Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ілля і його неправильні враження від фільмів
Додано 14 лип 2024

Ілля і його неправильні враження від фільмів

@ikotika
Кількість підписників: 5 826
Фото: 2,360
Відео: 274
Посилання: 510
Опис:
Переважно писатиму тут відгуки на фільми та в цілому, як в мене справи. Підтримати проект: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: http://surl.li/gxgkk

👥 Кількість підписників

5 826
Середній/День:: -3
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: +5

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 923
Середній/День:: 4,720
Середній/Тиждень:: 2,751
ERR: 50.17%

📊 Кількість повідомлень на день

1.2
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1
Середнє за день: 1.2

Історія змін назви

Ілля і його неправильні враження від фільмів 2025-11-04
IKOTIKA блог 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 6,380 25-09-14 15:56
Зброя (2025)Мені потрібне відео, де хтось мені пояснить, що я подивився і чому це має такі високі оцінки.Почнімо з того, що я так і не допетрав, чому Джош Бролін, вчителька і наркоман бачили скрімери з відьмою в стилі Пенні Вайза? Це просто рандомні скрімери, які не мають сенсу. Потім що це було за ведіння з рушницею над будинком. Що за нафіг? Чому вчительці відрізали локон і потім усі про це забули? Нам хочуть сказати, що копи не побачили нічого підозрілого в хаті відьми? Абсолютно нічого? І невже за такий тривалий проміжок часу у пацана не було жодної нагоди, щоб відьми не було в хаті?Це тупо як з "Грішниками", яких усі хвалять, а у мене в голові фільм не збирається в єдину картину. Теж дуже атмосферна перша половина, де просто гають твій час якоюсь дурнею, але воно прикольно. А потім різко починається якесь зовсім інше кіно, на розвиток якого немає часу, бо нам більше години показували щось геть інше. Якісь окремі елементи окей, але з рештою, як цільний фільм, це якась маячня.#ікотікаподивився
👁 4,750 25-08-27 16:57
Костянтин (2015) - 0,5 сезонНарешті руки дійшли зацінити і я прям кайфонув. Офігезний серіал. Написаний просто на дві голови краще за "Стрілу" чи "Флеша", але йому і сезону протриматися не дали, бо срані "Супернатурали". Гадаю Сідаб вирішив, що два схожих серіали одночасно на одному каналі то занадто. І це злочин, на мою думку, прикрити офігезну екранізацію.Мені прям сподобалась оця фішка креативних ритуалів, а ще я все ніяк не міг зрозуміти, кого мені нагадує головний актор, зійшовся на думці, що молодого Джима Керрі. Але, що найсмішніше, я звернув увагу, що він не курить. Перші декілька серій він майже не з'являвся з цигарками, а якщо і з'являвся, то не підпалював. Ближче до серії шостої він підпалював цигарки, але не ніс до рота, просто розмахував руками. Ближче до дев'ятої вже підпалював, засовував до рота, але все одно не палив, просто розмовляв з цигаркою в роті. І вперше він закурив у тринадцятому епізоді. Після якого серіал прикрили. Актор пішов на жертву і дарма, виходить. #ікотікаподивився
👁 2,670 25-08-13 13:22
