Source
🇺🇦Дафа: не бійся, бийся | Так-с, я обіцяла вам сама собі, що вестиму щоденничок змін в своїй чер...
1 900 Views/Reach
2024-10-29 08:12
Message №3212
Так-с, я обіцяла вам сама собі, що вестиму щоденничок змін в своїй черговій #знову_мінус_30 епопеї. На картинці результат першого тижня. Ні, я не знаю, чому додаток пише під другою, все ще страшною цифрою, слово "низька" 😂 А ще мені подобається перспектива (згідно інфографіки) дійти до нульової ваги 🤡Зрештою, 4,4 кг за тиждень — результат, який однозначно ніколи більше не повториться, адже це ще навіть не початок жироспалення. Це банальні зайві кг жрачки, які — це ж треба! дивина яка! — я регулярно нажовувала. Чому? Бо поставивши додаток з підрахунку калорій впадаєш в ахуй від того, скільки ти таки зайвого щодня жереш. Це як мінімум дисціплінує. А ще цікавим виявився момент ліні. Ну от повертаєшся ти з зустрічі, хочеться жерти. Раніше як? Зупинився, купив собі пиріжка і пішов далі. Що тепер? Постають питання "А скільки він важить? А як його записати?" Поки думаєш, то вже вирішує, що та ну блін, я краще додому потерплю і вдома ще точно зважу ту свою картопельку з солоними огірочками.Ще момент. За цей тиждень я так і НЕ почала додавати активності. Все ще "образ життя — перед комп'ютером". Ні, я звісно витягла з-під шмоток орбітрек. Але. Тут смішна ситуація вийшла, да. Коротше, свого часу, коли я купляла цей прилад, бо думала, що розжиріла і важила 64 кг, то обираючи між приладом із "максимальна вага 80 кг" та "максимальна вага 120 кг", вирішила собі, що та ну, та ну ніколи я до 80 кг не дійду, вишо! Бгггггг 🤡🤡🤡 Гм, так ось. Поки я не побачу на вагах першу цифру "7", то орбітрек стоїть лише перспективою. Так, знаю, що можна вдягтися і піти просто гуляти, але поки ні, поки ніяк не перебудую ані режим, ані настрої на прогулянки, хоча звісно лежу у тому напрямку, так би мовити.Сподіваюсь, що за цей тиждень я зможу зігнати ці 1,6 кг, аби нарешті зайнятися просмотром серіалів на орбітреку. Ну а поки що побажайте мені подальших успіхів чи шо 😃