Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся
Added 15 Jan 2022

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся

@DaphniaBlog
Number of subscribers: 11 087
Photos: 1,890
Videos: 124
Links: 798
Description:
Поради: 4149 6293 6893 4741 Регулярні поради: www.patreon.com/23daphnia
Source

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся | Ярослав Железняк: Ну що, тримайте інсайд про угоду по копалинам. Я вчо...

Telegram community logo - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся @DaphniaBlog
1 700 Views/Reach 2025-03-27 10:15 Message №3392
Ярослав Железняк: Ну що, тримайте інсайд про угоду по копалинам. Я вчора отримав цей документ від наших урядовців.За моєю інформацією саме ці 58 сторінок, які я читав весь вечір, датований 23 березня і начебто були надісланий нам 🇺🇸 американською стороною. Як новий проект угоди по копалинам. Далі його доля невідома.Одразу говорю це не фінальний (!!!) документ. І я сподіваюсь 🇺🇦 українська сторона буде вимагати і добʼється значних змін до нього. Але текст який я бачив це прям ЖАХ. Всі 18-ть розділів… Це вже не рамковий меморандум про наміри (який був до скандальної зустрічі в Овальному кабінеті). Це прям велика і дуже чітка угода. І вона не в нашу сторону. ▪️Управління 5 людей, 3 з них від США з повним правом вето. ▪️Мова вже йде про всі копалини. Тобто там і нафта, і газ. І нові і існуючі.▪️По всій території України.▪️Мова про видобуток і державними і приватними кампаніями. ▪️Гроші конвертуються одразу у валюту.▪️Гроші фонду виводяться закордон. Якщо раптом по причині з нашої сторони щось не дійшло - доплачуємо.▪️Внесок США - вже надана нам допомога з 2022. І вони можуть за своїм рішення отримувати прибуток. А отримують вони «роялті» з Фонду перші (а потім Україна) +4%.▪️Безстроково діє угода. Тільки з дозволу американців можуть бути зміни чи припинення.▪️Права «першої ночі» на всі нові інфраструктурні проекти і право вето на продаж ресурсів іншим країнам.▪️Нічого про гарантії безпеки. Навіть натяки. Це не все. Там прям ще дуууууже багато юридичного тексту. І він ось весь такий… Ще раз це текст, який за моєю інформацією нам надіслали на вихідних. І він може і має бути змінений. Інакше я не уявляю як це може бути ратифіковано Парламентом.