Дитина Розмарі (1968)По-перше, маю зазначити, що цей фільм значно кращий за сучасний спін-офф. І хоч, середина в нього провисає, але в цілому він тримається краще. Головній героїні співчуваєш значно сильніше, її дії розумієш, та й актори грають наче колоритніше. Далі писатиму зі спойлерами.Виявляється, персонажка спін-оффу з’являється тут буквально на самому початку в двох сценах. Зачіску їй в сучасному спін-оффі зробили не схожою і взагалі щось воно не сходиться. Реакція на Гарденію тоді в неї дивна, якщо ви у спін-оффі вирішили обіграти це отако. У спін-оффі вони ніяк не обіграли оцю її фразу про кулон. Фраза «вони мене підібрали на вулиці, коли я помирала з голоду і займалася різними речами» якось теж не дуже збігається з тим, що було у спін-оффі, вона каже, що якби не вони, вона б вірогідно вже сиділа у в'язниці, але у спін-оффі, максимум що сталося б, вона поїхала додому. І навіть коли головні герої знаходять персонажку спін-оффу мертвою, вони зовсім інакше вдягнені. Тобто навіть у дрібницях там ніхто не заморочувався. Як на мене, недостатньо наліпити плашку "продовження" чи "передисторія", так може кожен в Інтернеті. А от заморочитись, щоб створити ілюзію, що події твору розгортаються в тому ж світі – оце цінно.Але головне, що мене вибісило – це чому оці дід з бабцею в кінці спін-оффу посміхалися, коли побачили мертву головну героїню спін-оффу? Чоловік головної героїні оригіналу був завербований ними, але не на той момент.Взагалі з фільму не дуже ясно, коли саме його завербували. Бо, судячи з його реакцію на сліпоту актора, це відбулось під час знайомства. Вони скористались його марнославством і запропонували продемонструвати свою силу, давши йому роль, яку він так хотів. Себто це було пізніше.Взагалі спін-офф дуже сильно підсвітив сюжетну дірку оригіналу. А саме чому ці сатаністи стільки років чекали, перш ніж знайти жертву. Бо тепер виходить, у них була одна дівчина, яка їх швидко розкусила і втекла, одразу після неї була ще одна, яка виявилась тупуватою, але все ж покінчила собою, перш ніж народити. І одразу після неї третя, з якою вже все вдалося. Тоді чим ці сатаністи займались там півстоліття?Фінал залишає у фрустрації, бо якось не робить жодного висновку, однак, мабуть, то я вже прискіпуюсь. #ікотікаподивився
👁 3,160 25-08-10 18:35
Якщо щиро, це триндець, а не відео. Люди почали ходити в театр, але називати це "театральним бумом" не можна, бо ну вони ж ходять на "мас маркет", а не "мистецтво". А "справжні вистави", де ніхто нічого не може зрозуміти, все ще не користуються попитом.Усе їм не так.Типу ця експерка розповідає, що оце люди в тікі-тоці та інстаграмі "надивились інстаграмної картинки" і ото ходять на цю "примітивщину". Бо на її думку, театр то мистецтво, а люди недолугі, розважатись прийшли. Ну офігіти. Може люди тому і пішли в театр, бо відбулась хоч якась реклама? Людям показали, що вони там гарно проведуть час, а не їх будуть вантажити "мистецтвом"?Потім вона починає затирати, які молодці театри в прифронтових містах, які виступають під щоденими обстрілами росіян з КАБів. Що, мовляв, театр допомагає людям боротись зі стресом, об'єднує. Вони там гумор показують, щоб допомогти людям відволіктись. Класні акценти. Ну так, а в умовному Київі у людей стресу немає, там зажралися оці недолугі, які хочуть відпочити в театрі, а не "мистецтво". Їм подавай "мас маркет".Потім ведуча починає затирати, що до нас перестали через війну приїзджати європейські театри. І це, звісно, не гарна нагода нашим театралам показати себе, а проблема. Бо у нас люди не подивляться на "мистецтво". Ну і звісно треба ляпнути ще й про "ухилянтів". Бо один з найбільших українських каналів має розпалювати ненависть до людей, які втекли від війни ще й голосом жінки.