Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ілля і його неправильні враження від фільмів
Додано 14 лип 2024

Ілля і його неправильні враження від фільмів

@ikotika
Кількість підписників: 5 826
Фото: 2,360
Відео: 274
Посилання: 510
Опис:
Переважно писатиму тут відгуки на фільми та в цілому, як в мене справи. Підтримати проект: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: http://surl.li/gxgkk
Джерело

Ілля і його неправильні враження від фільмів | Фантастична четвірка (2025)Кіно починається зі слів Ріда, який каже, щ...

Логотип телеграм спільноти - IKOTIKA блог Ілля і його неправильні враження від фільмів @ikotika
5 160 Охват/переглядів 2025-09-24 18:13 Повідомлення №3384
Фантастична четвірка (2025)Кіно починається зі слів Ріда, який каже, що відібрав найкращих науковців і за цікавим збігом обставин, ці «найкращі науковці» це його найліпший друг, його дружина та її брат. І десь на цьому моменті я зрозумів, що цей фільм слід було назвати «Фантастичне кумовство».Далі фільму стало необхідно, щоб вагітна якимось чином опинилась у космосі, тож сценарист вирішив так: «а чого я буду паритись, якщо замість цього я можу попити каву?». І Рід, який ще пару сцен тому показував нездорову гіперопіку щодо вагітної, каже: «я зробив скафандр для вагітної, полетиш з нами у космічну смертельну бійку». І якщо щиро, тут я вже просто реготав з цієї тупості. Коли вони повернулись, звісно вони провели прес-конференцію. Прямо з ракети. Ні з ким не порадившись. Я просто не вірив, що дійсно це бачу, настільки мені було ніяково.А далі я вже не вірю, в те, що відбувалось. Натовп мав би виламувати Четвірці двері, а ті, мали б намагатись викрутитись, але ні. Натомість я почув від С’ю найНЕпереконливішу промову в історії кіно. І це рівень наївності, на який, мені здається, навіть малі діти не поведуться. Просто люта крінжина.Фінальна бійка поставлена якось зовсім без душі. Настільки не вражає, що тут важко навіть щось сказати. Але прикольно, що вони запросили комп’ютерну модельку дитини з «Сутінок», це мило, що в неї продовжується кар’єра. А трекінг наче став ще гіршим. Ех, ностальгія.Взагалі, мені сподобався Істота, не знаю, нашо там була персонажка з «Покерфейсу», але я оцінив, що їй на дубляж покликали ту ж акторку озвучки, що була в серіалі. Типу Істота був дійсно харизматичним і щось додав цьому фільму. Було дивно, що в нього немає драми щодо зовнішності, але, я так зрозумів, вони вирішили не повторювати, те, що ми вже бачили 20 років тому. З тієї ж причини, гадаю, усю передісторію Четвірки вмістили в короткий репортаж на початку. Типу, всі бачили попередню екранізацію, тож зробимо як з Халком і Людиною-павуком, пропустимо етап становлення. Але з якої причини вони тоді відтворили сюжет про Галактуса з сиквелу старої екранізації? Ото вже один Файґі розбере. Мабуть за майже сотню років у коміксах більше не траплялось нічого цікавого.Більш-менш мені у фільмі сподобалася акторка, що грала С’ю, типу окей. А от Рід та Джоні здались абсолютно ніякими. Педро Паскаль, за всієї поваги до жартів про батька року, зіграв найклішованішого вченого, якого можна уявити. Просто штамп на штампі. А актор, що грав Джоні, не зробив взагалі нічого. Особливо на контрасті з акторським складом екранізації 2005-го, де Кріс Еванс видав прям першокласного Факела. Ну не знаю. Дивно це все.Під час перегляду згадався якийсь старий фільм чи серіал, що я дивився, де у космосі народили дитину, через що вона не була пристосована до земної гравітації, тож не могла спуститись на Землю. Ех, вміли ж колись знімати… піду буркотіти своє дідуганство.#ікотікаподивився