Я пишу цей допис і саме в ці хвилини Петро Порошенко намагається в Верховному Суді України оскаржити санкції, які фактично заблокували йому можливість допомоги ЗСУ. А я пишу цей допис про те, що в нас частково готова чергова допомога ЗСУ, але...Ви звикли бачити наші контейнерні проєкти на причепах, так ми передаємо прально-душові комплекси, шиномонтажні комплекси, командно-штабні та ремонтні комплекси.Пʼять контейнерів готові. Пʼять військових частин чекають на допомогу. А нам не вистачає ресурсів викупити 5 причепів, це трохи менше за півтора мільйона гривень. Допомоги чекати ми зараз можемо лише від вас, бо проти Порошенко... ну, ви в курсі.Я не знаю як про це ще писати. Я не знаю до кого та як звертатись. Я знаю, що десантна бригада чекає ремонтний контейнер саме від нас, бо від держави вони таке взагалі ніколи не отримують. Я знаю, що частина ССО чекає саме зараз від нас прально-душовий комплекс. І далі за текстом...Я намагаюсь усіма силами зараз уникати решти подій навколо нас — побудував ментальний кордон та намагаюсь встигнути допомогти ЗСУ якомога більше перед тим, як вони прийдуть з санкціями й проти ГО Справа Громад. В цих обставинах це лише питання часу, комусь конче потрібно зупинити нашу допомогу військовим.Але пʼять комплексів вже готові, потрібно лише викупити причепи.Так, дуже потрібна ваша допомога. І допомога в розповсюдженні, це також. 💳 ПРИВАТ245169 3305 3948 0845💳 ІНШІ БАНКИ5375 4112 1895 1692🌐 USDT (TRC20)THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/
З полковника українських спецслужб, Романа Червінського, зняли електронний браслет та повернули йому закордонний паспорт. Це означає, що чергова, зліплена з лайна та гілок «стовідсоткова» справа про чергові «три половинки однієї міни», банально розвалюється. Полковника, який спланував та провів купу унікальних операцій, зокрема по доставці на підконтрольну Україні теріторію Цемаха, місяцями тримали за ґратами. Потім зміна запобіжного заходу на багатомільйонну заставу, яку за полковника вніс… Петро Порошенко. Потім знов нескінчені суди…І ось на тлі цього, у мене є дуже просте запитання. Максимально просте. А кому ж було вигідно на два роки ВИКЛЮЧИТИ унікального фахівця з оперативної роботи? Скільки ще операцій накшталт викрадення Цемаха міг спланувати та провести полковник Роман Червінський, якби… Навіть не уявлю скільки горілки на радощах випили в російському гру та фсб. А якщо він такий злочинець, якого місяцями тримали за ґратами без можливості вийти під заставу, то… який тоді закордонний паспорт? Ну він же злочинець. Ну ось же докази про які щось там белькотіла в судах сторона звинувачення. Ось ще якась потужна херня.Чи не було ніякої справи, а була команда… тримати за ґратами? Тобто робить що хочете, але приберіть з шахової дошки війни спецслужб унікальну людину! Впевнений, друзі, що ви згадуєте схожі події, так? Ну… Це вже ж було, ще в одній «стовідсотковій» справі Шеремета, коли зокрема Julia Kiyan Kuzmenko унікального дитячого кардіохірурга також запроторили за ґрати. Тоді купа людей готові були взяти її на поруки. Криком кричали. Гаразд, якщо є питання і таке інше, вдягніть на неї хоч три електронних браслети, (якщо слідчі та прокурори вже розкрили гучну справу та начипляли собі нагород), але дайте їй оперувати, тобто рятувати життя дітей! Розумієте, бл@дь? Життя дітей!… Хтось почув? Та хєр там! Буде сидіти, бо футболки з нетиповими принтами, арійська велич та інша лабуда. А потім все якось різко змінилось. Потім… Цікаво, а всі ці слідчі прокурори, які під час судових засідань «рвали на грудях сорочку», доказуючи, що неможна міняти запобіжний захід з тримання під вартою на… особисте забов’язання, тому що ось стовідсоткові докази вини, «невизначена людина, у невизначений спосіб, та невизначений час…», вони як себе почувають? Вже отримали чергові звання, премії, стали начальники відділів? Чи вже департаментами керують? Тому і висить ПИТАННЯ в повітрі! Кому було вигідно в такий спосіб на роки виключити з «гри» полковника українських спецслужб?Фото Неллі Спіріна
Вот есть человек, который спустя несколько лет обливания помоями, спустя шесть почти лет после катастрофического проигрыша и непрекращающегося потока тех же помоев, спустя кучу уголовных дел и "санкций", продолжает помогать ЗСУ. Несмотря на переобувшихся бывших соратников и дружественных партий, оказавшихся шакалами. Вопреки, наверное, желанию любого человека в подобной ситуации сказать "Да ебись оно конём, я добился всего в этой жизни" и уйти в закат. А ещё на фото фпв дроны, которые летают на 10 км, через пару дней приедут те, которые на 15 км. На следующей неделе дроны поедут на фронт минусовать кацапов.А сборы катастрофически просели, больше, чем когда-либо. Вот вам и вся лирика. Наверное мы устали и разочаровались.Но дело в том, что этому человеку кроме нас никто не поможет помогать. Поэтому нам нельзя ни уставать, ни разочаровываться. Просто нельзя и все.Давайте немного оживим сборы. В качестве поддержки и благодарности.💳 ПРИВАТ245169 3305 3948 0845💳 ІНШІ БАНКИ5375 4112 1895 1692