Далі експертка каже про брак складних і важких тем на сцені. Переосмислення теми війни і так далі. Їй не вистачає "мистецтва". Бо у неї є уявлення про "мистецтво" і для неї оце наше "мистецтво" недостатньо "мистецтне". Не вистачає провокацій, складношів, депресій. Окей, а окрім нав'язування думки, що театр комусь щось винен, окрім як бути розвагою, ще щось буде? Бо я завжди думав, що це просто форма людей ділитися історіями. Така сама форма, як кіно, музика чи література. Звісно, там можна намагатися робити щось високочоле для поціновувачів відчути себе нетакусями, але не знав, що це обов'язково. Коротше, не знаю, я рідко трапляю на "Телебачення Торонто" і думав, вони трошки опритомніли після того скандалу, що був. Але шось я у них бачу або якийсь вузьколобий булщіт, або якусь рекламну заказуху.https://youtu.be/t-XY95p4-xQ?si=-DaCezEZEjt37BSG
👁 4,240 25-07-30 18:02
Тільки вчора розмірковував, що зараз нейромережі руйнують індустрії. Наприклад, більше не треба самому писати пісні, самому співати, самому знімати кліпи, лейбли можуть собі генерувати сотнями нейромережних виконавців з нейромережними хітами і фармити гроші. Сенсу співпрацювати з живими виконавцями дедалі менше.Я бачу що зараз модна схема для фарму грошей - це просто нейромережа тобі пише сценарії, нейромережа тобі генерує зображення, нейромережа тобі монтує, нейромережа тобі озвучує, нейромережа тобі робить сайт, де ти розміщуєш рекламу і заманюєш туди людей нейромережним контентом. Себто ти просто налагоджуєш систему і отримуєш гроші з повітря. Наприклад, для мене процес написання пісень втратив якийсь сенс, бо я не можу змагатися з нейромережами. Я просто розумію, що такими темпами ще пару років і у виробництві відев на ютубі я вже буду непотрібною ланкою в рівнянні.Люди активно займаються засмічченям інтернету брейнротом. І якщо казати, що машини нарешті відберуть нашу роботу, то насамперед найлегшу
👁 1,920 25-07-28 15:38
Нью-Йоркське таксі (2004)Що я не очікував тут побачити, то це Джиммі Феллона!!! Серйозно, ведучий найпопулярнішого нині вечірнього шоу знімався в ремейку «Таксі»? Офігіти. Сам фільм… прикольний.Вони узяли перший фільм і майже всі його проблеми виправили, але й нових досипали. Мені дуже сподобались нові деталі типу «а як злодії паркувались біля банку? Знайти паркувальне місце ж нереально». Чи того, що тут сценарій послідовний і ніхто не вводив у сюжет Лукашенка, щоб зіпсувати сюжетні арки. Таке враження, що ця версія сценарію – це те, чим МАВ бути фільм Безсона від початку.Тобто тутешній Емільєн – це поліціант невдаха, тоді як поліція тут адекватна. Тутешня Даніель не може вирішити усіх проблем за поліцію і її не можуть упіймати, бо вона візуально не відрізняється від інших таксі, що також крута деталь. Тут величезний акцент на тюнингу тачки і вона випадає на більшу частину фільму не просто так. А тому що тутешня Даніель намагається її повернути, тоді як тутешній Емільєн намагається повернути собі роботу, що і змушує їх об’єднатися та допомогти одне одному. В кінці все набагато складніше і логічніше написано, тож тут тільки лайк.У фільму все ще є дірки в сценарії, як, наприклад, я в житті не повірю, що вони б ганяли по Нью-Йорку. Це як ганяти по Київу. Егеж-авжеш, 200 метрів, далі затор. Чи те, що головна героїня не вміє користуватись телефоном і повідомляти своєму хлопцю де вона. Фантастична тачка все ще кульгаво інтегрована в історію, адже кіно все ще не про неї. Але, гадаю, головна проблема кіна – це головні персонажі та те, як вони зіграні. Взагалі ні.