Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся
Added 15 Jan 2022

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся

@DaphniaBlog
Number of subscribers: 11 101
Photos: 1,890
Videos: 124
Links: 798
Description:
Поради: 4149 6293 6893 4741 Регулярні поради: www.patreon.com/23daphnia
Source

🇺🇦Дафа: не бійся, бийся | Бідний Черчилль, зараз знову буду його тягати 😅Так-так, я саме про йог...

Telegram community logo - 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся 🇺🇦Дафа: не бійся, бийся @DaphniaBlog
1 500 Views/Reach 2022-12-06 13:10 Message №2151
Бідний Черчилль, зараз знову буду його тягати 😅Так-так, я саме про його легендарний вислів щодо культури. Ну коли б ще це згадати, як не у день ЗСУ, логічно? Адже і за це теж вони воюють там. А нам варто щодня робити щось тут, наполягаю. Ні, я не стану клянчити гроші (хоча це завжди корисно). Навпаки, хочу поділитися із вами прекрасним. Якось десь вже розповідала про інсайт, що трапився зі мною днями. Ну, про те, як один з вчителів мови, коїх навколо стало кожний другий, поділився секретом, як вчити мову ефективно. 🔸Не вчить мову, пізнайте культуру, якою говорить та мова, сказав той британець явно африканського походження. І така тоді - пух! - це ж настільки очевидно й всім зрозуміло, що як я цього раніше сама не сформулювала? Так ось, повертаючись до "поділитися", долучаючи сюди "ефективно" і не забуваючи про культуру❤️Одне з моїх нещодавних відкриттів - канал "Перехресні стежки", місце, де перетинаються й переплітаються усі наша гілки мистецтва. 🎞️Адмін каналу свого часу вирішив, що якось занадто дофіга ми, українці, свого не знаємо, не пам'ятаємо, не бачимо і, блін, навіть знати то не хочемо. Сидимо ото у попілі здихаючої імперії і навіть пальцем не ворушимо, або той трунок з себе вичавити. Тому вирішив робити на своєму місці те, що може. А саме: витягати всі ті круті штуки, які формують нашу культуру - письменництво та поезію, музику та балет, живопис та скульптуру - і перехрещувати його. Вірніше, показувати, як то всьо в нас перехрещується і наскільки воно сьогодні актуально. Короткі дописи у доступній формі і купа посилань - на голоси митців, на викладені фото чи збережні тексти - просто ідеально. Кому досить тексту, задовольниться ним, кому мало - завжди можна піти за гіперлінками далі. Підписуйтеся, поширюйте, бороніть нашу культуру, де тільки можна. І зі святом, незламні!