Ярослав Железняк: Ну що, тримайте інсайд про угоду по копалинам. Я вчора отримав цей документ від наших урядовців.За моєю інформацією саме ці 58 сторінок, які я читав весь вечір, датований 23 березня і начебто були надісланий нам 🇺🇸 американською стороною. Як новий проект угоди по копалинам. Далі його доля невідома.Одразу говорю це не фінальний (!!!) документ. І я сподіваюсь 🇺🇦 українська сторона буде вимагати і добʼється значних змін до нього. Але текст який я бачив це прям ЖАХ. Всі 18-ть розділів… Це вже не рамковий меморандум про наміри (який був до скандальної зустрічі в Овальному кабінеті). Це прям велика і дуже чітка угода. І вона не в нашу сторону. ▪️Управління 5 людей, 3 з них від США з повним правом вето. ▪️Мова вже йде про всі копалини. Тобто там і нафта, і газ. І нові і існуючі.▪️По всій території України.▪️Мова про видобуток і державними і приватними кампаніями. ▪️Гроші конвертуються одразу у валюту.▪️Гроші фонду виводяться закордон. Якщо раптом по причині з нашої сторони щось не дійшло - доплачуємо.▪️Внесок США - вже надана нам допомога з 2022. І вони можуть за своїм рішення отримувати прибуток. А отримують вони «роялті» з Фонду перші (а потім Україна) +4%.▪️Безстроково діє угода. Тільки з дозволу американців можуть бути зміни чи припинення.▪️Права «першої ночі» на всі нові інфраструктурні проекти і право вето на продаж ресурсів іншим країнам.▪️Нічого про гарантії безпеки. Навіть натяки. Це не все. Там прям ще дуууууже багато юридичного тексту. І він ось весь такий… Ще раз це текст, який за моєю інформацією нам надіслали на вихідних. І він може і має бути змінений. Інакше я не уявляю як це може бути ратифіковано Парламентом.
Начитався есеїв і спробував трохи відрефлексувати своїм невеличким компіляційним текстом. (який ніхто не читатиме) 📌 Імперія мусить померти В есеї «Що таке есеїстика?» Микола Рябчук згадує про свою книжку «Сад Меттерніха». Ця назва відсилає до його тексту, що вийшов друком 1998 року під назвою «За огорожею Меттерніхового саду», де автор розглядає Західну і Східну Європу: «Словом, вона (Сіхідна Європа) не була “як ми”, щасливі й везучі мешканці Західної Европи: вона не була повноцінна, достатньо европейська. Ця “недо-Европа”, чи “напів-Европа”, мала приблизно однакові шанси дотягнутися до правдивої “европейськости” або ж розчинитися в ентропійній “азіятськості”. […] …політика Заходу щодо Східної Европи завжди була амбівалентною, щоб не сказати двозначною. З одного боку, західні европейці завжди вважали, що їхні східні сусіди тією чи іншою мірою заслуговують своєї долі…: але з іншого боку, вони не могли не відчувати, що східні европейці, котрі відчайдушно опираються домінуванню “Азії” на своїх теренах, є корисними, і вже тому заслуговують на симпатію й допомогу…»Тут можна зупинитися і прийти до сьогодення, де Україна бере на себе роль «східної Європи», що виступає кордоном, отим фронтиром, який для «західної Європи» є корисним, адже таким чином до них не проникає «Азія», під якою в будь-кому разі можна розуміти росію. Саме тому, на мою думку, до нас надходить допомога, яка дозволяє нам «животіти», але не вмирати, бо інакше росія буде біля порога Європи. Тому так важко говорити з заходом і переконувати, що потрібна військова допомога, а не лише економічна. Володимир Єрмоленко і Вахтанґ Кебуладзе, часто в розмовах та інтерв’ю наголошують, що на заході не можливо говорити так, як ми звикли, там потрібна зовсім інша мова діалогу. Але в нашому разі варто використовувати й інше. Володимир В’ятрович часто у своїх дописах на сторінці Facebook наголошує на тому, що росію треба деконстроювати: «Імперія мусить померти […] перемога України і всього вільного світу над Росією можлива лише як перемога поневолених нею народів над імперським центром». Саме це дасть Україні змінити свій статус «фронтиру» і увійти до цивілізаційної Європи. Юрій Шевельов щодо цього писав у своїй статті «Перед новою провокацією» 1949 року: «…кордон України з Росією при наявності вільної Білоруси і Козакії, — а тільки в такому сусідстві слід мислити Україну, — становитиме зовсім малий відтинок українських державних меж і не являтиме великої небезпеки для цілости та спокою української держави».Тобто ми маємо і говорити з Європою і говорити з поневоленими народами імперії, адже так ми зможемо вберегти себе. Але чи потрібно це Європі та іншій частині світу?