Феллон не викликає тих емоцій, що Емільєн в оригіналі, він просто дратує і все. І місцева Даніель також не дотягує. В оригіналі сцена, де Даніель отримував ліцензію двома штампами після 5 років у черзі, била просто у саме серденько, а тут такої сцени навіть нема. Взагалі погано підібраний дует. Хоча є й багато нових смішних жартів. Старі комедійні сцени багато де краще обіграні, однак нема відповідної хімії між головними героями і все, магія не працює.А шкода, міг би вийти класний ремейк. Враховуючи, що цей фільм виходив майже одночасно з третьою частиною, це більше «Таксі», ніж той триквел. А ще дивно, що камео французьких акторів немає. Мабуть, тоді ще не було такої практики.#ікотікаподивився
👁 5,130 25-07-06 04:46
На правду, ніколи не дивився старих "Суперменів", і навіть фільм Сінгера пройшов повз мене. Мабуть, я образився на нього, що він проміняв на "Супермена" триквел "Людей ікс" і франшиза без нього зламалась нафіг.Коротше, є класичний перший "Супермен" 70-х. Є сиквел, де режисера в кінці виробництва звільнили, а новий режисер зняв тупу кінцівку, де Супермен витирає Лоїс пам’ять силою поцілунку. Потім вийшов "Супермен 3", якого всі не люблять, тому що там половину фільму віддали популярному тоді коміку, який перетворив кіно на несмішну комедію. А четвертий "Супермен" взагалі довгий час вважався найгіршим фільмом по коміксах, що "поховав жанр".Але у 2006-му Брайян Сінгер вирішує зробити художній проєкт "як я бачу продовження першого фільму Доннера". Фільм, який мав продовжувати перший фільм, ігноруючи усі три невдалі сиквели. Однак у процесі виробництва, коли вони шукали вирізані матеріали Доннера, комусь там спало на думку випустити заразом і сиквел "Супермена" 70-х таким, як його задумував оригінальний режисер, Доннер. Тож у той рік з'явилась і версія сиквелу Доннера. А "Повернення Супермена" Сінгера тепер взагалі незрозуміло до чого стосується. Воно "продовження бачення Доннера", але... не стикується з першим фільмом по часовій епосі, а з обома весіями сиквелу стикується лише частково. А потім "Сідаб" ще й зняв "Кризу на нескінченних Землях", де все заплуталось ще сильніше.Ух... а я ще на Джеймса Ґанна скаржився...https://youtu.be/ZcJKdwyZs3M?si=JoyT2qi8RfpvP7mk
👁 7,210 25-07-02 11:20
Громовежці (2025)ПЛЮСИ:+ Вони відійшли від формули, де все має свистіти-пердіти, локації мінятись, щоб утримати увагу дітей, та все ж зосередились на історії. Навіть класичної суперепічної бійки в кінці не було. Відчувалось як справжній фільм.+ Антагоністка розкішна, одна з найкращих у «Марвел». Офігезна персонажка, яка, по факту, перемогла.+ Московити не так сильно дратували як зазвичай і було багато вдалого гумору.+ Добре вписана актуальна боротьба з депресією та підтримкою одне одного. У фільмі несподівано є тема, з якою він працює. У Марвел такого не було років десять вже.+ Куриленко відбемберили за хвилину, а Боб у фіналі був одягнений у прапор України. Лайк.+ Фінальні титри сподобалися. Оці пародійні плакати прикольна річ. З задоволенням подивився і у більшої частини упізнав відсиланки.МІНУСИ:- Московити. Московити усюди. Ще й замість того, щоб як раніше писати «головка пальца ноги» їм наче повагу виражають і правильні написи роблять. Крінжа.- Крінжа з зеткою у кінці. Автори взагалі відбиті від реальності.- Також не було хімії між персонажами. Видно, що команду підбирали не щоб вони органічно взаємодіяли, а збирали з того, що залишалося непотрібними хвостами. Тупо «Легенди завтрашнього дна» якісь. Просто усіх непотрібних в один фільм. І ще гайда робити вигляд, що вони усі невдахи. Особливо така легенда, як Бакі. О так, він пам’ятаєте, яким невдахою він був у сольниках про Кепа? Особливо у другому.