Джерело
Ілля і його неправильні враження від фільмів | Тільки вчора розмірковував, що зараз нейромережі руйнують індустрії. Н...
4 240 Охват/переглядів
2025-07-30 18:02
Повідомлення №3280
Тільки вчора розмірковував, що зараз нейромережі руйнують індустрії. Наприклад, більше не треба самому писати пісні, самому співати, самому знімати кліпи, лейбли можуть собі генерувати сотнями нейромережних виконавців з нейромережними хітами і фармити гроші. Сенсу співпрацювати з живими виконавцями дедалі менше.Я бачу що зараз модна схема для фарму грошей - це просто нейромережа тобі пише сценарії, нейромережа тобі генерує зображення, нейромережа тобі монтує, нейромережа тобі озвучує, нейромережа тобі робить сайт, де ти розміщуєш рекламу і заманюєш туди людей нейромережним контентом. Себто ти просто налагоджуєш систему і отримуєш гроші з повітря. Наприклад, для мене процес написання пісень втратив якийсь сенс, бо я не можу змагатися з нейромережами. Я просто розумію, що такими темпами ще пару років і у виробництві відев на ютубі я вже буду непотрібною ланкою в рівнянні.Люди активно займаються засмічченям інтернету брейнротом. І якщо казати, що машини нарешті відберуть нашу роботу, то насамперед найлегшу