Половина країни не спала після вчорашнього відео з Вашингтону. Ми тримали кулаки за Україну.І зараз у всіх питання: що робити далі?Хтось чекав від мене критики Зеленського. Але ні, критики не буде, бо це не те, чого зараз потребує країна.Я поясню в декількох тезах, стоячи тут, разом з бригадами, які боронять український Південь. Ми сьогодні привезли їм допомогу, яку законтрактували раніше. Бо що б не відбувалося, потрібно продовжувати посилювати українську Армію. Стосунки України і США — це не стосунки лише Зеленського і Трампа. Це — стосунки двох великих народів, які знають, що демократія і свобода — не пусті слова ні для України, ні для США. І ми не можемо дозволити собі розповсюджувати антиамериканські настрої.Найперше, про що ми маємо зараз думати — це Збройні Сили України, які внаслідок тих чи інших дій можуть залишитися без постачання американської зброї. І це ні в якому разі не є критикою президента Зеленського, бо єдине, що зараз потребує Україна — це єдності. Чомусь з інформаційного поля зникає Армія — події на фронті, де є прориви ворога, ситуація із забезпеченням, зникає питання обороноздатності держави. Так не повинно бути.Ми дуже сподіваємося, що у президента Зеленського є «План Б». Віримо, що після зустрічі в Лондоні та Брюсселі, ми вийдемо з декількома важливими меседжами: ☑️ Єдність Європи. Сподіваємося, що Європа надасть нам зброю, фінансування, посилить інвестиції в оборонну промисловість. Допоможе нам повернути за стіл переговорів наших американських партнерів. Потрібно відновлювати двопартійну підтримку США та парламентську дипломатію. Ми не можемо послаблювати нашу міць. ☑️ Єдність всередині країни. Єдність у парламенті та переформатування Уряду в Уряд національної єдності.☑️ Третє, що ми хочемо почути: коли і як закінчувати війну? Не ховатися за гарантії безпеки.Ми маємо зберегти державу. Ми маємо не допустити капітуляцію. Гарантом безпеки України мають бути ЗСУ. Крапка!Маємо припинити балачки та допомагати Армії.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
🔥 Петро Порошенко: відверто про санкції, війну та майбутнє України 🔥"Наш спільний ворог – це путін". У своєму розлогому інтерв’ю для "Української правди" П’ятий Президент України розповів про те, як ухвалювалися доленосні рішення на початку великої війни, як Зеленський дав Порошенку 8 тисяч автоматів, що відбувалося за лаштунками політичних баталій і чому санкції проти нього – це удар по всій Україні.⚡ Головне з розмови:▪️ Чому санкції щодо громадян України суперечать Конституції та міжнародному праву.▪️ Як Зеленський перевищує повноваження та що буде далі.▪️ Як в критичні моменти ухвалювалися рішення, які рятували країну.▪️ Чому сила духу, впевненість та державницька позиція – це ключ до перемоги.💪 У складні часи важливо тримати стрій. Читайте інтерв’ю, щоб краще розуміти, що відбувається в державі, і щоб не хвилюватися зайвий раз.📌 Читаємо інтерв'ю тут: https://www.pravda.com.ua/articles/2025/02/17/7498655/Нагадую, допомогти перемагати можна тут.ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРИВАТ 24:5169 3305 3948 0845(ГО СОЛІДАРНА СПРАВА ГРОМАД)Для ІНШИХ банків:5375 4112 1895 1692(Антоніна Бузіло)