- Бакі знову просраний по усіх фронтах. Знову забули, що він мав би бути персонажем. Ну і у фіналі він робить розворот на 180 відносно своєї мотивації до того. А до того міжнародний легендарний вбивця і терорист, стає конгресменом, бо у нього є справка про психічне здоров’я з Ваканди (мабуть з печаткою носорога). Він хоче, щоб за нього голосували, для чого вбиває військових на державному завданні, щоб арештувати найманців, які мають дати показання проти політикині. Хто це написав? - Екшн ніякий, без вигадки. Просто комп’ютерні довбешки щось там вовтузяться.#ікотікаподивився
👁 5,090 25-06-23 11:15
Учора почув таку думку, що той самий Дісней робить ремейки своїх класичних мультів, бо сучасним дітям анімація навіть 90-х вже надто повільна і вони не можуть її висидіти. Мене ця думка спочатку розсмішила, бо лайф-екшн ремейки Дісней насправді довші за хронометражем і я б не сказав, що динамічніші. А потім я замислився трохи більше і мене це радше налякало.З одного боку, так, я пам’ятаю, мені в дитинстві теж подобались більш сучасні на той момент мульти, бо вони були динамічнішими. А батьки наполягали, що то все жах, там всі злі і страшні, в їхньому дитинстві такого не було, на, дивись совєтську анімацію про зайчиків-бєлочок, оце кайф і мороженоє. Мені ж за рідкими вийнятками совєтська анімація не вкатувала абсолютно, але я не відчував такий прям розрив між мультами 70-х і 90-х, особливо, коли хтось на касетах приносив аніме. Тобто я міг дивитись навіть мульти про Дональда Дака і Том і Джері, що виходили в 40-50-х, якщо сюжет цікавий, то я не пригадую, щоб була прям проблема, що надто все повільно. От чорно-білі мульти то вже було не круто, а все інше годиться. Але так, сучасні мульти прям гіперактивні, це факт. Мені їх дивитись важко. Я і на ютубі вже деякі молодіжні відео не вмтримують, вони мене вантажать кількістю і швидкістю мемів. Це просто підсвічує, шо зараз люди вже змалечку з розбитою психікою. А люди ше сильніше її собі розбивають тікі-токами, рілсами, шортсами. Чорт його зна, в яке прекрасне майбутнє ми рухаємося
👁 4,100 25-06-14 10:31
Хижак: Вбивця Вбивць (2025)Ну... сегмент про японців був прикольним. В принципі, все.Перший сегмент про вікінгів не дуже працює, бо нам пропонують спостерігати за чуваками, такими як рашики - що ходять і просто нападають на усіх підряд. Таке собі... потім несподівано в історію вривається хижак і складно передати, наскільки він там не в тему. Драматургійно він там не був передбаченим. Тай сам хижак не діє як хижак. Побачивши, як чуваки вп'ятьох розвалили цілий загін, він пре на них в лобову і не влаштовує полювання, не влаштовує чесний бій, а просто фігачить всіх своєю техноприблудою. Мені здається, за законами хижаків це проти правил.Сегмент про японців, хоч і не пояснює нашо той нінжя приперся, в цілому як історія працює добре і навіть хижак там в тему.А сегмент про літаки то взагалі ховайся. По перше, тут прям перебор з "кіношною логікою", а по друге, хижак який просто розвалює всіх з літака? Це ще більш нечесно ніж ота техноприблуда на початку. Мені здається, що це точно дискваліфікація мала б бути.Фінал ні про що, якщо відверто, але не те, щоб мене це сильно хвилювало. Просто ще одну франшизу перетворюють на "Марвел".А ще я хочу подивитись в очі тій людині, яка вирішила, що низький fps у персонажів в анімації це стильно, круто і не б'є по очах.#ікотікаподивився