.com/23daphnia
Source

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся | Друзі, хелп! Дуже терміново потрібна ваша додаткова допомога!Світлина ...

Telegram community logo - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся @DaphniaBlog
1 600 Views/Reach 2024-08-29 10:09 Message №3141
Друзі, хелп! Дуже терміново потрібна ваша додаткова допомога!Світлина в дописі красива. Вантаж шалено корисний і важливий. Крім фпв-дронів, реб-систем та квадроциклів там 5 прально-душових комплексів та наш новий ремонтний контейнер. Про ремонтний контейнер я завтра окремо напишу, адже це початок чергового системного проєкту.Так, шість контейнерів на причепах поїхали на фронт. А ми залишилися готовими до видачі додаткових комплексів, але без причепів! Я знаю, що писав про причепи вже незліченну кількість разів. Але без них ми не можемо передати вантаж, а кожен причеп коштує 246 тисяч гривень! У понеділок із Європи має стартувати чергова фура із причепами, це 983 875 гривень для оплати! Ми задихаємось, ми не витягуємо і нам потрібна допомога!Я можу писати зараз епічні чи освітні тези. Можу показувати фотографії побутових умов військовий до/після. Можу. Але тут є ще один момент, який останнім часом почав активно обговорюватись — загальний морально-психологічний стан у різних бригадах. І я не кривлю душею — наявність у бригаді прально-душових комплексів мегапозитивно позначається на цьому моральному та цьому ж психологічному! От зараз бані їдуть на Покровський напрямок. Так, вони не будуть стояти на лінії зіткнення, але вони вже сьогодні почнуть мити та прати військових, які там, на лінії зіткнення. Відразу, з колес!Потрібна ваша допомога 🔥🔥🔥Вона була потрібна минулого тижня, вона потрібна буде і наступного. Але якщо ми в понеділок не сплатимо за причепи, то ціна почне зростати. 5 гривень допоможуть! 100 гривень допоможуть! Будь-яка сума, не існує "маленьких донатів" - все це дозволяє нам забезпечувати бригади ЗСУ! І якщо ви дочитали до цього місця, то окреме прохання допомогти з поширенням інформації. Змістовний коментар, лайк і репост – це також дуже велика допомога, повірте.💳 ПРИВАТ245169330520686400💳 ІНШІ БАНКИ5375411501778331🌐 USDT (TRC20)THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/