Оподаткування — це мистецтво общипувати гусака так, щоб він не кричав (с)УВАГА, саме та ситуація, коли гусаки почали кричати!Ні, я не проти оподаткування як принципу співпраці громадян та держави. Але принципи співпраці громадян та держави не мають ще й за замовчуванням містити додаткове фінансування ЗСУ на мільярди гривень коштом благодійників. Чи не так?Держава нам зробила чергове покращення і тепер з волонтерських карт вкрай обмежені трати, навіть за реквізитами IBAN. Для ГО Справа Громад саме це критично, бо 99% платежів перераховувались саме за реквізитами IBAN, але зараз ввели нові обмеження. Жодних претензій до Monobank, вони намагаються допомогти і запропонували збільшення лімітів для ГО за умови всіх зборів на окрему банку.УВАГА, у Справи Громад зміна реквізитів картки МОНО (вона також для переказів з усіх інших банків крім Приватбанк)5375 4112 1895 1692Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/5QZhma2F8kРешта варіантів:💳 ПРИВАТ245169 3305 3948 0845🌐 USDT (TRC20)THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/
Що ви бачите на картинці? (задачка для дошкільнят — описати зображення). Насправді ви бачите потребу у 1.118.124 грн для того, аби нерухомість стала мобільною лазнею. Це вже клас третій десь математики: помножити 4 лазні без колес на вартість одного причепу (це 279 531 грн поки що, але ціни ростуть, що ерекція в пубертаті). І знаєте, поки вони красіво стоять на майданчику біля Справи Громад, тисячі наших бійців приймають душ з вологих серветок у кращому випадку. От ви вмивалися сьогодні вранці? І одяг же мабуть чистий вділи, так? Як гадаєте, це входить в базову потребу кожної людини аби почувати себе людиною? Дуже, дуже, дуже капець як сильно потрібні причепи для лазень. Точніше, гроші на них. Бо у терміні "мобільна лазня" та "мобільний комплекс шиномонтажу" ключове слово "мобильні". Репост, лайк, показати допис другу також важлива частина допомоги!💳 ПРИВАТ245169 3305 3948 0845💳 ІНШІ БАНКИ4441 1110 5583 1634🌐 USDT (TRC20)THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/
🦸🏻♀️ Сьогодні в Україні офіційно закінчилась демократія. Для тих, хто ще сподівався, що це все тимчасово, що все виправиться, що вибори будуть чесними — прокидайтеся. Вам дали чіткий сигнал: жодної справжньої опозиції не буде. У списках на президентські вибори будуть лише зручні для влади персонажі, парламент стане кишеньковим, а всі, хто заважає — будуть знищені політично або фізично.Відсторонення Петра Порошенка на півроку — це не про нього. Це про всіх. Про кожного, хто хоче жити у правовій державі, хто не хоче авторитаризму, хто не хоче бачити Україну черговим пострадянським болотом з довічним «слугою народу» на чолі.Вам не подобається Порошенко? Добре. А подобається узурпація влади? Вам ок, що в країні зникає незалежна преса, знищується армія, згортаються реформи, розкрадається бюджет? Вам нормально, що рішення ухвалюються в кулуарах ОП, а парламент перетворюється на цирк з дресированими мавпами, які голосують за все, що їм скажуть?Для тих, хто ще дивується, як так сталося, що Україна впевнено дрейфує в бік політичної моделі Росії чи Білорусі — ось вам відповідь. Поки армія тримає фронт, поки волонтери витягують військо з безодні, поки люди останні копійки витрачають на дрони, тепловізори, автомобілі для ЗСУ, в цей самий момент Зеленський і його кодло займаються головним ворогом — Порошенком.Не Москвою. Не Путіним. Не тими, хто десятиліттями працював на Кремль - Портновим, Бойко, "ОПЗЖ". Вони головні друзі цієї влади. Ворогами виявилися ті, хто говорить правду, виступає за проєвропейські демократичні цінності, хто критикує, хто показує гниль та корупцію.Але знаєте що? Ніщо не триває вічно. Державу можна довго ґвалтувати, але рано чи пізно вона скине з себе цю мерзоту. І тоді жодні підняті зарплати силовикам, жодні зради та інтриги не врятують тих, хто довів країну до такого стану.Готуйтесь.✍ Ігор Савчук______Підписатися на 🦸🏻♀️ та 🙃